Malo jest ksiezy, ktorzy faktycznie skladajac przysiegę oddali sie w calosci Bogu.
Wiekszosc z nich nie raz miala kontakty z kobietami, a niektorzy nawet i z mezczyznami.
Smieszne ; )
A i owszem, ale nie powiedziałam, że pochwalam taki stan rzeczy. Ale tak jest.
Ja nikomu nie chcę włazić do łózka bo to nie jest moja sprawa. Ale tak czy inaczej uważam, że homoseksualiści nie powinni mieć dzieci..coś na zasadzie gdyby mężczyzna chciał zajść w ciążę.
Ale odnoszą trochę inny skutek, nie zauważyłaś tego?A dlaczego one sa? Aby nasza mentalnosc pojela wreszcie to, ze nie chcą byc wytykani palcami na ulicach, i aby mogli zyc spokojnie, tak jak zyja pary hooseksualne w innych krajach europejskich : )
Może gdyby jeszcze były inaczej organizowane, bo teraz wielokrotnie jest to przesada. Nie oswaja mentalności tylko wywołuje burzę, zniechęcenie i zniesmaczenie.
Przykre ale prawdziwe.
















