pierwszy dzien, czy 7 dni temu sie skoczyl?7 dni temu mialam okres
wszystko zalezy od dlugosci twoich cykli.
wiec maarne szanse.,on nie skonczył we mnie
Napisano 10 listopada 2008 - 00:00
pierwszy dzien, czy 7 dni temu sie skoczyl?7 dni temu mialam okres
wiec maarne szanse.,on nie skonczył we mnie
Napisano 10 listopada 2008 - 08:01
no wlasnie, bo jesli skonczyl sie 7 dni temu, to dla mnie to mogly byc plodne dni. Ale skoro nie skonczyl w Tobie to nie powinno sie zdarzyc nic czego bys nie chcialaestella85 napisał/a:
7 dni temu mialam okres
pierwszy dzien, czy 7 dni temu sie skoczyl?
wszystko zalezy od dlugosci twoich cykli.
Napisano 02 lutego 2009 - 02:35
Napisano 02 lutego 2009 - 09:29
Na ile mozna ufac plodnym/nieplodnym dniom? A jesli bierze sie anty? To liczymy tak samo?
Napisano 02 lutego 2009 - 13:02
po co ci liczenie tych dni ? nie wiesz jak działają tabletki ? nie ma owulacji nie ma jajeczkowania o to sa dni płodne wtedy gdy ono jest ...Na ile mozna ufac plodnym/nieplodnym dniom? A jesli bierze sie anty? To liczymy tak samo?
Napisano 02 lutego 2009 - 13:31
Napisano 02 lutego 2009 - 13:36
przeczytaj moje pytanie jeszcze raz i przekonasz sie ze cie nie atakuje a ty się w swoim komentarzu oburzasz ...............zapytałam czy nie wiesz jak działaj tabletki by ci wyjaśnić wiec sie nie fochujgsdyby nie bylo mi potrzebne to bym nie pytala. Ale nie bede o tym gadac.
Napisano 02 lutego 2009 - 13:58
Napisano 02 lutego 2009 - 14:06
Nie moge powiedziec dokladnie o co chodzi bo nie chce.
więc po co zaczynać pytaćNie potrzebuje odpowiedzi
Napisano 02 lutego 2009 - 14:11
Napisano 02 lutego 2009 - 14:28
Napisano 02 lutego 2009 - 14:40
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
Napisano 02 lutego 2009 - 16:11
Donn, zapyalam prosto. Na ile to skuteczna metoda. Z tego co rozmawialam to kobiety traktuja to nadal jako plodne dni. Np w wypadku nie wziecia jednej tabletki.
pigułki anty hamują cykl. czyli przy ich braniu nie możemy mówić o cyklu, gdyż nie ma owulacji, jak nie ma owulacji nie ma miesiączki.irabelka__22, moim zdaniem nie liczy sie tak samo, bo hormony jednak wprowadzaja zmiany w cyklu
ale skoro trzeba ja zażyc w ciągu kilku godzin to chyba sie juz pojawia.
Napisano 09 listopada 2009 - 18:44
Napisano 09 listopada 2009 - 18:56
Napisano 09 listopada 2009 - 20:26
Napisano 10 listopada 2009 - 09:08
Napisano 10 listopada 2009 - 09:54
Napisano 10 listopada 2009 - 09:57
Dni plodne wypadaja mniej wiecej okolo 12 stego dnia cyklu,tak mi sie wydaje
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Jakie rośłiny do ogrodu w szeregowcu |
|
|
|
Jak dbacie o twarz |
|
|
|
Jak ustalić numer księgi wieczystej po adresie lub numerze działki? |
|
|
|
Siłownia. Jak sie ubrać? |
|
|
|
Konsolidacja wszystkich rat w jedną niższą – jakie banki warto sprawdzić? |
|
|
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych