Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Biżuteria Artemiro

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

wakacje 2019

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 szczypiorka

szczypiorka
  • Użytkownik
  • 40 postów

Napisano 26 marzec 2019 - 10:20

Gdzie się wybieracie na tegoroczne wakacje? Macie już zaplanowane wyjazdy? Wybieracie coś w naszym kraju czy za granicą?

#2 Laluna

Laluna
  • Użytkownik
  • 196 postów

Napisano 23 kwiecień 2019 - 20:59

Pół na pół, tydzień w Polsce, bo nie wyobrażam sobie nie odwiedzić półwyspu helskiego. Tydzień we Włoszech. Majówka również nad polskim morzem, pewnie w Kołobrzegu. 

I od razu zdementuje opinie o wysokich cenach, takich jak w Hiszpanii, Grecji czy innych krajach gdzie pogoda jest gwarantowana. Wystarczy porównać ceny w restauracjach. W Polsce, aktualnie korzystając z promocji, nawet na wspomnianym sunandsnow.pl można znaleźć nocleg za 150-190 zł za dobę w szczycie sezonu (np. majówka w Kołobrzegu właśnie) dla dwóch osób + małego dziecka w nowym apartamencie z w pełni wyposażonym aneksem kuchennym. 

Mruczę więc jestem :)

#3 Mycha84

Mycha84
  • Użytkownik
  • 315 postów

Napisano 26 kwiecień 2019 - 22:33

Właśnie tam zarezerwowałam majówkę, trochę takie last minute, ale za to -50% ;) a na wakacje w lipcu widziałam, że mają obecnie -15%

#4 milla77

milla77
  • Użytkownik
  • 225 postów

Napisano 13 maj 2019 - 13:58

Właśnie tam zarezerwowałam majówkę, trochę takie last minute, ale za to -50% :-) a na wakacje w lipcu widziałam, że mają obecnie -15%

Gdzie byłaś na majówce? Który apartament z sun&snow polecasz? Szukam czegoś na wypad ze znajomymi fajnie by było jakiś domek znaleźć w górach

#5 Mycha84

Mycha84
  • Użytkownik
  • 315 postów

Napisano 15 maj 2019 - 21:41

My byliśmy nad morzem akurat, w Świnoujściu, ale wcześniej w górach też korzystaliśmy z ich oferty, konkretnie to byliśmy w Ustroniu, świetna lokalizacja, bez wielkich tłumów, jak na przykład w Zakopanem.

#6 1parasolka

1parasolka
  • Użytkownik
  • 191 postów

Napisano 24 maj 2019 - 12:01

W tym roku wybieramy się na wyspę Sobieszewską  :-)  Jest tam sporo atrakcji i mam wypełniony już cały plan pobytu wycieczkami i atrakcjami. Oby tylko pogoda dopisała  :-)