Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Najlepsze, naturalne wspomagacze diety

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

#1 MariiK

MariiK
  • Użytkownik
  • 8 postów

Napisano 15 czerwiec 2016 - 18:25

Hejka,

Czy używałyście jakiś naturalnych wspomagaczy diety ? Ja używałam jagód acai przy diecie i działały dobrze. Zmniejszają apetyt. Chciałabym wrócić do diety i zastanawiam się nad innymi środkami. Czytałam, że guarana w proszku zamiast kawy - daje więcej energii i działa dłużej i również zmniejsza apetyt. O zielonej kawie czytałam i dowiedziałam się tyle, że działa jak zwykła kawa tylko jest zielona.

Stosowałyście coś podobnego ? Proszę o jakieś opinie :)

#2 Kaszelek

Kaszelek
  • Użytkownik
  • 41 postów

Napisano 20 czerwiec 2016 - 09:24

Zielona kawa - ochyda do picia. Nie zmusiłam się tak jak i do młodego jęczmienia. Sproszkowana guarana może i tak, ale musi być koszmarnie droga. Gdyby nie była to pewnie bym już piła na pobudzenie bo uwielbiam smak! :) do odchudzania to może bardziej coś w stylu otoczki pieprzowej wyciąg z niej nazywa się piperyna i z tego co czytałam to całkiem nieźle działa ale żeby to dostać to chyba tylko w tabletkach.

#3 Ramma

Ramma
  • Użytkownik
  • 35 postów

Napisano 21 czerwiec 2016 - 19:52

przy tabsach trzeba uważać, żeby kupować te z najwyższym stężeniem rzędu 95% jak piperine forte. one zawsze mają jakieś dodatki typu guarana itd ale 95% to najwyższe możliwe które jest dostępne i jak się naprawdę chce schudnąć to nie po łebkach tylko porządnie. jak się do tego włączy ćwiczenia i racjonalne żywienie, czyli wszystko ale regularnie w pięciu posiłkach to myślę, że takie 3 i pół kg na miesiąc żywej wagi można zrzucić bez zagrożenia jojo.

#4 lilusia

lilusia
  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 24 czerwiec 2016 - 23:37

Ja popijam od zeszłego miesiąca herbatę  Active Burn Thermogenic Formula iż pobudza i dodaje energii, a więc faktycznie pozwala na spalanie większej ilości kalorii, gdyż dzięki niej możliwe jest podjęcie intensywniejszego treningu. 

#5 kafffka

kafffka
  • Użytkownik
  • 26 postów

Napisano 27 czerwiec 2016 - 10:33

Fibra Vitale. Czyli

błonnik

babka jakowata

siemię lniane

Jest to suplement, który stosuję od jakiegoś czasu i jestem zachwycona działaniem. Po pierwsze jest to naturalne tak wiec rzeczywiście dobrze sie wchłania. Po drugie jestem bardziej najedzona  z uwagi na błonnik Po trzecie zawiera w sobie siemię lniane tak wiec odesżły problemy z okresowymi zaparciami i biegunkami. 

#6 kekszka

kekszka
  • Użytkownik
  • 17 postów

Napisano 27 czerwiec 2016 - 13:57

ta cała bioperyne jest teraz w therm line hydrofast, ma też Sinetrol steżenie bodajaże jest tam 1mg w jednej tabletce tego wyciągu z pieprzu natomiast sinetrolu jest 20mg w jednej. Ja się nad nim zastanawiam, trzeba sobie wspomagać jakoś te odchudzanie, ja mam problem z wodą zatrzymującą się w organizmie a to przy okazji by ten problem redukowało. 

#7 dwunastka12

dwunastka12
  • Użytkownik
  • 39 postów

Napisano 29 czerwiec 2016 - 06:48

tak, staram się wybierać tylko naturalne ale mam zaparcia, pomaga tylko dicopeg, naturą można się świetnie wspierać ale czasem ona nie wystarczy

#8 ymir

ymir
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 06 wrzesień 2016 - 20:35

Dla mnie jedynym i najlepszym naturalnym wspomagaczem diety jest picie wody w sporych ilościach ;). Piję zamiennie Veroni Hydration, która pomaga mi w regulowaniu pH po treningu oraz Veroni Energy dodającą mi taki pozytywny energetyczny „kop” :).

#9 marzenah57

marzenah57
  • Użytkownik
  • 11 postów

Napisano 07 wrzesień 2016 - 13:51

Podobno siemię lniane pomaga :) 

#10 Imalka

Imalka
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 26 październik 2016 - 14:12

Hej, ja używam od pewnego czasu koktajli warzywnych - jako doskonałego uzupełnienia diety. Powodują, że człowiek nie głodnieje pomiędzy posiłkami i nie musi podjadać. Moje ulubione są na ... - z darmową dostawą :-)

#11 Mycha84

Mycha84
  • Użytkownik
  • 282 postów

Napisano 05 listopad 2016 - 19:47

Ja sobie robiłam takie koktajle i nic to nie dało i tak byłam głodna, a wręcz miałam wrażenie, że ssało mnie bardziej ;) Jako zastrzyk witamin owszem, rewelacja, ale nie dla zabicia głodu. Ogólnie to ja wspomagaczy nie stosuję raczej. Brałam magnez, bo piłam dużo kawy, ale teraz kawę ograniczyłam, jak już piję to w weekendy, a tak to wodę z naturalną kofeiną. Też pobudza, a jednak nie ma negatywnego wpływu na zdrowie.

#12 akira1987

akira1987
  • Użytkownik
  • 26 postów

Napisano 08 grudzień 2016 - 10:13

Naturalnym i najlepszym wspomagaczem diety jest picie zalecanej ilości wody. Nie tylko wspomaga ona proces odchudzania, oczyszcza nasz organizm, co dodatkowo taka o dobrym składzie- ostatnio na tapecie u mnie niebieska piwniczanka- wzbogaca nasz organizm o potrzebne mikroelementy. Przede wszystkim magnez, który niestety wypłukiwany jest z organizmu przez kawę.

#13 felicjanka

felicjanka
  • Użytkownik
  • 8 postów

Napisano 08 grudzień 2016 - 10:39

Ja piję sok z aloesu (ale ten 99%, a nie ten słodzony z marketów :P) i sok z młodego jęczmienia. Mi pomaga ;) Warto się rozejrzeć na stronach internetowych ze zdrową, ekologiczną żywnością, bo wybór produktów jest naprawdę spory i mozna coś znalezc dla siebie. Ja np. najczęściej kupuje na .....l i mają wszystko czego potrzebuję i nie muszę latac po sklepach.

#14 MISSbutterfly

MISSbutterfly
  • Użytkownik
  • 24 postów

Napisano 13 luty 2017 - 20:09

Olej z wiesiołka (polecam polskiego GALa) wspomaga odchudzanie i posiada mnóstwo właściwości prozdrowotnych. Do tego dieta i ćwiczenia - bez tego nie da się skutecznie schudnąć.

#15 rozalin

rozalin
  • Użytkownik
  • 124 postów

Napisano 16 maj 2017 - 13:35

Nie ma niczego złego we wspomagaczach diety. Tylko polecam stosować je z głową. Nie wierzcie w te wszystkie reklamy cudownych spalaczy tłuszczów ponieważ takie środki po prostu nie działają. 

Z naturalnych polecam błonnik. Ale również trzeba sie patrzeć z czego składa się ten błonnik ponieważ jest wiele jego rodzajów. Najmniej skuteczny ( o ile w ogóle) jest błonnik w tabletkach. Najlepszym jest błonnik na bazie naturalnej babki. Rozmawiałam ostatnio z koleżanką, która trenuje fitness i ta powiedziala,ze praktycznie każdemu poleca Fibra Vitale ( jest to błonnik z babki plus siemię lniane) 

Pieniądze szczęscia nie dają ale zakupy to co innego. 

#16 bubek80

bubek80
  • Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 09 lipiec 2017 - 11:32

Ponoć młody jęczmień działa,ale ja nie dam rady go przełknąć ;)

#17 Mary66

Mary66
  • Użytkownik
  • 31 postów

Napisano 17 wrzesień 2017 - 11:17

Ja stosuję colon c z naturalnych składników. Przed tym, zanim zaczęłam go używać, czułam się cała opuchnięta, woda zbierała się w moim organizmie. Męczyły mnie ciagłe wzdęcia. Teraz jest super!

#18 yaria

yaria
  • Użytkownik
  • 13 postów

Napisano 10 kwiecień 2018 - 10:28

Ja chodze do diabetologa bo miałam jakiś czas temu stan przed cukrzycowy ..jeszcze trochę a dorobiłam bym się cukrzycy. Teraz musze trzymać duetę, która ułożył mi diabetolog z przychodni awimed w Bydgoszczy na Hallera.  Dieta składa się z 5 posiłków w odstępie 2-3 godzinnym. Dania musza być bez cukrowe i bez tłuszczowe, zalecane są kasze, chleb razowy.  Taka dieta bardzo mi odpowiada i już na niej schudłam. 

#19 ivonsi

ivonsi
  • Użytkownik
  • 28 postów

Napisano 20 kwiecień 2018 - 13:39

Błonnik super działa przy odchudzaniu, popijalam colon slim i u mnie było duże zmniejszenie apetytu, uwielbiam słodkości i nawrt one jakoś mnie nie ciągnęły i mogłam bez problemu odmówić sobie porcji ciasta, na pewno to przy chudnięciu pomaga