TYLKO POLSKIE FILMY
#21
Napisano 29 marca 2008 - 20:39
#22
Napisano 29 marca 2008 - 20:56
świadek koronny mam na dvd fajny fakt
a widzial ktos S@motność w Sieci
http://pl.youtube.com/watch?v=IjCUOmMscJk
#23
Napisano 29 marca 2008 - 22:18
bo ty się nie znaszgnioty
mis
wszyscy jestesmy chrystusami
ryś
dzien swira
#24
Napisano 30 marca 2008 - 02:35
bo ty się nie znasz
gnioty
mis
wszyscy jestesmy chrystusami
ryś
dzien swira
ej ale nie nez klotni sie prosze kazdy ma swoje zdanie
dzien swira mi tez sie nie podobal ale to moje zdjanie
[ Dodano: 2008-03-30, 05:36 ]
a pamietacie "MLODE WILKI" i "Mlode wilki 1/2"
[ Dodano: 2008-03-30, 05:37 ]
http://pl.youtube.com/watch?v=F95fmvZPHf0
http://pl.youtube.com/watch?v=iNYz1KTMa2g&feature=related
#25
Napisano 30 marca 2008 - 08:49
-chlopaki nie placza
-vinci
-tylko mnie kochaj
-zrobmy sobie wnuka
-dzien swira
#26
Napisano 30 marca 2008 - 09:23
Jak dla mnie klapa:
Sara na tamte czasy fajna chociaż teraz jak obejrzałam to mi się już tak nie podobała a Zróbny sobie wnuka oglądałam chwilkę ale zasnęłam- podobał mi się, muszę obejrzeć do końca.
gnioty
mis
wszyscy jestesmy chrystusami
ryś
dzien swira
Grzeszysz kobieteo.
#27
Napisano 30 marca 2008 - 10:13
#28
Napisano 30 marca 2008 - 10:53
Symetria
tez mi sie podoba
Samotnosc w sieci mi sie podobala
NIc smiesznego uwielbiam
Uprowadzenie Agaty tez spoko, zwłaszcza piosenka do filmu
Dzień świra, kultowe teksty
Wszyscy jestesmy Chrystusami. tez dobry
Lejdis - superrr
no na razie tyle mi sie przypomnialo
#29
Napisano 30 marca 2008 - 12:58
nikt tu się nie kłóciej ale nie nez klotni sie prosze kazdy ma swoje zdanie
dzien swira mi tez sie nie podobal ale to moje zdjanie
bo właśnie o to chodzi, że ludzie myślą, że to komedia, a to komedia nie jest w sumie..
Ludzie myślą, że ten Adaś cały to chory psychicznie człowiek, a chore jest to co go otaczało (wierne odzwierciedlenie rzeczywistości)
#30
Napisano 30 marca 2008 - 13:16
z takiego "idiotycznego" humoru to barrrdzo mi sie podobała "Sexmisja"
a z filmow wyzej wymienionych bardzo lubię Sarę
ja nastawiłam sie na oglądanie komedii własnie...po pierwszych 10 min zrozumiałam ze to był bładbo właśnie o to chodzi, że ludzie myślą, że to komedia, a to komedia nie jest w sumie..
Ludzie myślą, że ten Adaś cały to chory psychicznie człowiek, a chore jest to co go otaczało (wierne odzwierciedlenie rzeczywistości)
#31
Napisano 30 marca 2008 - 13:47
#32
Napisano 30 marca 2008 - 18:37
młode wilki 1/2
"wszyscy mają małe a ja duży-żółty,żółty,żółty" mi sie nawet ten film podobał
#33
Napisano 30 marca 2008 - 18:44
#34
Napisano 30 marca 2008 - 21:55
hehehe no beznadziejny filma "wesele" któraś oglądała?jak ta laska rozbiła audi TT
![]()
szkoda samochodu bo film moim zdaniem beznadziejny
#35
Napisano 31 marca 2008 - 00:26
#36
Napisano 31 marca 2008 - 00:28
#37
Napisano 31 marca 2008 - 02:28
ja tez wesele oglądałam
i było takie nudne ze az zapomniałam hehehehehe
nie podobało mi sie
czyli nie mam czego zalowac
A widzieliscie ten film

Wyjście awaryjne z1982r
#38
Napisano 31 marca 2008 - 12:23
#40
Napisano 31 marca 2008 - 16:16
Podobne tematy
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Chcesz przejrzeć dowolną Księgę Wieczystą znając tylko Adres? |
|
|
|
Firanowa ( i nie tylko) maniaczka... |
|
|
|
Jakie polskie miasta brać pod uwagę? |
|
|
|
Polskie księgarnie w UK |
|
|
|
Filmy porno w Waszym związku |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

















