Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

przygotowanie ciała - kosmetyki

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 Ramma

Ramma
  • Użytkownik
  • 35 postów

Napisano 09 styczeń 2016 - 08:10

Cześć Dziewczyny,

Planujemy z mężem w tym roku rozpocząć starania o dziecko. Wprawdzie jeszcze co najmniej kilka miesięcy do tego czasu ale nie mogę się doczekać i chcę jakoś sobie zająć ten czas m.in. przygotowaniami :) na początek czysto egoistycznie ;) jak przygotować się do ciąży żeby nie wyjść jak z pola bitewnego :P czyli czy da się zapobiegać rozstępom itd co na to stosować przed i jak już się pojawi. Co na bóle nóg? Kręgosłupa?

#2 Kaszelek

Kaszelek
  • Użytkownik
  • 36 postów

Napisano 10 styczeń 2016 - 00:30

powiem szczerze , że na bóle u mnie skutkowały tylko i wyłącznie masaże. natomiast na rozstępy i w sumie zanim jeszcze powstaną poleca się olejki z tamanu np tylko trzeba pilnować , żeby były z dobrego źródła. ja zamawiałam przez internetowy sklep razem z kilkoma innymi olejkami bo ogólnie jestem fanką i polecam. aha radzę przerzucić się na buty z ok 2,5 cm obcasem - ani wysokie ani płaskie nie pomagają w trzymaniu się na nogach cały dzień!

#3 Ramma

Ramma
  • Użytkownik
  • 35 postów

Napisano 11 styczeń 2016 - 00:20

Niestety ale o tamanie to ja pierwszy raz w życiu słyszę. Jak rozpoznać taki, który jest dobry i warto go wybrać? Bo te wszystkie bio i eko, zawrót głowy :P

#4 Kaszelek

Kaszelek
  • Użytkownik
  • 36 postów

Napisano 12 styczeń 2016 - 21:10

Doskonale rozumiem co masz na myśli :P też wiecznie mam problem w połapaniu się między tym wszystkim. Ostatnio nawet rozkminiałam które jest lepsze, eko czy bio hahah :mrgreen: tu masz link do sklepu w którym ja zamawiam dużo rzeczy ... więc i to powinno być w porządku :)

#5 Wegan.Marta

Wegan.Marta
  • Użytkownik
  • 22 postów

Napisano 18 styczeń 2016 - 14:06

Na pewno zadbaj o odpowiednie nawilżenie skóry. Dzięki temu skóra podczas rozciągania się gdy będzie rósł Ci brzuszek będzie elastyczna i nie pojawią się na niej rozstępy, na które narzeka tak wiele kobiet w ciąży. Odpowiednie masaże i kosmetyki na pewno pomogą Ci w profilaktyczne rozstępów. Dodatkowo zadbaj o swoje zdrowie. Zrób kompleksowe badania. Uzupełnij niedobory. Zmień nawyki żywieniowe na zdrowe tak by dostarczać do organizmu wszelkiego rodzaju witaminy i inne składniki mineralne potrzebne do prawidłowego rozwoju Twojego i przyszłego dziecka. 

#6 kasanra

kasanra
  • Użytkownik
  • 12 postów

Napisano 19 styczeń 2016 - 12:34

Ja właśnie jestem w ciąży i mogę Ci doradzić, że oprócz nawilżenia na brzuszek, warto też zainwestować  swoje piersi. Jeśli o nie zadbamy to, nie tylko nie nie będą gorsze po ciąży, ale nawet mogą być jeszcze piękniejsze! Przynajmniej tak słyszałam i szczerze na to liczę  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:

#7 Kamilla34

Kamilla34
  • Użytkownik
  • 24 postów

Napisano 22 styczeń 2016 - 09:00

Ja właśnie jestem w ciąży i mogę Ci doradzić, że oprócz nawilżenia na brzuszek, warto też zainwestować  swoje piersi. Jeśli o nie zadbamy to, nie tylko nie nie będą gorsze po ciąży, ale nawet mogą być jeszcze piękniejsze! Przynajmniej tak słyszałam i szczerze na to liczę  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:

Od razu po ciąży na pewno będą ładne ponieważ będą nabrzmiałe od mleka. Spowoduje to większy wygląd. Jednak im później tym gorzej. Piersi stają się płaskie, obwisłe i mniej jędrne. Piersi nie podtrzymują żadne mięśnie, zadanie to spełnia skóra. Więc najskuteczniejszym sposobem na uniknięcie opadnięcia piersi będą ćwiczenia. Można je wykonywać codziennie, nie są trudne i nie wymagają wielkiego wysiłku. Dobrze jest też używać różnego rodzaju kosmetyków. Co prawda nie wpłyną na podniesienie biustu, ale odpowiednio go nawilżą, a masaże poprawią krążenie i napięcie skóry. 

#8 karolajn

karolajn
  • Użytkownik
  • 48 postów

Napisano 22 październik 2016 - 00:30

Bardzo dobrze, że już o tym myślisz :) Najlepiej się pilnować w ciąży, zeby za bardzo się nie roztyć, bo potem bardzo trudno doprowadzić ciało do porzadku. Ja całą ciążę zdrowo się odżywiałam i ćwiczyłam (oczywiście bez przesady) i używałam kosmetyków z serii mama's (głównie przeciw rozstępom i do pielęgnacji biustu). U mnie te sposoby sie sprawdziły i starania opłaciły się, bo jestem w bardzo dobrej formie ;) Moze Tobie też podpasują. ;) Życzę przy okazji wszystkim mamom wygranego boju o super pociążową sylwetkę! :D

#9 felicjanka

felicjanka
  • Użytkownik
  • 8 postów

Napisano 08 grudzień 2016 - 10:53

Ja używałam olejku przeciw roztępom z tej serii mama's, u mnie się dobrze sprawdzil. Ważne żeby kosmetyk byl z kolagnem, no i masaże skóry są bardzo ważne. Mi na szczęście się udało uniknąć rozstępów, jedynie parę kilo jeszcze zostało, ale pracuję nad tym ;)

#10 MISSbutterfly

MISSbutterfly
  • Użytkownik
  • 23 postów

Napisano 27 kwiecień 2017 - 19:33

Ja bym nie kombinowała i nie wpadała w paranoję :P 

Mam 2 dzieci i zarówno przed ciążą, w ciąży i po porodzie stosowałam te same kosmetyki, czyli mydło naturalne do mycia, balsam wiesiołkowy polskiego Gal'a i od 5 albo 6 miesiąca tymże balsamem smarowałam w ciągu dnia dodatkowo brzuch. Nie mam rozstępów, nie miałam problemów z kręgosłupem (trzeba być aktywną i nie przytyć 30kg :P) i czuje się dobrze we własnym ciele. 

#11 Marysia44

Marysia44
  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 08 maj 2017 - 16:21

Cześć Dziewczyny,

Planujemy z mężem w tym roku rozpocząć starania o dziecko. Wprawdzie jeszcze co najmniej kilka miesięcy do tego czasu ale nie mogę się doczekać i chcę jakoś sobie zająć ten czas m.in. przygotowaniami :-) na początek czysto egoistycznie :-) jak przygotować się do ciąży żeby nie wyjść jak z pola bitewnego :-P czyli czy da się zapobiegać rozstępom itd co na to stosować przed i jak już się pojawi. Co na bóle nóg? Kręgosłupa?

Cześć Dziewczyny,

Planujemy z mężem w tym roku rozpocząć starania o dziecko. Wprawdzie jeszcze co najmniej kilka miesięcy do tego czasu ale nie mogę się doczekać i chcę jakoś sobie zająć ten czas m.in. przygotowaniami :-) na początek czysto egoistycznie :-) jak przygotować się do ciąży żeby nie wyjść jak z pola bitewnego :-P czyli czy da się zapobiegać rozstępom itd co na to stosować przed i jak już się pojawi. Co na bóle nóg? Kręgosłupa?

Ze swojego i znajomych doswiadczenia wiem ze przed rozstepami nic nas nie uchroni.. ja poza zwykłymi balsamami nawilzającymi nie stosowałam nic i ni emiałam zadnych rozstepów. jednie to na dzien przed porodem pojawiły sie na brzuszku malenkie ryski, jakby ktos długopisem kreske cienka narysował ale po 2 tygodniach sladu juz nie było. Kolezanka w kolei az z Maroka przywiozła "prawdziwy" olejek arganowy i nic nacerała skóre od samego poczatku a rozstep na rozstepie...

to jest uzaleznione od naszej skóry od elastycznosci...