Viagra to prawda a jeszcze
- Titanic
o przepraszam najmocniej! ten film jest świetny
tzn tak.. ja wiem,że kicz ale właśnie dlatego uwielbiam go oglądać
Napisano 27 września 2007 - 17:49
Viagra to prawda a jeszcze
- Titanic
Napisano 27 września 2007 - 18:52
Napisano 27 września 2007 - 20:56
Napisano 22 października 2007 - 12:26
Napisano 22 października 2007 - 12:30
Napisano 03 listopada 2007 - 15:13
Napisano 03 listopada 2007 - 20:42
Napisano 03 listopada 2007 - 23:56
Napisano 15 listopada 2007 - 12:49
Napisano 15 listopada 2007 - 16:45
zwłaszcza kiedy Leoś zamarza a ta piękna na drzwiach dryfuje...
Napisano 16 listopada 2007 - 12:55
Napisano 16 listopada 2007 - 17:52
nooo ja tez przecano wiesz co!
ja żem płakała na tym![]()
![]()
Napisano 13 lutego 2008 - 03:03
Napisano 13 lutego 2008 - 14:34
a mi się właśnie "job" podobał.
Napisano 13 lutego 2008 - 14:36
Nie był taki zły............a teksty niektóre the best!!!!!mi mooooooze ze 2 scenki i tyle
Napisano 21 lutego 2008 - 13:29
Napisano 21 lutego 2008 - 14:48
Napisano 22 lutego 2008 - 15:28
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych