Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Biżuteria Artemiro

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Operacja plastyczna

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
328 odpowiedzi w tym temacie

#321 odes

odes
  • Użytkownik
  • 114 postów

Napisano 21 listopad 2016 - 14:08

Równiez nie zdecydowałabym się na powiekszenie piersi. Ogólnie keidys tak mi migneło że mogłabym się wybrać jednak potem natrafiłam na jedną stronę, na której były foty efektów niepożadanych. I nie. Jednak się nie wybiorę. To serum , które stosujesz gdzie kupujesz? 

Zamawialam przez internet. Ogolnie jest to polski niszowy kosmetyk, a takie nie pojawiają sie w popularnych drogeriach ( szczgolnie,ze w sklepach królują kosmetyki za 10 zł a ten jednak jest o wiele droższy) Wydaje mi sie,ze serum frashe mignęło mi przed oczami kiedyś w jednym ze sklepów z naturalnymi kosmetykami w Warszawie, ale cena była trochę wyższa tak więc suma sumarum lepiej jest zamowić w sieci.

Generalnie jest droższe, ale starcza na dłużej. Ja już do kosmetyków drogeryjnych raczej nie wrócę. 

Romantycznie

#322 Barbarella

Barbarella
  • Użytkownik
  • 49 postów

Napisano 22 listopad 2016 - 21:05

Na operację plastyczną raczej bym sie nie zdecydowała, bo mnie trochę ten temat przeraża. Natomiast korzystałam już z zabiegów medycyny estetycznej, poprawiającej wygląd skóry. Wypełniałam sobie zmarszczki w gabinecie Dermedika. Zabieg przeprowadzał doktor Ordynowski. bardzo miły człowiek. Cały czas do mnie mówił, żebym była spokojna i pytał, czy nic nie boli. To też świetny fachowiec. Zmarszczki się pięknie wypełniły, a ja od razu zyskałam na świeżości cery :)

#323 alison90

alison90
  • Użytkownik
  • 21 postów

Napisano 05 grudzień 2016 - 21:36

Z łatwością na operacje plastyczne decydują się chyba tylko celebrytki ;-) Przeciętny Polak długo zastanawia się nad taką decyzją, bo są to dość spore koszta i jest obawa przed niechcianym efektem. I w większości przypadków decydują się te osoby, które borykają się z kompleksami- u mnie była to korekta nosa w szpitalu Medicover, bo miałam duży i naprawdę mnie szpecił. Z kolei moja koleżanka myśli nad zoperowaniem odstających uszu. Co do powiększenia piersi- gdy kobieta ma bardzo mały biust to wcale się nie dziwię- dla wielu z nas to mega kompleks.

#324 ewinka

ewinka
  • Użytkownik
  • 9 postów

Napisano 07 grudzień 2016 - 09:25

Podziwiam te kobiety które poddają się operacją plastycznym.Według mnie należy zaakceptować siebie taką jaką jestem Operacja to ryzyko i nie zawsze doda urody a wręcz przeciwnie.Nie da się oszukać metryki.Kobiety wszystkie  jesteśmy piękne tylko każda ma inne zalety.

#325 Nastka02

Nastka02
  • Użytkownik
  • 17 postów

Napisano 08 listopad 2017 - 20:15

Zgadzam się z powyższymi opiniami, każda operacja niesie za sobą ryzyko i trzeba wziąc pod uwagę ewentualne konsekwencje. Jednak zawsze są dwie strony medalu, często jest tak, że taka operacja ma bardzo pozytywny wpływ na zdrowie psychiczne kobiety, są defekty, których trudno się pozbyć albo też jest to po prostu niemożliwe. Moim zdaniem jeśli taka operacja miałaby pozytywny wpływ na życie kobiety, to jak najbardziej można się jej poddać. Jednak problem pojawi się w momencie wyboru miejsca czyli gdzie wykonać taką operację i wyboru lekarza, który miałby nas operować. Jest dużo klinik, które oferują swoje usługi i wszystkie ładnie się prezentują w necie ale może któraś z Was jest w stanie polecić szpital, gdzie ewentualnie polecacie poddać się operacji? Moja siostra myśli o plastyce brzucha, po ciążach nie wygląda to ciekawie i naprawdę wpływa to na samoocenę kobiety, ale to bardzo trudna decyzja...

#326 yaria

yaria
  • Użytkownik
  • 15 postów

Napisano 02 styczeń 2018 - 13:33

Ja wole tzw wypełniacze z kwasu hialuronowego i to mi bardzo odpowiada bo raczej nie zdecydowała bym się na operację plastyczną z wielu powodów.  Z takich zabiegów korzystam rzadko bo wiem, że są dość wciągające i raz na kilka miesięcy poprawiam sobie to i tamto w klinice klinikabochinska w Kamieniu Pomorskim na Garncarskiej 3. 

#327 ChocoBounty

ChocoBounty
  • Użytkownik
  • 45 postów

Napisano 22 lipiec 2019 - 07:58

To zależy co chcesz dokładnie poprawić. Jak np piersi to wiadomo operacja plastyczna, ale jeżeli cos przy twarzy ... to ja bym wolała jakieś zabiegi laserowe, przy zmarszczkach - ostrzykiwanie kwasem hiauluronowym np Restylane, jeżeli jest lwia zmarszczka to wtedy najlepszy jest botoks. pozdrawiam

#328 lila19

lila19
  • Użytkownik
  • 8 postów

Napisano 30 lipiec 2019 - 20:25

Wszystko jest dla ludzi, byle wyglądało to naturalnie.

#329 sasarka

sasarka
  • Użytkownik
  • 25 postów

Napisano 22 sierpień 2019 - 20:36

nie zdecydowałabym się na taki zabieg.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych