Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Jaką lodówkę wybrać?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
46 odpowiedzi w tym temacie

#41 Madzik :)

Madzik :)
  • Użytkownik
  • 6096 postów

Napisano 23 luty 2017 - 11:53

flexi use box

 

teściowa ma to coś i bardzo chwali  ;-)

 

My mamy starą lodówkę od rodziców, małą 156 cm na wysokość i przyszedł czas na zmiany. Męża nie trzeba było długo namawiać (piwo się nie mieści  :-P  ) i jesteśmy już po pierwszych oględzinach. Podobają mi się lodówki samsung  :->  Ładnie wyglądają, orzekły mnie swoim designem, mają dość dużą pojemność i po prostu czuję, że to "ta" :-)   Już byłam gotowa zamówić, ale musiałam wszystko dokładnie sprawdzić i jest problem w postaci 4-5 cm  :roll:  :roll:  Nasza obecna lodówka jest węższa, a kuchnia pod wymiar. (a mówiłam chłopowi, aby dokładnie zmierzył, bo lodówkę na pewno wymienimy na większą!).Ja jestem za tym, aby kupić tę szerszą, a półki sąsiadujące zawęzić o te 4 czy 5 cm. Dla M to oczywiście za dużo zachodu, dodatkowe wydane pieniądze i absolutnie nie chce się na to zgodzić. Znalazł jakąś lodówkę lieberr o szerokości podobnej do naszej i chce kupić taką. Ale ona mnie nie przekonuje, bo nie ma no-frost, fresh-zone i po prostu mi się nie podoba  <bezradny>   Ciekawe kto odpuści.... Lodówka potrzeba na "już"  :roll:



#42 elizabeth

elizabeth

    lady

  • Użytkownik
  • 7114 postów

Napisano 23 luty 2017 - 11:58

O nie. Lodówka to zakup na lata, więc bez no frost bym nie brała.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

<serducho>
Nie mówmy o zmartwieniach,to nie jest dobry temat

są z nami zawsze, chcesz czy nie.

Pomówmy o nas samych, uczyńmy wielkie plany

być może kiedyś spełnią się?

Gdy już zdobędę mnóstwo pieniędzy

w najbliższym niebie, kupię ci księżyc!
 

65vqegz2wjpc3llf.png

 


#43 Madzik :)

Madzik :)
  • Użytkownik
  • 6096 postów

Napisano 23 luty 2017 - 14:04

bez no frost bym nie brała.

 

Dla mnie też jest to ogromna wada, która od razu dyskwalifikuję tę lodówkę. I jeszcze w tej cenie... Teraz nie mamy no-frostu i jak mam ją rozmrażać, to mnie szlag trafia. Mężuś oczywiście nie pomoże. 

 

Tak więc, narazie działam, aby przekonać M ;>  Wysłałam prośbę o wycenę przerobienia bądź zrobienia nowych półek. 

Czuję, że wyjdzie na moje, o ile sama się wszystkim zajmę, razem ze złożeniem i zamontowaniem nowych półek  :roll:  

 

A napaliłam się strasznie na ten model -> Samsung RB34K6032SS. Wszystko mi się w niej podoba. Urzekła mnie. Miłość od pierwszego wejrzenia  :lol:  Niby tylko lodówka, a jednak coś w niej jest  :lol: Chyba te niebieskie dodatki w środku sprawiły, że zwróciła moją uwagę.  Aż sama się dziwię, że ze mnie taki gadżeciarz.

 

#44 bizuu4

bizuu4
  • Użytkownik
  • 216 postów

Napisano 13 maj 2017 - 18:06

Lodówki teraz bardzo podrożały. Jeszcze kilka lat temu za 1000 zł można było kupić wypasioną lodówkę, a teraz w tej cenie są takie ze średnimi parametrami.



#45 odes

odes
  • Użytkownik
  • 301 postów

Napisano 04 marzec 2021 - 09:31

Lodówka - wolnostojąca czy do zabudowy? Za i przeciw.


Romantycznie


#46 basiaw

basiaw
  • Użytkownik
  • 301 postów

Napisano 04 marzec 2021 - 10:04

Zabudowana wygląda dla wielu estetyczniej (ja się przy tym nie upieram), ale jest mniejsza, droższa, a w razie wymiany, wydaje mi się, że nie każdy model będzie potem pasował do wykonanej już szafki (za którą też trzeba doliczyć dodatkowe koszty).

 

Poza tym jeśli lubisz klimaty retro, mozesz zastanowić sie nad lodówka firmy Smeg, na stronie możesz przejrzeć sobie modele tych lodówek:

https://iguanasklep....oducenci/smeg-3

 

Lodówki w oryginalnych kolorach i bardzo dobrej jakości wykonania

chlodziarko-zamrazarka-stylizowana-na-la



#47 milla77

milla77
  • Użytkownik
  • 227 postów

Napisano 05 listopad 2021 - 22:25

kupiłam sobie wypasioną lodówkę side by side od Toshiby https://www.kakto.pl...rf610we-pms-sbs jedzenie jest długo świeże, ma 2 niezależne tryby chłodzenia, niezależnie dla lodówki i dla zamrażarki.







Podobne tematy Collapse

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych