Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

suplementy i odżywki

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
196 odpowiedzi w tym temacie

#1 tuptunio

tuptunio
  • Użytkownik
  • 4235 postów

Napisano 07 luty 2008 - 21:00

czy któraś z was miała już doczynienia z jakimikolwiek suplementami lub odżywkami? ja planuje małą sesje HMB+ kreatyna+ ewentualnie jakaś odżywka białkowa. mam zamiar przytyć jakieś 5-6 kilo (gubiąc przy tym zbędny tłuszczyk). jednak nie wiem czy taka kombinacja odźywek będzie najlepsza. <bezradny></span>
Dołączona grafika

w jakim języku myśli głuchy od urodzenia?

#2 Roszpunka

Roszpunka
  • Użytkownik
  • 1980 postów

Napisano 07 luty 2008 - 21:07

tuptunio, podpytam brata bo on chodzi na siłownię i bierze jakieś odżywki i białko na przyrost mięśni. Wiem że bierze karnitynę i jakieś koktaile sobie robi- mleko+ banany + jakaś odzywka o smaku wanilii.

#3 tuptunio

tuptunio
  • Użytkownik
  • 4235 postów

Napisano 07 luty 2008 - 21:22

l-karnityna to spalacz, a te koktajle to pewnie białko :mrgreen: mój R. jest strasznie zażarłym "złomiarzem" ale nie chce mu narazie mówić że planuje coś kupić, bo on zawsze dużo tego wszystkiego brał i nie pozwoli mi (niby z troski o mnie, ale pewnie boi sie że bede lepiej wyglądała od niego :-P ) Roszpunka dziękuje ;*
Dołączona grafika

#4 mOtOcYkLiStKa

mOtOcYkLiStKa
  • Użytkownik
  • 107 postów

Napisano 17 luty 2008 - 22:06

ahh mój qmpel wpiernicza kreatyne i białko i pakuje sporo...
Droga do szczęścia jest ciemna i ciernista, ale rozświetla ją nadzieja

#5 mgosiekm

mgosiekm
  • Użytkownik
  • 11 postów

Napisano 22 luty 2008 - 11:29

tuptunio ja od sierpnia 2007 do pazdziernika 2007 schudlam 8 kilo, cwiczac 2 x w tygodniu na silowni i fitness, malo jadlam, pilam jedynie mnostwo herbatek z L-karnityna, bralam jakies suplementy diety z mikroelementami, witaminami, udalo sie schudnac jednak nie wiem czy to nie dzieki wysilkowi fizycznemu, nie jadlam zadnych odzywek ani tym bardziej zadnych CLA wiec nie wiem dokladnie jak to dziala. Ale zachecam do cwiczen na fitness, nie dosc ze swietna zabawa to jeszcze widac efekty:)

#6 Roszpunka

Roszpunka
  • Użytkownik
  • 1980 postów

Napisano 22 luty 2008 - 11:33

Ale zachecam do cwiczen na fitness, nie dosc ze swietna zabawa to jeszcze widac efekty:)

mgosiekm, ćwiczyłaś może na orbitreku?

#7 mgosiekm

mgosiekm
  • Użytkownik
  • 11 postów

Napisano 25 luty 2008 - 12:54

ROSZPUNKA nie nie cwiczylam, nie wiem co to jest nawet :D

#8 Madae

Madae
  • Użytkownik
  • 5875 postów

Napisano 26 luty 2008 - 01:10

mi sie z telezakupami kojarzy :P

#9 kejt

kejt
  • Użytkownik
  • 59 postów

Napisano 04 marzec 2008 - 20:09

tuptunio ja od sierpnia 2007 do pazdziernika 2007 schudlam 8 kilo, cwiczac 2 x w tygodniu na silowni i fitness, malo jadlam, pilam jedynie mnostwo herbatek z L-karnityna, bralam jakies suplementy diety z mikroelementami, witaminami, udalo sie schudnac jednak nie wiem czy to nie dzieki wysilkowi fizycznemu, nie jadlam zadnych odzywek ani tym bardziej zadnych CLA wiec nie wiem dokladnie jak to dziala. Ale zachecam do cwiczen na fitness, nie dosc ze swietna zabawa to jeszcze widac efekty:)

mgosiekm a możesz napisać jakie dokładnie herbatki piłaś? :?:

#10 Maciej Tracz

Maciej Tracz
  • Użytkownik
  • 26 postów

Napisano 20 marzec 2008 - 12:34

Hej.
Dziewczyny nieźle nieźle.
Pamiętajcie przy tym wszystkim co spożywacie musicie pić dużo wody oraz pamiętajcie o oliwie z oliwek ponieważ białko jest ciężko przysfajalne przez organizm.

Po pierwsze musisz określić jasny cel jaki chcesz osiągnąć?
Czy nabrać masy mięśniowej, czy schudnąć (bo chyba dwa wątki się tu przewineły).
Inaczej się ćwiczy na masę mięśniową a inaczej aby schudnąć :)
Nie ma rzeczy niemożliwych

#11 kejt

kejt
  • Użytkownik
  • 59 postów

Napisano 25 marzec 2008 - 20:01

ja ćwiczę aby schudnąć i być w dobrej kondycji :-P

#12 tuptunio

tuptunio
  • Użytkownik
  • 4235 postów

Napisano 26 marzec 2008 - 12:45

ja już kupiłam białko (izolat białek serwatkowych) w najbliższych dniach jeszcze musze dokupic kreatyne i chyba styknie ;-)
Dołączona grafika

#13 duśka

duśka
  • Użytkownik
  • 11 postów

Napisano 13 sierpień 2008 - 13:17

z suplementów które stosowałam to mogę polecić Recellox na celulit ,ku mojemu zdziwieniu naprawdę działa :)

#14 tuptunio

tuptunio
  • Użytkownik
  • 4235 postów

Napisano 13 sierpień 2008 - 20:16

Recellox

a cóż to takiego <co></span>
Dołączona grafika

#15 duśka

duśka
  • Użytkownik
  • 11 postów

Napisano 14 sierpień 2008 - 13:19

recellox -jak dla mnie to suplement w postaci kapsułek które zażywa się po jednej dziennie przez 30 dni acz kolwiek ja wybrałam 2 opakowania bo efekty zauważyłam pod koniec pierwszego op. ale jeśli chodzi o szczegóły to muszę je przepisać :)
działanie:
-redukuje objawy celulitu
-wzmacnia włosowate naczynie krwionośne i limfatyczne powodując lepsze ukrwienie i odżywianie tkanek
-przyspiesza metabolizm tkanki tłuszczowej
-Bioflawonidy hamują procesy utleniania witamin w organizmie
-WNKT tworzą strukturę błon komórkowych ,sa ważnym składnikiem ceramidów naskórka czyniąc skórę gładką i elastyczną ,chronią też skórę przed działaniem wolnych rodników
-krzem pełni ważną rolę w procesie tworzenia tkanki łącznej i kolagenu oraz przeciwdziała powstawaniu obrzęków - jednej z przyczyn powstawania cellulitu
- ekstrakt z morszczynu wpływa na metabolizm tkanki tłuszczowej
-ekstrakt z liścia pokrzywy działa na gospodarkę płynami ustrojowymi ,ułatwiając drenaż tkanek i eliminując toksyny .
ufffffffffffff:)

#16 Tolka

Tolka
  • Użytkownik
  • 14 postów

Napisano 08 styczeń 2009 - 11:40

A stosowała któraś z Was Denoxinal?? Bo zastanawiam sie czy nie wspomóc sobie odchudzania z tym preparatem?Czy jest skuteczny, daje jakieś rezultaty?

#17 tuptunio

tuptunio
  • Użytkownik
  • 4235 postów

Napisano 08 styczeń 2009 - 19:34

zastanawiam sie czy nie wspomóc sobie odchudzania z tym preparatem

denoxinal jest na oczyszczenie a nie na odchudzanie. jest to ziołowy lek, który oczyszcza i wzmacnia wątrobe i ogólnie cały organizm. dodatkowym plusem jest to że bardzo poprawia sie wygląd cery. poprawia przemiane materii więc napewno warto zrobić sobie tą kuracje, ale na żadne spektakularne efekty raczej bym nie liczyła
jeżeli zależy ci na odchudzaniu mogę polecić inne środki, ale wszystko zależy od tego jak często ćwiczysz i czy trzymasz dietę.
Dołączona grafika

#18 Tolka

Tolka
  • Użytkownik
  • 14 postów

Napisano 15 styczeń 2009 - 11:37

Raczej nie stosuje diety, ale ograniczam się w jedzeniu, nie jem słodyczy ani nie pijam soków i gazowanych napoi, # razy w tyg chodzę na siatkę a 2 razy w tyg pływam, moim problemem nie jest ogólnie waga tylko nieszczęsna oponka na brzuchu1 To co byś ni polecała, może powinnam się skupić tylko na ćwiczeniu brzuszka a nie wspomagać jakimiś suplementami?

#19 żaba

żaba
  • Użytkownik
  • 98 postów

Napisano 16 styczeń 2009 - 23:26

Ja może i bym sie skupiła tylko na ćwiczenia ale wiem, że efekty będą szybsze jak kupię jakis środek i tak zrobiłam.
W aptece osiedlowej kupiłam tak reklamowany w Tv Clarinol CLA 1000, słyszałam, że daje dobre efekty, więc ćwicze i łykam.

#20 tuptunio

tuptunio
  • Użytkownik
  • 4235 postów

Napisano 17 styczeń 2009 - 17:53

Raczej nie stosuje diety, ale ograniczam się w jedzeniu, nie jem słodyczy ani nie pijam soków i gazowanych napoi,

dieta jest absolutnie potrzebna. to nie musi oznaczać samych ograniczeń. regularne, niewielkie posiłki. poprostu zamieniaj (np. śmietanę do zupy na beztłuszczowy jogurt, mięsa na piersi kurczaka itp. ), wprowadz kasze, ryże, makarony, tuńczyka... zresztą poszukaj w necie tam jest dużo fajnych przepisów.

moim problemem nie jest ogólnie waga tylko nieszczęsna oponka na brzuchu

zażywając jakikolwiek "spalacz" trzeba regularnie ćwiczyć (najlepiej 5-6 razy w tyg.). dobre będą biegi, ale pamiętaj że dopiero po 30 min. zaczyna się spalanie. po biegach ćwiczenia aerobowe. (w necie masz duży przykładów) brzuszki tylko wzmacniają mięśnie, ale nie spalają tłuszczu.
Dołączona grafika