Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Kinowe porażki


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
87 odpowiedzi w tym temacie

#21 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 27 września 2007 - 17:49

Viagra to prawda a jeszcze
- Titanic


o przepraszam najmocniej! ten film jest świetny :P
tzn tak.. ja wiem,że kicz ale właśnie dlatego uwielbiam go oglądać :D zwłaszcza kiedy Leoś zamarza a ta piękna na drzwiach dryfuje... :)
nie ma mnie tu i nie będzie.

#22 Madzia81

Madzia81
  • Użytkownik
  • 4 508 postów

Napisano 27 września 2007 - 18:49

z ostatnich - Testosteron.
a tak dawno dawno temu....to Maska, Głupi i głupszy i inne przygłupawe komedie...
Matrix też mi się nie podobał.

FORUM DLA MAM


img-2006082601201230.png

200901181556.png


#23 Madae

Madae
  • Użytkownik
  • 5 875 postów

Napisano 27 września 2007 - 18:52

eeee no bo jesli chodzi o Matriksa to jest dla fanów gatunku głównie... tak jak Startrek i Gwiezdne Wojny np :D mi osobiscie sie podobał :D 1 cz była fajowa ( dopóki 12 razy jej nie obejrzałam :P) 2 już gorsza... a 3 jeszcze nie widziałam :P

#24 malgonka

malgonka
  • Użytkownik
  • 1 551 postów

Napisano 27 września 2007 - 20:56

Mi się tez Matrix bardzo podobał, i Gwiezdne Wojny tez kocham :mrgreen: strasznie mi się też nie podobała komedia polska Job film o niczym tak samo Był sobie chłopiec z Hugh Grantem moim zdaniem bez sensu ten film był i tak samo film Bliżej ale o tym juz chyba pisałam ;-)
"Dokąd brnie ten banał, ta proza życia? Po co to, czy tym właśnie chcesz oddychać? Zwolnij i przekonaj się o co tutaj chodzi. Może właśnie coś ucieka a życie za nos Cię wodzi?"

#25 Viagra

Viagra
  • Użytkownik
  • 4 711 postów

Napisano 22 października 2007 - 12:26

Ostatnio same porażki mi sie trafiaja :/ Wczraj np. ogladalismy TRPICIELA, oklepana fabuła, efekty nie zaskakują, aktorzy mało atrakcyjni Jednym słowem Lyypaaa :!:

#26 KOCICA

KOCICA
  • Użytkownik
  • 16 postów

Napisano 22 października 2007 - 12:30

eeeeee tam , ''job'' mi sie bardzo podobal tylko to raczej dla osobek ze specyficznym poczuciem humoru , ''testosteron'' tez byl swietny , za to nie lubie marnych horrow , bo zamiast straszyc - smiesza :-/
Chcialabym żeby mi się chciało tak jak mi się nie chce

#27 Viagra

Viagra
  • Użytkownik
  • 4 711 postów

Napisano 03 listopada 2007 - 15:13

Czas surferów Brak słow ... Szkoda czasu na oglądanie straszne badziewie :/

#28 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 03 listopada 2007 - 20:42

a nawet nie słyszałam o tym filmie :P
tytuł.. też nie bardzo zachęcający :P
nie ma mnie tu i nie będzie.

#29 Nymphadora

Nymphadora
  • Użytkownik
  • 2 636 postów

Napisano 03 listopada 2007 - 23:56

Próbowaliśmy dziś obejrzeć 7 krasnoludków - historia prawdziwa, ale nie dało rady - jak dla mnie żenujące :P

#30 madzia

madzia
  • Użytkownik
  • 6 640 postów

Napisano 15 listopada 2007 - 12:49

Supersamiec porazka totalna jak dla mnie :-| a zapowiadal sie tak fajnie...kolejny niewypal typu "kopia American Pie" :roll: a American Pie przeciez mial fajne czesci...
a wiec porazka :-)
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

#31 Madae

Madae
  • Użytkownik
  • 5 875 postów

Napisano 15 listopada 2007 - 16:45

zwłaszcza kiedy Leoś zamarza a ta piękna na drzwiach dryfuje... :)


och Cerratko :D to i mój ulubiony moment :D wzruszyłam sie na nim okropielnie :P nie dlatego ze umarł...ale ze w koncu to zrobił hahahahato łzy szczescia były hahahaha

#32 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 16 listopada 2007 - 12:55

no wiesz co! :P
ja żem płakała na tym :P :P :P
nie ma mnie tu i nie będzie.

#33 Madae

Madae
  • Użytkownik
  • 5 875 postów

Napisano 16 listopada 2007 - 17:52

no wiesz co! :P
ja żem płakała na tym :P :P :P

nooo ja tez przeca <umieraam></span> <placze></span> <biglol></span>

#34 Ninka

Ninka
  • Użytkownik
  • 1 757 postów

Napisano 13 lutego 2008 - 03:03

Job i Statysci Dołączona grafika <bezradny></span> brak slow

#35 tuptunio

tuptunio
  • Użytkownik
  • 4 235 postów

Napisano 13 lutego 2008 - 10:38

a mi się właśnie "job" podobał. :-P
Dołączona grafika

w jakim języku myśli głuchy od urodzenia?

#36 Ninka

Ninka
  • Użytkownik
  • 1 757 postów

Napisano 13 lutego 2008 - 14:34

a mi się właśnie "job" podobał. :-P


mojemu R tez sie podobal mi mooooooze ze 2 scenki i tyle :-?

#37 Roszpunka

Roszpunka
  • Użytkownik
  • 1 980 postów

Napisano 13 lutego 2008 - 14:36

mi mooooooze ze 2 scenki i tyle

Nie był taki zły............a teksty niektóre the best!!!!! <ookk></span>

#38 Kamyczek

Kamyczek
  • Użytkownik
  • 69 postów

Napisano 21 lutego 2008 - 13:29

oj, dla mnie generralnie polskie komedie romantyczne to same porażki. ostatnio oglądałam jeszcze raz (zdaje się że taki był tytuł) i chciałam wyjść już po 15 minutach. wytrwałam do końca tylko dlatego że koleżanka grała rolę drugoplanową i chciałam ją zobaczyć ;)

#39 Madae

Madae
  • Użytkownik
  • 5 875 postów

Napisano 21 lutego 2008 - 14:48

a ja lubie polskie komedie romantyczne :) własciwie to sa chyba jedyne polskie filmy ( poza historycznymi :P) ktore lubie :D

#40 happyslim

happyslim
  • Użytkownik
  • 12 postów

Napisano 22 lutego 2008 - 15:28

halloween




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych