Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

TYLKO POLSKIE FILMY


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
209 odpowiedzi w tym temacie

#201 Sajuri

Sajuri
  • Użytkownik
  • 11 336 postów

Napisano 06 grudnia 2011 - 20:19

A ogladał ktoś z Was Zakochany Anioł ? warto obejrzec?

Oraz jaki jest film Sniadanie do łozka z Socha i Karolakiem ? ciekawy ? czy podobnie jak Ciacho nudny ?
Prosilam o wszystko, zeby cieszyc sie zyciem.
Dostalam zycie, zeby cieszyc sie wszystkim

#202 Madź

Madź

    heksa

  • Użytkownik
  • 4 069 postów

Napisano 06 grudnia 2011 - 20:33

Sniadanie do łozka

można obejrzeć, ale Nigdy w życiu to to nie jest ;-)
Ciacha nie miałam odwagi oglądać, więc nie mam porównania :mrgreen:
“One, remember to look up at the stars and not down at your feet.
Two, never give up work. Work gives you meaning and purpose and life is empty without it.
Three, if you are lucky enough to find love, remember it is there and don't throw it away.”
 

#203 elizabeth

elizabeth

    lady

  • Użytkownik
  • 7 114 postów

Napisano 07 grudnia 2011 - 09:13

Sniadanie do łozka

Taki zwykły te film. Śmiesznych momentów prawie nie ma, fabuła bardzo prosta.

Nigdy w życiu to to nie jest

dokładnie

<serducho>
Nie mówmy o zmartwieniach,to nie jest dobry temat

są z nami zawsze, chcesz czy nie.

Pomówmy o nas samych, uczyńmy wielkie plany

być może kiedyś spełnią się?

Gdy już zdobędę mnóstwo pieniędzy

w najbliższym niebie, kupię ci księżyc!
 

65vqegz2wjpc3llf.png

 


#204 amoramor

amoramor
  • Użytkownik
  • 5 024 postów

Napisano 14 grudnia 2011 - 23:41

Taki zwykły te film

Lekka komedyjka do odmóżdżenia :mrgreen:
Jedyny powód dla którego mogę go polecić to ciuchy i fryzury Sochy w tym filmie - jak dla mnie genialne <ookk></span>

Take your make-up off
Let your hair down
Take a breath
Look into the mirror, at yourself
Don't you like you? 
Cause I like you!  <serducho>


#205 plinkq

plinkq
  • Użytkownik
  • 262 postów

Napisano 22 grudnia 2011 - 21:16

A ogladał ktoś z Was Zakochany Anioł ? warto obejrzec?

Fajna, ciepła komedia familijna. Globisz jest fajnym aktorem
Ze swojej strony polecam "Nic śmiesznego" Koterskiego. To jeden z wcześniejszzych filmów o Adasiu Miałczyńskim. Kopalnia kultowych tekstów, Cezary Pazura w fajnej roli (mimo, że go nie trawię w innych wydaniach), absurdalne poczucie humoru. Raz na jakiś czas lubię obejrzeć

#206 marcza

marcza
  • Użytkownik
  • 70 postów

Napisano 22 grudnia 2011 - 21:49

Lubię Żółty szalik z Gajosem. Historia alkoholika, taka przedświąteczna, ale nie przemądrzała czy sztucznie pokrzepiająca

#207 viola

viola
  • Użytkownik
  • 8 330 postów

Napisano 16 stycznia 2012 - 10:56

Lubię Żółty szalik z Gajosem.

O tak ,jeden z udanych polskich filmów ;-)
Poszukiwany,poszukiwana,wczoraj sobie przypomniałam ten film i uśmiałam się :mrgreen:

#208 AgnieszkaT

AgnieszkaT
  • Użytkownik
  • 3 547 postów

Napisano 16 stycznia 2012 - 10:57

Co do polskich filmów to mieliśmy ostatnio fazę na Dymszę i Bodo. Kurcze komedie po godzince ale fajne :->

#209 Maona

Maona
  • Użytkownik
  • 316 postów

Napisano 20 kwietnia 2012 - 11:37

Może ktoś się nie zgodzi, ale polskich komedii nie lubię, przestały być według mnie śmieszne po Barei. Przy takim "Misiu" zanosiłam się od śmiechu, a teraz tylko mi żal. Za to bardzo lubię polskie filmy na poważnie, całego Kieślowskiego już chyba obejrzałam. Poza tym genialne są takie filmy jak "Plac Zbawiciela", "Wszyscy jesteśmy Chrystusami", "Dzień Świra", "33 sceny z życia", "Pora umierać", "Wesele", "Dom zły", "Róża", "Kret". O wiele większe na mnie robią wrażenie niż jakieś zagraniczne dramaty.
He who asks is a fool for five minutes, but he who does not ask remains a fool forever.

#210 ZuziaDD

ZuziaDD
  • Użytkownik
  • 504 postów

Napisano 21 sierpnia 2012 - 08:07

Mam koleżankę, która z załżenia nie ogląda polskich filmów, bo są słabe. Ja się z nią nie zgadzam.

Ale, Eh, mam wrażenie, że od dłuższego czasu Polakom dobrze wychodzą tylko dramaty i historia: Katyń, Róża, W ciemności, Dom zły itp. Teraz w kinach "Bez wstydu", na który myślę się wybrać. Fajnie, że jestesmy w czymś dobrzy, ale czy już nie potrafimy się śmiać? Ostatnia polska "super komedia" "Kac wawa" reprezentowała raczej humor kiblowy...

Jestem bardzo ciekawa Komisarza Blonda Mariusza Pujszo z Anią Dereszowską. Wygląda na coś innego i nie trącącego fekaliami.

A jak tam u Was z polskim kinem?
"...Tańczyły jak promienie na porannej wodzie, a pozostałe po nich złote nitki, odpryski bursztynowych ozdób i strzępy słoneczników..."





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych