Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Biżuteria Artemiro

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Jaka zmywarka?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 adena

adena
  • Użytkownik
  • 82 postów

Napisano 21 maj 2019 - 18:50

Jakie zmywarki polecacie? Co powinna mieć idealna zmywarka oprócz tego że powinna dobrze myć? Widziałam, że electrolux ma modele z podnoszonym koszem dolnym, ktoś z Was ma? Jak to się sprawdza w użyciu?

#2 Silvia

Silvia
  • Użytkownik
  • 11 postów

Napisano 22 maj 2019 - 11:42

Ja mam zmywarkę z Whirpoola 6 zmysł (nie do zabudowy) i jestem z niej zadowolona. Mnie zależało po prostu na tym, żeby była klasy A+ lub wyższa i żeby była możliwość puszczenia połowy załadunku (bo czasem po gościach chcę szybko kieliszki umyć, a nie myję ich z innymi naczyniami). Ta akurat była przystępna cenowo, więc ją wybrałam. Zmywarka fajna rzecz:) 

#3 minionka

minionka
  • Użytkownik
  • 23 postów

Napisano 24 maj 2019 - 08:31

Dla mnie też ważne jest aby zmywarka w miarę cicho chodziła i szybko myła. Też się zastanawiam nad Electroluxem, ktoś coś na ten temat coś wie? :)

#4 adena

adena
  • Użytkownik
  • 82 postów

Napisano 24 maj 2019 - 21:07

Dla mnie też ważne jest aby zmywarka w miarę cicho chodziła i szybko myła. Też się zastanawiam nad Electroluxem, ktoś coś na ten temat coś wie? :-)

Ja się zdecydowałam na zakup i moja zmywareczka już w domu :) jeszcze wszystkich funkcji nie wypróbowałam bo programów i bajerów ma bardzo dużo :) super jest ten kosz ale tez ma fajny bajer tzn. otwiera ię po myciu sama i naczynia pięknie i bez smug się dosuszają