Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Dobry dermatolog z Krakowa

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 kafffka

kafffka
  • Użytkownik
  • 90 postów

Napisano 15 lipiec 2020 - 09:28

witam Was i proszę (a nawet trochę juz błagam 😅) o poradę. Oszczędzę Wam zdjeć, ale nie podlega dyskusji, że potrzebuję pomocy lekarskiej, konkretnie w Krakowie. Czy któraś z Was ma dobre (i skuteczne) doświadczenia z dermatologami w tym mieście? W pliku nie znalazłam nikogo, niektórzy z Was pisali o dr Ludewie, ale nie jestem w stanie się do niego umówić (w Ruczaj Clinik nie przyjmuje już nowych pacjentów, może ktoś z was wie gdzie indziej można go dorwać? I czy warto? ). Dodam, że istotne dla mnie aby lekarz nie widział jedynego rozwiązania w zażywaniu izoteku i antybiotyków, nie mogę ich przyjmować że względu na stan zdrowia. Będę wdzięczna za wszelkie rady i kontakty również do endokrynologa (endo-gin?), kosmetologa lub innych specjalistów ktorzy Wam pomogli w diagnozie i leczeniu.

#2 basiaw

basiaw
  • Użytkownik
  • 113 postów

Napisano 15 lipiec 2020 - 10:49

trądzik szczerze - odstawiłam laktozę.
Po wydaniu monet na lekarzy, leki, specyfiki, po przerobieniu diet, ćwiczeń i wynalazków postanowiłam nie jeść niczego z laktozą przez tydzień (potrafi być tam, gdzie się jej nie spodziewamy - trzeba czytać składy). Trądzik z twarzy, szyi, ramion i pleców zniknął, a nowe wypryski przestały się pojawiać w zasadzie od razu. Jeżeli to to, a bez serniczka nie umiesz żyć, to są tabletki na trawienie laktozy w aptece. Jak masz przerwę w podróżach po specjalistach i w stosowaniu maści itp., to proponuję tydzień bez laktozy.

Ewentualnie wybierz się do instytutu Bielendy: https://instytut.bielenda.pl/ Uzyskasz tam porządne porady dermatologiczne.