Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

płodne - niepłodne...dni jak to jest?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
73 odpowiedzi w tym temacie

#61 nikus

nikus
  • Użytkownik
  • 3 355 postów

Napisano 02 stycznia 2012 - 10:26

I te testy rzeczywiście pomagają.

No jak widac po moim suwaczku ;-)

Stosowałyście je, kiedy planowałyście ciążę

Tak :-D

Zanim zostałeś poczęty - pragnęłam Cie ,

zanim się urodziłeś - kochałam Cię ,

nim minęła pierwsza minuta Twojego życia -

byłam gotowa za Ciebie umrzeć... 


#62 monik_ka

monik_ka
  • Użytkownik
  • 1 680 postów

Napisano 02 stycznia 2012 - 10:33

monia66 napisał/a:
Stosowałyście je, kiedy planowałyście ciążę
Tak

no to skoro pomagają to tym bardzie wypróbuję ;-)
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#63 kaskuskaa

kaskuskaa
  • Użytkownik
  • 256 postów

Napisano 02 stycznia 2012 - 22:32

monik_ka no widzisz to farmaceutka poleciła Ci tańsze bo jak ja się zaopatrywałam to płaciłam za jedne ponad 20zl a z innej firmy 37zl. Najważniejsze ze ułatwiają bardzo planowanie ciąży, ja co prawda wspomagałam się rożnymi innymi lekami bo problem miałam z owulacja ale dzięki testom wiedziałam kiedy nastąpi owulacja. Jak widać zadziałało.
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#64 Stokrotinka

Stokrotinka
  • Użytkownik
  • 10 postów

Napisano 27 stycznia 2012 - 16:09

U niektórych testy owulacyjne w ogóle nie działają. Jeśli chcecie się starać o dziecko, to najlepiej chodzić do ginekologa na monitoring. W cyklu robi się 2-3 razy USG i lekarz Wam powie kiedy pęcherzyk pęknie. To chyba metoda najlepsza, a przy okazji mogą wyjść jakieś nieprawidłowości.

#65 Wisienkowa

Wisienkowa

    HQ

  • Moderator
  • 4 761 postów

Napisano 26 lipca 2013 - 11:22

Ja się zaczynam bawić w mierzenie temperatury i wszystko stało się jasne. ;)
Nic w tym trudnego i mój wykresik przypomina do złudzenia ten książkowy :P

#66 mloda

mloda
  • Użytkownik
  • 7 695 postów

Napisano 26 lipca 2013 - 16:07

Wisienkowa, to tylko pogratulować regularnego organizmu :-) ja z moją rozpiętością cykli od 20-40 dni to mogłam o tym zapomnieć :roll:
p.s. czy to znaczy że nie będziecie się zabezpieczać? :>

#67 Wisienkowa

Wisienkowa

    HQ

  • Moderator
  • 4 761 postów

Napisano 26 lipca 2013 - 20:18

mloda, nie nie traktuję tego jako element naturalnej antykoncepcji :P
Po prostu zamierzam trochę zagłębić się w temat i poznać swój organizm.

#68 Aspirynkaaa

Aspirynkaaa

    I do!

  • Użytkownik
  • 3 557 postów

Napisano 26 lipca 2013 - 20:50

Ja też robiłam. U mnie wykresiki z miesiąca na miesiąc były prawie identyczne, więc szybko się nauczyłam co i jak. :D Teraz już nie robię, ale tak się nauczyłam niektórych reakcji organizmu ( dokładnie to powiązania ich z danym dniem cyklu), że prawie bez problemu potrafię określić, w którym dniu jestem. I Brzydki też.
Pewnie jeszcze kiedyś do tego wrócę.
Osobiście lubię takie rzeczy wiedzieć o sobie. :-)

-Mamusiu, czy miałaś kiedyś marzenie?

-Miałam, idzie teraz koło mnie i trzyma mnie za rękę! dzieci139.gifdzieci139.gif


#69 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 08 sierpnia 2013 - 22:04

Pewnie jeszcze kiedyś do tego wrócę.

na naukach przed slubem pani w poradni cie nie zaskoczy ;-)

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#70 lilianka

lilianka
  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 02 grudnia 2013 - 15:36

Dziewczyny a co sądzicie o testerach na ślinę wielokrotnego użytku? stosowała któraś z was?



#71 tykwa

tykwa
  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 29 stycznia 2014 - 16:28

Ja stosuje komputer cyklu i nie martwię się obliczaniem. Po za tym nasze obliczenia też mogą być mylne.



#72 igmu

igmu
  • Użytkownik
  • 26 postów

Napisano 20 marca 2014 - 11:45

własnie miałam napisac o tym, o czym napisała koleżanka tykwa ;

po co zachodzić w głowę który to dzień, a potem strzelać, trafi się czy nie, skoro ktoś mądry wynalazł właśnie komputery cyklu :) Super sprawa bo jedyne, co kobieta musi zrobić to przed wstaniem rano z łózka zmierzyć temperaturę (trwa to ok. 30 sekund) i komputer (poważna nazwa, choć urządzenie malutkie) sam pokazuje czy "można" czy nie można,- a jak "nie mozna" to mozna uzyć prezerwatywy i już można :) Skuteczność: 99,3% w skali pearla więc chyba nieźle. 



#73 viola

viola
  • Użytkownik
  • 8 330 postów

Napisano 21 marca 2014 - 12:43


Dziewczyny a co sądzicie o testerach na ślinę wielokrotnego użytku? stosowała któraś z was?

A gdzie takie cos sie kupuje(w aptece?).I jaki koszt?



#74 igmu

igmu
  • Użytkownik
  • 26 postów

Napisano 21 marca 2014 - 13:46

A gdzie takie cos sie kupuje(w aptece?).I jaki koszt?

Viola,

wejdź sobie na stronkę /link usuniety/ tam są porównania 3 podobnych urządzeń (Lady Comp, Pearly, Baby Comp)

Skuteczność jest identyczna (99,3%) a cena to np: 1200 zł (Pearly), ok. 1900 zł (Lady comp)... Wiem-przeraża. Ale opłaca się. To jednorazowy wydatek a kłopot mierzenia i interpretowania z głowy. 


Użytkownik nie(d)oceniona edytował ten post 21 marca 2014 - 15:59






Podobne tematy Collapse

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych