TYLKO POLSKIE FILMY
#201
Napisano 06 grudnia 2011 - 20:19
Oraz jaki jest film Sniadanie do łozka z Socha i Karolakiem ? ciekawy ? czy podobnie jak Ciacho nudny ?
#202
Napisano 06 grudnia 2011 - 20:33
można obejrzeć, ale Nigdy w życiu to to nie jestSniadanie do łozka
Ciacha nie miałam odwagi oglądać, więc nie mam porównania
Two, never give up work. Work gives you meaning and purpose and life is empty without it.
Three, if you are lucky enough to find love, remember it is there and don't throw it away.”
#203
Napisano 07 grudnia 2011 - 09:13
Taki zwykły te film. Śmiesznych momentów prawie nie ma, fabuła bardzo prosta.Sniadanie do łozka
dokładnieNigdy w życiu to to nie jest
![]()
Nie mówmy o zmartwieniach,to nie jest dobry temat
są z nami zawsze, chcesz czy nie.
Pomówmy o nas samych, uczyńmy wielkie plany
być może kiedyś spełnią się?
Gdy już zdobędę mnóstwo pieniędzy
w najbliższym niebie, kupię ci księżyc!

#204
Napisano 14 grudnia 2011 - 23:41
Lekka komedyjka do odmóżdżeniaTaki zwykły te film
Jedyny powód dla którego mogę go polecić to ciuchy i fryzury Sochy w tym filmie - jak dla mnie genialne
Take your make-up off
Let your hair down
Take a breath
Look into the mirror, at yourself
Don't you like you? Cause I like you!
#205
Napisano 22 grudnia 2011 - 21:16
Fajna, ciepła komedia familijna. Globisz jest fajnym aktoremA ogladał ktoś z Was Zakochany Anioł ? warto obejrzec?
Ze swojej strony polecam "Nic śmiesznego" Koterskiego. To jeden z wcześniejszzych filmów o Adasiu Miałczyńskim. Kopalnia kultowych tekstów, Cezary Pazura w fajnej roli (mimo, że go nie trawię w innych wydaniach), absurdalne poczucie humoru. Raz na jakiś czas lubię obejrzeć
#206
Napisano 22 grudnia 2011 - 21:49
#207
Napisano 16 stycznia 2012 - 10:56
O tak ,jeden z udanych polskich filmówLubię Żółty szalik z Gajosem.
Poszukiwany,poszukiwana,wczoraj sobie przypomniałam ten film i uśmiałam się
#208
Napisano 16 stycznia 2012 - 10:57
#209
Napisano 20 kwietnia 2012 - 11:37
#210
Napisano 21 sierpnia 2012 - 08:07
Ale, Eh, mam wrażenie, że od dłuższego czasu Polakom dobrze wychodzą tylko dramaty i historia: Katyń, Róża, W ciemności, Dom zły itp. Teraz w kinach "Bez wstydu", na który myślę się wybrać. Fajnie, że jestesmy w czymś dobrzy, ale czy już nie potrafimy się śmiać? Ostatnia polska "super komedia" "Kac wawa" reprezentowała raczej humor kiblowy...
Jestem bardzo ciekawa Komisarza Blonda Mariusza Pujszo z Anią Dereszowską. Wygląda na coś innego i nie trącącego fekaliami.
A jak tam u Was z polskim kinem?
Podobne tematy
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Chcesz przejrzeć dowolną Księgę Wieczystą znając tylko Adres? |
|
|
|
Firanowa ( i nie tylko) maniaczka... |
|
|
|
Jakie polskie miasta brać pod uwagę? |
|
|
|
Polskie księgarnie w UK |
|
|
|
Filmy porno w Waszym związku |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych















