Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Biżuteria Artemiro

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

W czym pierzecie ?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

#1 wloczykijka

wloczykijka
  • Użytkownik
  • 1089 postów

Napisano 28 kwiecień 2018 - 14:17

Jak w temacie? W czym pierzecie? Proszek, kapsułki a może płyn? Macie jakiś ulubiony?

Ja pokochałam surf, za intensywność i trwałość zapachu, no fakt że dopiera wszystko ;) Najbardziej podoba mi się zapach irysu i wiosennej róży

#2 Wisienkowa

Wisienkowa

HQ

• Moderator
  • 4761 postów

Napisano 28 kwiecień 2018 - 15:17

Kapsułki z Rosmanna, jakoś bez szału ale piorą :P Czasem zostawiają na ciuchach te powłoczkę, więc pewnie coś źle robię :P

#3 Aspirynkaaa

Aspirynkaaa

I do!

• Użytkownik
  • 3555 postów

Napisano 09 maj 2018 - 13:18

Do większości płyn Persil, płukanie w Lenorze niebieskim. Czarne w Perwollu do czarnych, czerwone w Perwollu do kolorów. Białe w proszku Persil.
Bielizna dziewczynek w płynie Lovella, płukanie też w Lovelli.

-Mamusiu, czy miałaś kiedyś marzenie?

-Miałam, idzie teraz koło mnie i trzyma mnie za rękę! dzieci139.gifdzieci139.gif

#4 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9423 postów

Napisano 10 maj 2018 - 23:02

Do prania używam Formil - płyny z Lidla, a do płukania Lenor niebieski. Nie zamierzam zmieniać :)

"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png

#5 Aspirynkaaa

Aspirynkaaa

I do!

• Użytkownik
  • 3555 postów

Napisano 11 maj 2018 - 09:38

Formil

Też miałam, fajny! Tylko do Lidla nie zawsze mi po drodze ;-)

-Mamusiu, czy miałaś kiedyś marzenie?

-Miałam, idzie teraz koło mnie i trzyma mnie za rękę! dzieci139.gifdzieci139.gif

#6 wloczykijka

wloczykijka
  • Użytkownik
  • 1089 postów

Napisano 24 maj 2018 - 13:43

Dla młodego mam proszek z roska, bobini, czy jakoś tak ;)

a właśnie płynu do płukania używacie ?

choć jak piorę ręczniki to płynu nie używam, bo jak się dowiedziałam płyn oblepia włókna i wtedy ręczniki nie są już tak chłonne. Dlatego lubię surf bo zapach się długo utrzymuje.

#7 tigatka

tigatka
  • Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 25 maj 2018 - 07:09

Ja kapsułki ariela chyba najbardziej lubie :D

#8 Silvia

Silvia
  • Użytkownik
  • 11 postów

Napisano 31 maj 2018 - 19:20

Ja używam płynów do prania, albo żeli. Kapsułki mi się nie sprawdziły, po prostu miałam wrażenie, że nie dopierały jak trzeba. Do ubrań roboczych mojego partnera używam proszku. Do każdego prania dodaję też zawsze trochę odplamiacza. 

#9 magdaaaaa

magdaaaaa

..lekko próżna flirciara..

• Użytkownik
  • 23947 postów

Napisano 04 czerwiec 2018 - 17:17

ja tylko kapsułki z vizira . testowała persil i ariel ale mi nie podchodza ;-) plynu juz nie uzwyam bo fajnie pachną ;-) czasem białe rzeczy to w arielu albo persilu do bialego , ale glownie kapsulki do prania, nawet do czarnych juz nie kupuje osobnego plynu. 

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko

#10 palomka

palomka
  • Użytkownik
  • 2338 postów

Napisano 04 czerwiec 2018 - 17:52

Do jakis delikatnych ubran mam płyn do prania. Do ubran M. z pracy proszek. Kapsułek nie używam :P

I ślubuję Ci uśmiech przy porannej kawie, parasol w deszczu i stokrotki na wiosnę...smileys-hearts-339319.gif

#11 1parasolka

1parasolka
  • Użytkownik
  • 196 postów

Napisano 15 październik 2018 - 12:53

Obecnie używam kapsułek ariel. Jestem w miarę zadowolona, choć niektóre ubrania syna piorę w odplamiaczu, bo kapsułka nie daje rady :D

#12 tictaku

tictaku
  • Użytkownik
  • 21 postów

Napisano 19 marzec 2020 - 12:28

Moja mama zawsze mi mówiła, że warto kupować chemię z Niemiec, ponieważ jest lepszej jakości i pranie dłużej pachnie świeżością oraz płynem do płukania. Wzięłam do siebie tę wiadomość i często na stronie: https://www.kaufland...-z-niemiec.html sprawdzam ofertę oraz to co aktualnie jest w promocji. :) Jestem zadowolona z tych środków do prania, ubrania się nie niszczą i długo przyjemnie pachną.