Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

prezent dla faceta

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
63 odpowiedzi w tym temacie

#1 milla77

milla77
  • Użytkownik
  • 212 postów

Napisano 15 październik 2015 - 09:10

Podpowiedzcie co fajnego można kupić facetowi na 30-te urodziny (mój brat).

#2 greenway

greenway
  • Użytkownik
  • 10 postów

Napisano 26 październik 2015 - 12:21

ja mojemu mężczyźnie kupiłam na 30stke pobyt w Spa w zalesiu mazuryJ to dlatego ze to fanatyk mazur i łowienia ryb (na to tez był czas) no i chciałam się z nim porelaksowac w Spa. W ramach tego wyjazdu jeszcze mu zafundowałam przejażdżkę na torze kartingowym i był super zachwycony;) on mnie tez zrobil cudowny prezent wyjazdowy – najbardziej lubimy takie cosJ

#3 Barbarella

Barbarella
  • Użytkownik
  • 49 postów

Napisano 05 listopad 2015 - 10:34

My z moim mężem na jego urodziny wybieramy sie do Jaworowego Dworu pod Warszawą. Mają tam spa (coś dla mnie :P) i pole golfowe (coś dla mojego męża :P) poza tym mamy nadzieję spedzic spokojnie weekend, z dala od miejskiego zycia :)

#4 milla77

milla77
  • Użytkownik
  • 212 postów

Napisano 10 listopad 2015 - 17:48

Dzięki za porady, w końcu zdecydowałam się na zakup alkohita x5 :), brat się ucieszył, bo się okazało, że sam sobie chciał kupić. Na pewno ja też będę korzystać ;)

#5 karolajn

karolajn
  • Użytkownik
  • 48 postów

Napisano 20 listopad 2015 - 15:33

powiedz mi jest brat zadowolony z alkohitax5? Bo mnie właśnie udało się ostatnio upolować super alkomat na allegro dla mojego taty. okej nie mnie tylko aukcjonerowi bo przyznaje ze jest bardzo pomocny przy wygrywaniu fajnych aukcji i z tego co wiem to działa bez zarzutu. Ale o tym alkohicie tez słyszałam własnie i sie zastanawiam czy jest ok.

#6 Aldona12

Aldona12
  • Użytkownik
  • 18 postów

Napisano 25 listopad 2015 - 10:36

Zależy co Twój brat lubi robić. Mój by był zadowolony na przykład z nowych butów do biegania. Szukam mu takich na święta i kilka porad znalazłam na ... wiem na co teraz zwracać uwagę, podczas wyboru. Trzeba dopasować prezent zawsze do zainteresowań.

#7 milla77

milla77
  • Użytkownik
  • 212 postów

Napisano 12 styczeń 2016 - 10:21

Tak jest zadowolony, teraz przy wszelkich imprezach karnawałowych na pewno Mu się przydaje ;) sama po Sylwku testowałam na sobie i zdziwiłam się, że tak szybko robi pomiar.

#8 basiaw

basiaw
  • Użytkownik
  • 81 postów

Napisano 26 styczeń 2016 - 13:36

Ja jakiś czas temu mialam poważny problem z tym co podarować mężowi na 30-te urodziny. Szczególnie,że jak się go pytałam co chce odpowiadał ,że nic. Oczywiście wiedziałam,ze obrazi się jakby naprawdę nic niczego dostał :D
Nie chciałam dawać mu prezentu materialnego. Poradziłam się kilku moich znajomych oraz polecali wykupienie mu kursu driftingu tak wiec pomyślałam sobie,ze może być to dobry pomysł. Kurs taki nie jest drogi, można wykupić go w kilku miastach ( tu szczegóły: ... ). Mąż był zachwycony, chętnie z tego skorzystał.

W kazdym facecie jest trochę małego chłopca :)

#9 melamela

melamela
  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 27 styczeń 2016 - 14:35

Ja jakiś czas temu mialam poważny problem z tym co podarować mężowi na 30-te urodziny. Szczególnie,że jak się go pytałam co chce odpowiadał ,że nic. Oczywiście wiedziałam,ze obrazi się jakby naprawdę nic niczego dostał :-D
Nie chciałam dawać mu prezentu materialnego. Poradziłam się kilku moich znajomych oraz polecali wykupienie mu kursu driftingu tak wiec pomyślałam sobie,ze może być to dobry pomysł. Kurs taki nie jest drogi, można wykupić go w kilku miastach ( tu szczegóły: ... ). Mąż był zachwycony, chętnie z tego skorzystał.

W kazdym facecie jest trochę małego chłopca :-)

Uwielbiam takie odpowiedzi, że ktoś nic nie chce:)

Na pewno bardzo ułatwia to wybór odpowiedniego prezentu:)

Myślę, że zawsze pomył na prezent powinien być uwarunkowany zainteresowaniami osoby, której chcemy go zrobić.

Niektórzy kupują to, co samo chcieliby dostać:) Jest to ryzykowne, ale w sumie czasami się sprawdza.

Polecam najpierw się przysłuchać co i o czym mówi dana osoba. Potem poobserwować co porabia w wolnym czasie. Może akurat trafi się z czymś. Ja lubię kupować książki, ale osobom, które lubią je czytać:) Można zawsze kupić coś z ubioru, np. do biegania jak ktoś biega. Teraz są również modne wyjścia na paintball oraz do takich pokojów w których jest się zamkniętym i trzeba rozwiązywać zagadki żeby wyjść. Świetna zabawa dla całej grupy:) Polecam! A ogólnie to jak już było wspominane wszystko zależy od osoby, która ma prezent otrzymać.

#10 Azura

Azura
  • Użytkownik
  • 25 postów

Napisano 28 styczeń 2016 - 10:10

Ja ostatnio miałam okazję robić zakupy dla dwóch bliskich mi facetów - czyli taty z okazji urodzin i dziadka na jego święto. Ojciec jako zapalony wędkarz dostał nową wędkę - oczywiście wybraną dzięki pomocy jego kolegów, bo sama nie ogarniam tematu :-D Dziadkowi na jego dzień kupiłam ciśnieniomierz naramienny.

Tak ja już wspominaliście - podstawa to znać dobrze osobę, którą się obdarowuje.

#11 milla77

milla77
  • Użytkownik
  • 212 postów

Napisano 28 styczeń 2016 - 10:55

Oj też tego nie lubię jak ktoś mi mówi, że nic nie chce bo wtedy to dopiero trzeba stanąć na głowie, ja zazwyczaj podpytuję w ciągu roku czy ktoś o czymś wspomina i później na rożne okazje mam już pomysły na prezent. Brat sobie prezent chwali, sama się zastanawiam czy do domu sobie takiego gadżetu nie kupić.

#12 banana-song

banana-song
  • Użytkownik
  • 30 postów

Napisano 04 luty 2016 - 22:53

Jak facet lubi gotować to z nowej patelni napewno się ucieszy <3 ostatnio mężowi, który jest absolutnym smakoszem, w kuchni włącza tryb "szef z gwiazdką michellin" kupiłam na nową ceramiczną patelnię. Mnie by to nie ucieszyło ale jego tak :D

#13 Appia

Appia
  • Użytkownik
  • 121 postów

Napisano 06 luty 2016 - 15:19

Jak facet lubi gotować to z nowej patelni napewno się ucieszy <3 ostatnio mężowi, który jest absolutnym smakoszem, w kuchni włącza tryb "szef z gwiazdką michellin" kupiłam na nową ceramiczną patelnię. Mnie by to nie ucieszyło ale jego tak :-D

No jakbym mojego chłopa widziała. :) Do tej pory mi truje, że koleżance kupiłam taką fajna patelnie, a nam nie... Wiem co mu kupię na urodziny, przypomniałaś mi. :) 

#14 Barbarella

Barbarella
  • Użytkownik
  • 49 postów

Napisano 01 marzec 2016 - 11:01

my na urodziny mojego przyjaciela wykupiliśmy mu weekend w hotelu Unitral w Mielnie, byliśmy tam na wakacjach z męzem i to cudne miejsce, wiedzielismy ze naszemu przyjacielowi też się spodoba. Dużo ostatnio przeszedł i chcieliśmy, zeby sowicie wypoczął. Sam hotel ma piękne wnętrza i niesamowite spa , a do tego morze tak bliziutko. Prezent mu sie baaardzo spodobał. 

#15 julqa5

julqa5
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 07 maj 2016 - 19:26

Ja mojemu chlopakowi kupłam zegarek ktory mega mu sie spodobał :-), zalezy tez kto co lubi. A Jezeli ktos szuka jakiegos prezentu na dzien matki to moze jakis wyjadz lub perfumy ?

#16 rozalin

rozalin
  • Użytkownik
  • 125 postów

Napisano 09 czerwiec 2016 - 14:51

Ja nie daje swojemu męzowi drogich prezentów. Jestem zdania,ze takie drogie rzeczy powinno sie wybierać sobie samodzielnie. Zawsze jest ryzyko ,ze coś się nie spodoba i wtedy moze być problem ze zwrotem albo wymianą. 

Zwykle kupuję mu coś słodkiego bo jest totalnym łasuchem i uwielbia czekoladę. Sa to albo czekoladowe baryłki z alkoholem albo ptasie mleczko. Jego ulubione to tradycyjne waniliowe ptasie mleczko Wedla. Jak chcę spróbować to od razu jak otworzy bo potrafi praktycznie od razu zjeść całe:

20160117_120955.jpg

Pieniądze szczęscia nie dają ale zakupy to co innego. 

#17 debora

debora
  • Użytkownik
  • 21 postów

Napisano 10 czerwiec 2016 - 06:32

Właśnie rozpoczyna się Euro, a każdy facet jest zapalonym kibicem i fajnym pomysłem może być kupienie kufli lub szklanek do piwa kupowałam takie w sklepie Dajar mężowi bardzo przypadły go gustu.

#18 facet

facet
  • Użytkownik
  • 138 postów

Napisano 22 czerwiec 2016 - 22:28

ja bym szedł w zainteresowania - żadne tam perfumy i skarpety - jakies voucher na spadochron czy masaż albo strzelnicę.

#19 milla77

milla77
  • Użytkownik
  • 212 postów

Napisano 18 sierpień 2016 - 11:07

Ja bym się z patelni ucieszyła, ostatni prezent który ode mnie dostał do maszynka do strzyżenia babyliss, markę mam już przetestowaną bo sama mam ich sprzęty nie szłam więc w ciemnoo ;) mąż zadowolony, chyba się spodziewał kolejnej książki a tu niespodzianka, wdzę że z chęcią teraz dba o włosy i brodę co mnie też cieszy ;)

#20 Appia

Appia
  • Użytkownik
  • 121 postów

Napisano 23 sierpień 2016 - 22:38

Mój facet pali, od kilku miesięcy planował zakup e-papierosa, ale jakoś się nie zebrał. Dzięki temu tym razem sprawę prezentu mam załatwioną na dwa tygodnie przed imprezą. :-) Kupiłam mu zestaw Eqlub i liquid o smaku mięty pieprzowej na początek, kolejne będzie kupował sam, a wybór jest duży, bo od klasycznych do owocowych. W sumie to fajnie wygląda ten komplet. Zobaczcie, mam nadzieję, że mu się spodoba. :-)

Mr3NZn.jpg