Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Dziewczyny, kupujecie jedzenie przez Internet?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

#1 Monniczka345

Monniczka345
  • Użytkownik
  • 17 postów

Napisano 19 styczeń 2015 - 13:26

Mamy problemy z samochodem i chodzę do osiedlowego sklepu, ale tam jest drożej niż w centrach handlowych. Niestety odczuliśmy to na naszym portfelu. Co myślicie żeby zamówić z jakiegoś sklepu internetowego jedzenie? Spotkałyście się już z tym? Korzystałyście? Podpowiedzcie czy warto...



#2 green

green
  • Użytkownik
  • 46 postów

Napisano 27 kwiecień 2015 - 09:39

Moi sąsiedzi regularnie zamawiają zakupy z jedego z większych sklepów.

Jest to napewno wygodne.



#3 ewela88

ewela88
  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 31 lipiec 2015 - 14:48

jak masz taką możlowość to polecam zakupy w Tesco internetowe, mają taniej na stronie sporo rzeczy nawet niżeli w sklepie



#4 ulanka

ulanka
  • Użytkownik
  • 31 postów

Napisano 28 sierpień 2015 - 12:11

moze i tak w ogole tesco bardzo przyciągnelo klientow i zadbalo o reklame, jakosc i róznorodność towarow, p[racuje obok ogromnego tesco i wiem co mowie :D co prawda ja u nich zawsze stacjonarnie kupuje



#5 biedronka-w-czapce

biedronka-w-czapce
  • Użytkownik
  • 12 postów

Napisano 26 listopad 2015 - 20:49

Ja tak nie zamawiam, ale moja koleżanka tak i jest zadowolona.


...link... 


#6 oli_hasska

oli_hasska
  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 30 listopad 2015 - 09:22

Również zamawiam z TESCO - szczególnie kiedy szykują się te cięższe zakupy (napoje, mąki, cukry) Bardzo wygodne, a cena nie jest jakaś niesamowicie wysoka ;) No dodatkowo można przemyśleć zakupy, a nie kupować pod wpływem chwili i wydawać pieniądze pod wpływem chwili :)



#7 Appia

Appia
  • Użytkownik
  • 121 postów

Napisano 30 listopad 2015 - 22:24

Moja koleżanka zamawia i jest bardzo zadowolona. Ja też korzystam, bo można tam kupić cukier cynamonowy, więc zawsze kiedy zaczyna nowe zamówienie daje mi znać . :) 



#8 1parasolka

1parasolka
  • Użytkownik
  • 196 postów

Napisano 28 wrzesień 2017 - 09:13

Zazwyczaj produkty spożywcze kupuję w osiedlowym sklepie. Są jednak takie produkty, które ciężko upolować, dlatego kupuję je przez internet. Właśnie czekam na paczkę z internetowego sklepu dr. oetkera, w którym kupiłam ciasta i desery bezglutenowe. 



#9 Faira

Faira
  • Użytkownik
  • 138 postów

Napisano 30 listopad 2017 - 19:11

Raczej rzadko, bo robię na bieżąco. Ale na przykład kupuję przez internet moją ulubioną czekoladę z Manufaktury Czekolady, bo po prostu w sklepach koło mnie jej nie ma. :D 



#10 sosimply.pl

sosimply.pl
  • Użytkownik
  • 88 postów

Napisano 14 grudzień 2017 - 14:20

W firmie zamawiamy jak jest Matki Boskiej Pieniężnej :) akurat jest za co :)



#11 renatacebs

renatacebs
  • Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 27 luty 2018 - 09:09

Dokładnie przeważnie zamawiamy w firmie jedzenie i nie tylko jak jest Matki Boskiej Pieniężnej, lecz kiedy jesteśmy głodni :P



#12 najka

najka
  • Użytkownik
  • 20 postów

Napisano 01 czerwiec 2018 - 10:15

Nie kupuję jedzenia w internecie ale za to kupuję wiele innych rzeczy. Ostatnio kupiłam meble do sypialni. Dla bezpieczeństwa ubezpieczyłam wszystkie transakcje internetowe w banku Raiffeisen. Sypialnia to ładnych kilka tysięcy więc 2 zł za ubezpieczenie to pryszcz.



#13 ZuziaDD

ZuziaDD
  • Użytkownik
  • 504 postów

Napisano 01 czerwiec 2018 - 13:49

Tak :) Czasem Frisco, ale częściej takie różne eko rzeczy - ksylitol, mąkę kokosową, wode kokos, naturalny aloes, czy olej arganowy. Raczej nie takie typowe produkty świeże.


"...Tańczyły jak promienie na porannej wodzie, a pozostałe po nich złote nitki, odpryski bursztynowych ozdób i strzępy słoneczników..."

#14 bizuu4

bizuu4
  • Użytkownik
  • 216 postów

Napisano 11 czerwiec 2021 - 07:34

Ja zamawiam tylko na większe okazje, bo często dostaje nie to, co chciałam tylko zamienniki







Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych