Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Boeing 777 zestrzelony nad Ukrainą


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

#1 Olenka

Olenka

    Yeah!

  • Użytkownik
  • 8138 postów

Napisano 17 lipiec 2014 - 19:17

Samolot linii Malaysia Airlines rozbił się na Ukrainie - podaje rosyjska agencja Interfax. Na pokładzie Boeinga 777 było 280 pasażerów i 15 członków załogi. - Wszyscy pasażerowie malezyjskiego samolotu pasażerskiego zginęli w katastrofie - twierdzi doradca szefa MSW Ukrainy. W pobliżu rozbitego samolotu rozrzucone są dziesiątki ludzkich szczątków. Do tej pory znaleziono co najmniej sto ciał, które - jak podaje Reuters - rozrzucone są w promieniu 15 kilometrów od wraku maszyny.

 

50 km przed wejściem w przestrzeń powietrzną Rosji maszyna zaczęła spadać. Wrak samolotu odnaleziono na terytorium Ukrainy. Linie lotnicze Malaysia Airlines potwierdzają, że "straciły kontakt" z maszyną.

 

Agencja Reuters oraz rosyjska Interfax twierdzą, że maszyna została zestrzelona na wysokości 10 km. Według informatorów gazety internetowej "Ukrainska Prawda" kontakt z samolotem utracono o godzinie 16.20 czasu lokalnego (godz. 15.20 w Polsce). "Ukraińska Prawda" pisze, że według jej źródeł maszyna została zestrzelona.

Szczątki malezyjskiego samolotu spadły na terenach wschodniej Ukrainy kontrolowanych przez prorosyjskich separatystów - podała agencja Interfax-Ukraina, powołując się na ukraińską milicję. Wieś Hrabowo, gdzie znaleziono szczątki Boeinga, znajduje się w obwodzie donieckim przy granicy z obwodem ługańskim, 10 kilometrów na północ od miasta Torez.

Władze samozwańczej prorosyjskiej Donieckiej Republiki Ludowej zaprzeczyły, by miały jakikolwiek udział w katastrofie malezyjskiego samolotu pasażerskiego. - Nie mamy żadnego pojęcia o co w tym chodzi i kto zestrzelił samolot. Kierujemy się na miejsce katastrofy, aby wszystko niezależnie zbadać - cytuje wypowiedź przedstawiciela separatystów serwis gazeta.ru.

Doradca szefa MSW Ukrainy twierdzi, że samolot został zestrzelony rakietą ziemia-powietrze. Wcześniej Rada Bezpieczeństwa Narodowego i Obrony poinformowała, że wspierani przez Rosję separatyści otrzymali system rakiet ziemia-powietrze Buk pozwalający na zestrzelenie samolotów lecących na dużych wysokościach. Moskwa temu zaprzecza.

Pod koniec czerwca ITAR-TASS podawał, że siły Donieckiej Republiki Ludowej zajęły ukraińską bazę wojskową, która dysponowała rakietowymi kompleksami Buk. Pozwalają one na zestrzelenie samolotów lecących na dużych wysokościach. Nie wiadomo było jednak, czy były one w stanie możliwym do użytku.

Samolot leciał z Amsterdamu do Kuala Lumpur.


Władze malezyjskie poinformowały o rozpoczęciu śledztwa w związku z katastrofą.

 

 

wp.pl

 

 

 

To się porobiło <wow> <wow> <wow> <wow> <wow>

 


“We all have two lives. The second one starts when we realize that we only have one”

#2 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23947 postów

Napisano 19 lipiec 2014 - 20:57

bawia sie w wojne a niewinni ludzie umieraja :roll:


czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#3 gogi

gogi
  • Użytkownik
  • 627 postów

Napisano 21 lipiec 2014 - 11:36

Nie mogłam uwierzyć w to co słyszałam i widziałam w telewizji...ja bawiłam się na urlopie a tam zginęło tyle niewinnych ludzi,tyle dzieci...straszne. :roll:


Użytkownik gogi edytował ten post 21 lipiec 2014 - 11:36


#4 Findmysky.

Findmysky.

    słaba, ale udźwignie

  • Użytkownik
  • 1069 postów

Napisano 21 lipiec 2014 - 12:19

Straszna wiadomość! Niech sobie walczą między sobą, ale niech niewinnych ludzi w to nie mieszają, niech nie dzieje się to wszystko ich kosztem.
Aż płakać się chce na samą myśl, że ci ludzie lecieli na wakacje albo już z, że lecieli do rodzin, znajomych.... To miał być zwykły lot.

Cholerne szczęście miała kobieta, która ma lot się spóźniła.
''W życiu często by­wamy poniewiera­ni, dep­ta­ni, upo­karza­ni i ob­rażani, a mi­mo to wciąż jes­teśmy ty­le sa­mo warci''

#5 Orion

Orion
  • Użytkownik
  • 15 postów

Napisano 21 lipiec 2014 - 12:52

Zobaczcie, że to zwykła prowokacja Rosji, zobaczcie, że każde media, chcą pokazać rosję i Putina w najgorszym świetle.

Jednakże wcale tak nie jest, jest to zwykła prowokacja ameryki i ukraincow.

Na pokładzie tego samolotu leciały tylko dwie żywe osoby, i były nimi piloci. Reszta ludzi, po dokonani sekcji zwłok, i po analizie kabiny samolotu, byli martwi już kilka godzin, a może nawet kilka dni wcześniej. W samolocie nie było krwi poza kabiną pilotów, a wszyscy ludzie byli martwi. Ale jak widać plan się powiódł, wszyscy uwierzyli w katastrofę, i Rosja jest już pare % "gorsza" haha.

A teraz pytanie, co z samolotem który tajemniczo zniknął, media o tym już nic nie wspominają, a prawdziwej informacji co się z nim stało nikt nie podał.

Pozdrawiam, myślcie głową, nie telewizją.



#6 viola

viola
  • Użytkownik
  • 8330 postów

Napisano 22 lipiec 2014 - 10:34

Straszna wiadomośc,szkoda ludzi


@Findmysky. straszna wiadomosc,szkoda ludzi i ich rodzin


Użytkownik viola edytował ten post 22 lipiec 2014 - 10:31


#7 iwonaryki

iwonaryki

    Prawdziwa miłość , nie zna granic .

  • Użytkownik
  • 1560 postów
  • Lokalizacja..
  • Wzrost:170
  • Włosy:Są jakie są :-p
  • Stan:Żoneczka.
  • Partner:Mój kochany Mąż :*
  • Nastrój:Zakochana
  • Odznaczenia:
    Odznaczenia użytkownika

Napisano 22 lipiec 2014 - 14:07

Normanie to straszne :-(  :cry: .. co się dzieję teraz wokół świata .. nas .. tyle ludzi poginęło , dzieci  :cry:  , to nie sprawiedliwe ... 


Synek 13 lat , córeczka 7 lat , córeńka 6 lat .
[*]Nasz aniołek 04.06.2016r.[*]9tc
iv09vcqgirxd72tg.png
28.09.2013r. Ślub Cywilny ❤❤❤ .
26.11.2017r . Ślub Kościelny ❤❤❤.

#8 gogi

gogi
  • Użytkownik
  • 627 postów

Napisano 23 lipiec 2014 - 08:17


Na pokładzie tego samolotu leciały tylko dwie żywe osoby, i były nimi piloci. Reszta ludzi, po dokonani sekcji zwłok, i po analizie kabiny samolotu, byli martwi już kilka godzin, a może nawet kilka dni wcześniej.

Skąd takie informacje?



#9 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10527 postów

Napisano 23 lipiec 2014 - 08:23


Skąd takie informacje?
teorie spiskowe :lol:

 

A słyszałyście Kaczora z Macierweiczem? <umieraam> Jak nic, to samo było w Smoleńsku... Boże, co za sępy żerujące na tragediach... :roll: 


*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#10 gogi

gogi
  • Użytkownik
  • 627 postów

Napisano 23 lipiec 2014 - 08:29

To mrożące krew w żyłach teorie spiskowe...powiało horrorem.Samolot z trupami... <co> tego nie słyszałam.


Użytkownik gogi edytował ten post 23 lipiec 2014 - 08:30


#11 Findmysky.

Findmysky.

    słaba, ale udźwignie

  • Użytkownik
  • 1069 postów

Napisano 23 lipiec 2014 - 09:52

Też czytałam o tym, że samolot leciał z trupami, ale nigdzie źródła i potwierdzenia tej informacji nie znalazłam. :]

Jak pewnie przy większości takich tragedii czystej prawdy się nigdy nie dowiemy. :/

 

 


A słyszałyście Kaczora z Macierweiczem? Jak nic, to samo było w Smoleńsku... Boże, co za sępy żerujące na tragediach... :roll:

No tak... zaraz usłyszymy, że to przecież wina Tuska. :D


''W życiu często by­wamy poniewiera­ni, dep­ta­ni, upo­karza­ni i ob­rażani, a mi­mo to wciąż jes­teśmy ty­le sa­mo warci''

#12 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23947 postów

Napisano 23 lipiec 2014 - 10:22


Boże, co za sępy żerujące na tragediach
dokladnie.

ostatnio na oklace któregos szmatławca czytałam , ze ciała sa rozkradane :roll:


słyszałyscie o tym ze pewna rodzina straciła kogos z rodziny w tym samolocie który zaginął a teraz znow kogos w tym wypadku :cry:


czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#13 Olenka

Olenka

    Yeah!

  • Użytkownik
  • 8138 postów

Napisano 23 lipiec 2014 - 10:23


A słyszałyście Kaczora z Macierweiczem?

Kurde. Czekałam aż on się wypowie w tym temacie. Jak widać nie zawiódł moich oczekiwań.

 

A słyszałyście o chłopaku który opublikował zdjęcie samolotu przed wylotem na swoim FB i napisał: jeśli samolot zaginie to tak właśnie wyglądał.


“We all have two lives. The second one starts when we realize that we only have one”

#14 gogi

gogi
  • Użytkownik
  • 627 postów

Napisano 24 lipiec 2014 - 08:11

Wszystko to jest bardzo smutne i przerażające.Niektórzy korzystają z takich okazji by zaistnieć i trąbią o przedziwnych sprawach chociaż z góry wiadomo,że to blef.Żerują na tragedii innych.



#15 bizuu4

bizuu4
  • Użytkownik
  • 216 postów

Napisano 28 lipiec 2014 - 13:03

Nawet ta tragedia nie zmieniła podejścia krajów zachodnich co do tego co dzieje się na Ukrainie. Interesy są ważniejsze.



#16 Jogobella

Jogobella
  • Użytkownik
  • 1174 postów

Napisano 29 lipiec 2014 - 19:54

Okropność. Tyle niewinnych ludzi zginęło, w tym dzieci. :( W radiu mówili, że to co się tam stało, jest uznane za zbrodnię wojenną.
"Wiedzieć, że się wie, co się wie i wiedzieć, że się nie wie, czego się nie wie - oto prawdziwa wiedza." Konficjusz





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych