Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Zakupy żywnościowe


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
25 odpowiedzi w tym temacie

#21 chutneyka

chutneyka
  • Użytkownik
  • 146 postów

Napisano 20 maj 2020 - 21:21

Często kupuję w Carrefour, mają duży wybór i lubię ich produkt marki własnej, moje dziecie wielbia serki homogenizowane mleczny przystanek, kosztują niecałe 1,60, często je kupuję, chemię do domu mają fajną i cena jest stała na te produkty.



#22 kafffka

kafffka
  • Użytkownik
  • 251 postów

Napisano 26 lipiec 2021 - 06:28

Ja kupuję w wielu miejscach, ale staram się zwracać uwagę na jakość kupowanego jedzenia. Wybieram dobrej jakosci ekologiczne jedzenie. Szczególnie jeśli chodzi o mięso. Tutaj stawiam na domowe wędilny, bo takie są zdrowsze i po prostu o wiele bardziej mi smakuja:

https://gastrowiedza...dycyjne-wedliny

 

Na stronie jest kilka porad, jak mozna dorwać domowe wędlinki.

 

Probowałam swego czasu robić samodzielnie. I wyszło całkiem nieźle, ale nie mam na coś takiego czasu :) Zrobienie domowych wędlinek jest pracochłonne. 



#23 kukurydziana

kukurydziana
  • Użytkownik
  • 93 postów

Napisano 14 sierpień 2021 - 15:25

a gdzie kupujecie jedzonko dla dzieci rozszerzających dietę? Często sięgam po dania hipp bio, mają świetną serię na początek przygody ze stałymi posiłkami bo maja niedużą pojemność 80g w sam raz na dwa dni



#24 Amman

Amman
  • Użytkownik
  • 160 postów

Napisano 02 luty 2022 - 11:53

A czy robicie zakupy żywnościowe online?



#25 jjusti18

jjusti18
  • Użytkownik
  • 252 postów

Napisano 23 wrzesień 2022 - 20:09

A  kojarzycie firmę  Pi-nuts ? Pytam, ponieważ znajoma mi ostatnio o niej wspomniała...  Ponoć oferują oni bardzo dobre produkty spożywcze i to naturalne.  W szczególności można tam znaleźć bakalie, miazgi orzechowe, czy wysokogatunkowe kawy. Powiem wam, że do mnie to naprawdę przemawia i dlatego chce się rozglądnąć w  wolej chwili u nich.



#26 Felka27

Felka27
  • Użytkownik
  • 227 postów

Napisano 21 grudzień 2023 - 10:02

Jeśli gotujemy w domu to warto odkrywać nowe przepisy i smaki. Także tutaj jak rozpuścić żelatynę w kuchni odkryjemy sposób na idealne rozpuszczenie żelatyny. Jest to dla mnie bardzo proste. Śledzicie blogi kulinarne?







Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych