Masz racje,w moim przypadku mam raczej regularne miesiaczki.Dni plodne wypadaja mniej wiecej okolo 12 stego dnia cyklu,tak mi sie wydaje
w każdym przypadku to sprawa indywidualna, zależna od długosci cyklu, jego regularności...
[ Dodano: 2009-11-10, 10:13 ]
Kiedys one takie nie byly,od pewnego czasu sie unormowalyMasz racje,w moim przypadku mam raczej regularne miesiaczki.Dni plodne wypadaja mniej wiecej okolo 12 stego dnia cyklu,tak mi sie wydaje
w każdym przypadku to sprawa indywidualna, zależna od długosci cyklu, jego regularności...
























