Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...
Zdjęcie

Nie mam ochoty na seks

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
294 odpowiedzi w tym temacie

#281 viola

viola
  • Użytkownik
  • 8330 postów

Napisano 27 luty 2012 - 15:51

Emi nie ma co się zmuszać.Po prostu porozmawiać z mężem,przeczekać ten trudny okres.Mąż jest pewnie wyrozumiały i zrozumie.Być może nadejdą lepsze dni dla Was,dzieci podrosną,a może uda Wam sie jednak wygospodarować chwilkę dla siebie.Czego gorąco życzę ;-)

#282 emi1182

emi1182
  • Użytkownik
  • 11 postów

Napisano 28 luty 2012 - 08:48

viola- dziękuję mam nadzieję że tak będzie :-)
Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

#283 angiella

angiella
  • Użytkownik
  • 9 postów

Napisano 02 marzec 2012 - 15:31

EMI tak poczytałam te wszystkie rady i w sumie każda z was ma rację ,ale też zastanawiam się może poszukać trzeba czegoś na podniesienie libido po prostu
brak ochoty na sex to bardzo złożony problem
osobiscie poleciła bym ci reklama suplement który powinien naprawdę pomóc !!

#284 alicja665

alicja665
  • Użytkownik
  • 17 postów

Napisano 16 maj 2015 - 22:35

Od pewnego czasu nie mam ochoty na sex, ne wiem co się ze mną dzieje, tak się głupio wyraże nic nie jest w stanie mnie rozgrzać. Jest to problem, który naprawde mnie martwi, zapisałam się nawet na spotkanie u psychologa, tutaj strona zobaczcie bo koleżanka poleciła .....czy dobrze robie i co jeszcze moge zrobić, żeby wrócić do swojego "poprzedniego stanu"?

#285 mileczka87

mileczka87
  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 30 czerwiec 2015 - 20:13

Wiesz, dużo rzeczy tutaj może mieć wpływ. Myslę ze wizyta u psychologa to dobry krok, warto także zrobić badania hormonalne i takie ogólne

#286 rozalin

rozalin
  • Użytkownik
  • 125 postów

Napisano 10 lipiec 2015 - 12:40

Wiele kobiet narzeka na brak ochoty po jakimś czasie związku i powiem Wam,że jest to norma w tych dłuższych związkach. U nas z czasem równiez atmosfera zaczeła siadać. Niestety ale przez to zaczęliśmy sie od siebie trochę oddalać Okazało sie,że winna jest rutyna. Postanowilismy trochę to zmienić. Kupiłam sobie fajną bieliznę, wybraliśmy się na kolację. No i wreszcie spróbowaliśmy gadżetów.Na początku wydawało mi się to trochę krępujące bo jeszcze nigdy czegoś takiego nie używałam ale powiem Wam,że to bardzo fajna rzecz.

Polecam w szczególności spróbować sobie Sex Elixir. Jest to afrodyzjak, kilka kropelek do napoju znacznie wzmacnia pożądanie :) 

Pieniądze szczęscia nie dają ale zakupy to co innego. 

#287 basiaw

basiaw
  • Użytkownik
  • 81 postów

Napisano 23 lipiec 2015 - 08:12

Wiele kobiet narzeka na brak ochoty po jakimś czasie związku i powiem Wam,że jest to norma w tych dłuższych związkach. U nas z czasem równiez atmosfera zaczeła siadać. Niestety ale przez to zaczęliśmy sie od siebie trochę oddalać Okazało sie,że winna jest rutyna. Postanowilismy trochę to zmienić. Kupiłam sobie fajną bieliznę, wybraliśmy się na kolację. No i wreszcie spróbowaliśmy gadżetów.Na początku wydawało mi się to trochę krępujące bo jeszcze nigdy czegoś takiego nie używałam ale powiem Wam,że to bardzo fajna rzecz.

Polecam w szczególności spróbować sobie Sex Elixir. Jest to afrodyzjak, kilka kropelek do napoju znacznie wzmacnia pożądanie :-)

Oj nam równiez coś takeigo by sie przydało. W ostatnim czasie zupełnie mi sie nie chce i prze to mój mąż chodzi jak wściekła osa.Ale co mu na to poradzę? Skoro mi się po prostu nie chce to powinnam się do tego zmuszać?

Czy ten środek to nie jest efekt placebo? Coś mi śmiga ta nazwa przed oczami ale nie mogę sobie przypomnieć gdzie o nim wcześniej czytałam. 

#288 rozalin

rozalin
  • Użytkownik
  • 125 postów

Napisano 24 lipiec 2015 - 07:37

Nie dziwię mu się. Dla meżczyzn seks jest bardzo ważną częścią życia małżeńskiego. Jeśli Ci sie nie chce to on moze czuć sie niezaspokojny i bardzo często w takich przypadkach dochodzi do zdrady .Oczywiscie nie straszę Cię ale takie coś moze nastąpić . Poza tym seks to naprawdę coś fajnego i jeśli Ci się zupełnie nie chce to jednak coś nie halo.

Sex elixir nie jest placebo. Również sama się zastanawiałam na początku ale mąż wypróbował to na mnie w tym momencie kiedy nie wiedziałam co biorę :) i tego dnia miałam naprawdę duża ochotę na bara bara. 

Pieniądze szczęscia nie dają ale zakupy to co innego. 

#289 kajkaa

kajkaa
  • Użytkownik
  • 10 postów

Napisano 27 lipiec 2015 - 10:50

Moim zdaniem też ważna jest gra wstępna.... Mówię to po już dobrych kilku lat związku z mężczyzną. Bywało różnie, ale jeżeli zacznie się od niewinnego flirtu, przjdzie przez dobre trzepnięcie o łóżko, a dalej sobie tylko wyobraździe :oops: to jest na prawde dobrze. Dlatego mlim zdaniem Panowie powinni znać kilka prostych zasad, które można znaleźć na ... lub generalnie w internecie ;-) Na prawdę nie potrzeba niewiadomo ile zabawek erotycznych, żeby miec fajerwerki w łóżku ;) No chyba zgodzicie się ze mna?

#290 beżowa

beżowa
  • Użytkownik
  • 41 postów

Napisano 20 sierpień 2015 - 11:11

Na tym albo innym forum któraś z Was polecała ... i weszłam tam i oczom nie wierzę. co teraz można kupić w seks shopie :P i uważam, że to dobra metoda na brak ochoty na seks. Tu czy gdzie indziej kup bielizne swiecie zapachowe i jak zrobisz nastroj to ochota sama przyjdzie.

#291 tomasz2727koc

tomasz2727koc
  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 03 sierpień 2017 - 12:00

z powietrza to sie nie bierze, problem musi być troszkę bardziej schowany i czym spowodowany,  czy on już Cie nie podnieca ?

#292 łania

łania
  • Użytkownik
  • 28 postów

Napisano 22 październik 2017 - 09:58

my z mężem też mieliśmy ostatnio słabszy okres w życiu - ale postanowiłam coś z tym zrobić i zaczęłam w ciągu dnia wysyłać do niego pikantne sms - co to moglibyśmy zrobić albo co też dziś założyłam na siebie specjalnie dla niego a niech sobie wyobraża. Taka "niewinna" wymiana zdań naprawdę ogrzewa sporo

#293 christinedae

christinedae
  • Użytkownik
  • 14 postów

Napisano 20 listopad 2017 - 15:57

my z mężem też mieliśmy ostatnio słabszy okres w życiu - ale postanowiłam coś z tym zrobić i zaczęłam w ciągu dnia wysyłać do niego pikantne sms - co to moglibyśmy zrobić albo co też dziś założyłam na siebie specjalnie dla niego a niech sobie wyobraża. Taka "niewinna" wymiana zdań naprawdę ogrzewa sporo

A jak zareagował? Ja wysyłałam zdjęcia do swojego, ale nie uzyskałam reakcji, której oczekiwałam. Powiedział że jest spoko i mogę wysyłać JEŻELI CHCĘ, a tak to chyba bez rewelacji (jestem szczupła jakby co )

#294 klarab

klarab
  • Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 23 styczeń 2018 - 18:55

Najlepiej to iść do lekarza, bo różne mogą być tego przyczyny. Jeżeli chodzi o doraźne leczenie niskiego libido to możesz spróbować leku o nazwie femmax ...link.. jest dość skuteczny

#295 kingoscb

kingoscb
  • Użytkownik
  • 20 postów

Napisano 21 wrzesień 2018 - 15:20

Też myślę, że przy zaburzeniach erekcji wizyta u lekarza to dobry pomysł, choć pewnie dostaniesz coś z sildenafilem, a tabletki z tym środkiem dzis mozna kupić bez recepty.