Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

prezent dla faceta

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
54 odpowiedzi w tym temacie

#41 żanet

żanet
  • Użytkownik
  • 18 postów

Napisano 30 sierpień 2017 - 12:57

ja się zasugerowałam testami w gazecie Motor. A czym się różnią to nie sprawdzałam. Z informacji uzyskanych a stronie to widzę że X60 ma: dłuższą gwarancję, możliwość założenia lejka zamiast ustników, większy zakres pomiarowy, mniejszy margines błędu. To tak na szybko. 

Użytkownik żanet edytował ten post 30 sierpień 2017 - 13:00

#42 Mycha84

Mycha84
  • Użytkownik
  • 274 postów

Napisano 30 sierpień 2017 - 20:55

Teraz chyba wszystkie alkohity mają 6 lat gwarancji. Kumpel ostatnio kupował jakiś z tych nowszych modeli x8 albo x45 i coś mówił o tej gwarancji.

#43 adena

adena
  • Użytkownik
  • 42 postów

Napisano 22 wrzesień 2017 - 11:26

Mój dostał ode mnie trymer babyliss, pomyślałam że jak kupować to już coś na lata i znanej marki a nie no-name, już raz taki miał to po paru dniach wrzucił do szuflady i wiecej nikt go nie zobaczył, tylko kasa wyrzucona w błoto. Ten który ode mnie dostał jest w użyciu, czyli się sprawdzil :)

#44 ania12

ania12
  • Użytkownik
  • 21 postów

Napisano 28 wrzesień 2017 - 12:49

Teraz chyba wszystkie alkohity mają 6 lat gwarancji. Kumpel ostatnio kupował jakiś z tych nowszych modeli x8 albo x45 i coś mówił o tej gwarancji.

Ten X8 to mi ostatnio na allegro wpadł. Wolę chyba jednak alkohit x60, bo ma lejek i więcej osób można szybko sprawdzić. 

#45 MarcDol06

MarcDol06
  • Użytkownik
  • 10 postów
  • Nastrój:Brak

Napisano 30 wrzesień 2017 - 23:15

Prezent dla faceta powinien być związany z zainteresowaniami. Spora ilość facetów lubi piłkę nożną. Idąc tym tropem - może jakieś bilety na mecz? Jeśli nie bilety na mecz to może coś związanego z samochodem?

Samotnym jest się tylko wtedy, gdy ma się na to czas.

#46 aita

aita
  • Użytkownik
  • 11 postów

Napisano 06 październik 2017 - 13:49

Adena i jak ten trymer, sama chciałabym coś kupić takiego dla mojego chłopa. Brodę ma jak drwal, dobrze że choć przekonałam go do kosmetyków do brody bo jest trochę milsza teraz w dotyku, ale dalej przycinanie to mordęga, a on ma wymówkę żeby zapuszczać jeszcze i jeszcze dłuższą, na to pozwolić nie mogę. Jaki kupiłaś model?

#47 ulisses

ulisses
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Nastrój:Brak

Napisano 07 październik 2017 - 12:41

Zależy czym się interesuje. Nie da się na to jednoznacznie doradzić.

To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

#48 milla77

milla77
  • Użytkownik
  • 212 postów

Napisano 10 październik 2017 - 10:19

Ostatnim hitem jaki kupiłam facetowi była kamerka samochodowa mikavi pq1, sama zresztą z niej korzystam, ostatnio jak miałam stłuczkę to chociaż facet się nie wściekał, pokazałam mu nagranie że ja jechałam wzorowo i to nie była moja wina, nie było żadnych więcej komentarzy, kamera prawdę powie i niestety albo stety wszystko tak widoczne że nie ma opcji żeby się czegos tam domyślać bo widać dokładnie

#49 Faira

Faira
  • Użytkownik
  • 136 postów

Napisano 30 listopad 2017 - 19:16

Mój był zachwycony moim ostatnim pomysłem. Ja zresztą też - bo czekolady mieliśmy na cały miesiąc a oboje uwielbiamy. Jest pyszna ta z Czekoladowy Warsztat.

zestaw-duzy-niezbednik.jpg

#50 agnieszka729

agnieszka729
  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 18 grudzień 2017 - 12:08

Może jakaś fajna modna bluza albo koszula? Zależy od styku mężczyzny, jaki preferuje.

#51 wloczykijka

wloczykijka
  • Użytkownik
  • 1065 postów

Napisano 23 grudzień 2017 - 22:32

Mój w tym roku już dostal wymarzoną chustę do noszenia dzieci..

a poza tym, dostanie koszulkę z fordem mustangiem..

Niedługo ma urodziny to dostanie coś do motocykla

#52 Cragot

Cragot
  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 31 grudzień 2017 - 01:05

Mój co by nie dostał to i tak chodzi szczęśliwy :) Najczęściej wybieram grę albo jakiś nowy zapach (zawsze jest to też coś dla mnie - grać lubię i przytulać się do mojego, jak ładnie pachnie też ;))

#53 adena

adena
  • Użytkownik
  • 42 postów

Napisano 05 luty 2018 - 14:57

Trymer do brody to też fajna opcja na prezent, mój facet bardzo sobie chwali beard designer, zresztą sama widzę ze często go używa, wiem ze też można pod wodą używac, to się przydaje też w czyszczeniu tego sprzetu

#54 Babazwozu

Babazwozu
  • Użytkownik
  • 25 postów

Napisano 13 luty 2018 - 15:21

Myślę, że dobre perfumy lub elegancka koszula będą dobrym pomysłem. W końcu facet powinien wejść w swoją 30 w elegancki sposób. Chociaż najlepiej będzie zrobić wywiad środowiskowy czego najbardziej potrzebuje.

#55 wloczykijka

wloczykijka
  • Użytkownik
  • 1065 postów

Napisano wczoraj, 23:44

@Babazwozu poważnie na 30 koszula lub perfumy ??