Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

staniki

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
235 odpowiedzi w tym temacie

#41 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13852 postów

Napisano 21 maj 2008 - 20:52

<umieraam></span>
przestań, bo ja leję przed kompem, tata się na mnie krzywo patrzy.... <umieraam></span>
nie ma mnie tu i nie będzie.

#42 Guest_niki_*

Guest_niki_*
  • Gość

Napisano 21 maj 2008 - 20:56

tato pewnie ciekawy, a jeszcze gdyby temat poznał, o którym piszemy :) musze trochę powyrzucac bielizny bo po praniu staniki mi się niektóre zdeformowały :(

#43 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13852 postów

Napisano 21 maj 2008 - 20:56

staniki mi się niektóre zdeformowały :(

ah, moje ulubione zjawisko....

wiosenne porządki nas czekają Moniś :mrgreen:

#44 Guest_niki_*

Guest_niki_*
  • Gość

Napisano 21 maj 2008 - 20:58

Cerratko, tylko ja sobie wkręcam,że da się je jeszcze uratować, bo szkoda mi wyrzucić ( jeszcze żadnego nie odratowałam, ale co tam). może ktoś zna sposób na ratunek stanikom ?

#45 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8134 postów

Napisano 21 maj 2008 - 21:02

przerobienie na spadochrony ;-)

a tak na powaznie to nie znam sposobow na zdeformowane,ale jesli chcialabys odswiezyc i odbielic to ponoc Vanish dobrze dziala.
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->

#46 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13852 postów

Napisano 21 maj 2008 - 21:02

niki, ja też tak zawsze, bo mi szkoda wyrzucić :P :P nie noszę ale wyrzuć szkoda :P

może ktoś zna sposób na ratunek stanikom ?

wyrzuć i kup nowe ;-)

#47 Guest_niki_*

Guest_niki_*
  • Gość

Napisano 21 maj 2008 - 21:03

wyrzuć i kup nowe

cerratko bez serca jesteś :-P

wyrzucę, wyrzucę, spoko

#48 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13852 postów

Napisano 21 maj 2008 - 21:05

cerratko bez serca jesteś :-P

haha, rozumek mam :D
no po co będziesz zniszczone ratować? :)
to tylko stanik, no jak lekko zniszczony to jeszcze rozumim ;-)

a tak to może w ręcach przepieraj <co></span>
plam nie będzie, jakoś strasznie zabrudzony nie będzie pewnie (no ja tam nie wiem co ty robisz, ale tak zakładam... :P )
to w ręcach :mrgreen:

#49 Guest_niki_*

Guest_niki_*
  • Gość

Napisano 21 maj 2008 - 21:10

jak się rozbieram w łazience, moja mama zgarnia wszystko, co jest w zasięgu wzroku do pralki. no i później bielizna wychodzi z niej jaka wychodzi. a czasami to są nowe rzeczy, dlatego mi szkoda

#50 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13852 postów

Napisano 21 maj 2008 - 21:11

a czy ma znaczenie dla stanu stanika po praniu, to że pierze się go w takiej siateczce specjalnej na bieliznę?
czy to tylko chodzi o to żeby się gdzieś skarpeta nie zapodziała...

<co></span>

#51 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10000 postów

Napisano 22 maj 2008 - 18:55

ja musze zawsze przymierzyc stanik nie ma rady ale ja bardzo to lubie

#52 cropca

cropca
  • Użytkownik
  • 286 postów

Napisano 22 maj 2008 - 19:35

a czy ma znaczenie dla stanu stanika po praniu, to że pierze się go w takiej siateczce specjalnej na bieliznę?
czy to tylko chodzi o to żeby się gdzieś skarpeta nie zapodziała...

<co></span>

hm.. mysle ze moze.. tak.. trocheczkę..
przynajmniej jakos ta siatka chroni bielizne przed kontaktem z innymi ciuchami, mniej delikatnymi, ktore moga spowodowac mechacenie. nie wiem juz sama, za trudne pytania zadajesz :P

hehehehe, żaarcik ;)

#53 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13852 postów

Napisano 22 maj 2008 - 20:12

za trudne pytania zadajesz :P

hahaha :mrgreen:

no bo tak się zastanawiam... w tej siateczce to one tak.. przy sobie są ;-) obracają się wraz z siateczką a nie we wszystkie strony ... no rozumita,,,, :P

#54 Guest_niki_*

Guest_niki_*
  • Gość

Napisano 22 maj 2008 - 21:34

pooglądałam bielizne na necie i chcę panią Hanię czy jak jej tam, żeby mi coś odpowiedniego powybierała :) wymierzyła po swojemu i na oko porównała rozmiarówkę z ta internetową

#55 cropca

cropca
  • Użytkownik
  • 286 postów

Napisano 22 maj 2008 - 23:43

dobrze dobrany rozmiar to podstawa :). ja wg starej rozmiarowki mialam 75B, a wg nowej 65E.

i tez sceptycznie do tego podchodzilam, ale jak poczytacie cos na lobby malobiusciastych czy na stanikowie, to naprawde zobaczycie, ze to prawda. w koncu niemozliwe jest aby 80% kobit w Polsce mialo miseczke B, a tak sie sprawa przedstawia poki co.

a jak zaczelam czytac jak dobierac biustonosze, mierzyc sie itd. to dopiero sobie uswiadomilam, czemu tyle stanikow zle na mnie lezalo.
polecam, o piersi 'czeba' dbac, bo maja nam sluzyc i sluuuzyc :)

#56 madzia

madzia
  • Użytkownik
  • 6640 postów

Napisano 23 maj 2008 - 08:47

cropca, a czy nie beda wtedy bardziej "ucisniete" ?
nie chce mi sie czytac tych roznych informacji ;-) tylko pewnie ciezko znalezc takie staniczki w sklepach :( ale ja juz sobie powiedzialam, ze przy najblizszym zakupie poszukam mniejszego obwodu, zobaczymy co to bedzie :)
jak kupuje 75 D, E czasem 80 D, E...to jaki powinnam miec :oops: wg. tej zasady? czasem mi sie wydaje, ze wlasnie mam "splaszczone" piersi :cry:
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

#57 cropca

cropca
  • Użytkownik
  • 286 postów

Napisano 23 maj 2008 - 09:55

wiesz co, zasada jest taka. jak sie mierzymy pod biustem np. i wychodzi 75cm, to kupujemy stanik z obwodem 75. a przeciez centymetr ktorym sie mierzymy sie nie rozciagnie, a stanik owszem. dlatego warto odjac te 5 cm. to zalezy tez od rozciagliwosci stanika, bo sa i takie, ktore trzeba kupic "na styk" czyli w tym przypadku 75cm, bo sa tak uszyte, ze sie nie rozciagna.

ten moj rozmiar 65E to stad sie wzial, ze ten staniczek jest bez pushupow i taki dleikatny, rozciagliwy.
sluchaj jak chcesz, to zmierz sie, to Ci podam Twoj rozmiar :). trzeba pod biustem mierzyc się na wydechu i najciasniej jak sie da. a potem w biuscie [w miekkim staniku lub bez] juz mierzymy luzno :).

tak naprawde stanik 75B i 65E [caly czas mowie na moim przykladzie] niewiele sie roznia wielkoscia. chodzi i dopasowanie miseczki i obwodu. zeby sie piersi nie splaszczaly i nie uciekaly pod pachy. bo po ilustam latach to wyglada :roll: tak sobie.

w Polsce takie rozmiary mozna dostac w sklepach intimo4you w krakowie np. wiem, ze w duzych miastach typu krk, wawa, gdansk, poznan, wroclaw, mozna kupic. w warszawie w zlotych tarasach, ale nie wiem w ktorym sklepie.

jest sporo sklepow interentowych,wtedy mozesz poprzymierzac stanik i masz 10 dni [28 w uk] na odeslanie bez podania przyczyny.
ja zamowilam z uk stanik. z przesylka wynioslo mnie to 80 zl.

czy beda ucisniete, hmm.. jak juz poznasz swoj prawidlowy rozmiar, to nie. dziewczyny, ktore juz przeskoczyly ze starej rozmiarowki sa zachwycone. niektore cale zycie chodzily w pushupach a teraz smigaja bez :) i efekty sa super

#58 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8134 postów

Napisano 23 maj 2008 - 10:48

cropca, to jak sie pozniej wymierze w domu i wysle ci na PW rozmiary bedziesz mogla mi odpisac jaki powinnam kupowac rozmiar?
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->

#59 cropca

cropca
  • Użytkownik
  • 286 postów

Napisano 23 maj 2008 - 10:51

pewnie, nie ma problemu :)

#60 angik1683

angik1683
  • Użytkownik