Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Skóry nadwrażliwa - sucha


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
43 odpowiedzi w tym temacie

#21 Nela11

Nela11
  • Użytkownik
  • 138 postów

Napisano 17 maj 2016 - 08:01

Dzięki za podpowiedzi dziewczyny. Dużo nie kosztują, to znaczy ile? Tak orientacyjnie? Ilekroć pytam o jakieś polecane kosmetyki ceny zazwyczaj sięgają kwot 50-60 zł i to za pojedyncze sztuki, a żeby uzyskać efekty potrzeba całej serii. Stąd moje pytanie, żebym nie strzeliła przysłowiowego "karpia" po informacji pani farmaceutki. :-)

Nieee, tutaj wydasz maksymalnie 20 zł. I to na naprawdę spory balsam, czy emulsję do ciała :)



#22 Appia

Appia
  • Użytkownik
  • 121 postów

Napisano 23 maj 2016 - 19:01

Dzięki za podpowiedzi. :) W takim razie z chęcią wypróbuję, muszę tylko sprawdzić czy mają Eloderm w mojej aptece. 



#23 Maddie77

Maddie77
  • Użytkownik
  • 158 postów

Napisano 25 maj 2016 - 13:36

Polecam te kosmetyki, które zawierają w swoim składzie emolienty, substancje silnie łagodzące i lekko natłuszczające. Możesz popytać w aptekach.



#24 beata_m

beata_m
  • Użytkownik
  • 84 postów

Napisano 26 maj 2016 - 19:48

Dzięki za podpowiedzi dziewczyny. Dużo nie kosztują, to znaczy ile? Tak orientacyjnie? Ilekroć pytam o jakieś polecane kosmetyki ceny zazwyczaj sięgają kwot 50-60 zł i to za pojedyncze sztuki, a żeby uzyskać efekty potrzeba całej serii. Stąd moje pytanie, żebym nie strzeliła przysłowiowego "karpia" po informacji pani farmaceutki. :-)

 

Nie, dużo mniej niż 50-60 zł. Przykładowo: emulsja do kąpieli 200 ml kosztuje u mnie 15 zł, krem aktywny 75 ml również, a żel do mycia 14 zł. Cena pewnie różni się w zależności od apteki, a jak się kupuje przez internet to pewnie jest jeszcze taniej



#25 Nela11

Nela11
  • Użytkownik
  • 138 postów

Napisano 27 maj 2016 - 06:08

Polecam te kosmetyki, które zawierają w swoim składzie emolienty, substancje silnie łagodzące i lekko natłuszczające. Możesz popytać w aptekach.

 

To akurat to co ja polecałam Eloderm :)  Cena niewysoka, a działanie bardzo dobre.



#26 Appia

Appia
  • Użytkownik
  • 121 postów

Napisano 28 maj 2016 - 16:51

Moja apteka ma całą serię chyba. :) A cenowo rzeczywiście Eloderm jest atrakcyjny. Zapłaciłam 17 zł za balsam i 14 za krem. Na początek w te dwa zainwestowałam. ;) 



#27 beata_m

beata_m
  • Użytkownik
  • 84 postów

Napisano 31 maj 2016 - 21:28

Moja apteka ma całą serię chyba. :-) A cenowo rzeczywiście Eloderm jest atrakcyjny. Zapłaciłam 17 zł za balsam i 14 za krem. Na początek w te dwa zainwestowałam. :-)

Kup jeszcze emulsję do kąpieli, bo to najłatwiej stosować - wlewasz do kąpieli i tyle. A jak już wlejesz, to zobaczysz, że woda od razu taka się aksamitna zrobi



#28 Nela11

Nela11
  • Użytkownik
  • 138 postów

Napisano 01 czerwiec 2016 - 07:09

Jak już zaczniesz używać, to koniec. Przepadłaś :D Ja nie wyobrażam sobie prysznica bez balsamu po :) Czy podkładu na twarzy bez kremu Eloderm.



#29 EpicMimi

EpicMimi
  • Użytkownik
  • 42 postów

Napisano 11 czerwiec 2016 - 15:28

Dawno mnie tutaj nie było także wracam z informacją jak tam efekty. Ogólnie jestem naprawdę bardzo miło zaskoczona :) żelu do mycia praktycznie już nie mam używam go do każdej kąpieli co do kremu zdecydowałam stosować się go na noc. Jestem mega zadowolona z obu produktów skóra rzeczywiście jest nawilżona problem suchości zniknął całkowicie. W między czasie skusiłam się nawet na zakup balsamu ;)



#30 Appia

Appia
  • Użytkownik
  • 121 postów

Napisano 30 czerwiec 2016 - 09:35

Rzeczywiście przepadłam. Mam tylko prysznic, więc zamiast emulsji do kąpieli z Elodermu, kupiłam ich żel do mycia. I widzę ogromną różnicę. Moja skóra jest dobrze nawilżona i jakby fajnie napięta. :) Teraz to moje ulubione kosmetyki pielęgnacyjne. :) 



#31 Melani_a

Melani_a
  • Użytkownik
  • 114 postów

Napisano 11 lipiec 2016 - 00:39

Ja do ciała używam balsamu Neutrogena z pompką i naprzemiennie multifazowego olejku w sprayu z bielendy, nawilżającego. Dobrze się wchłania, a skóra jest długo nawilżona i miękka, do tego jest łatwy w użyciu.



#32 Appia

Appia
  • Użytkownik
  • 121 postów

Napisano 31 lipiec 2016 - 12:16

Używałam różnych balsamów,kremów i żeli pod prysznic, często wydawałam na nie masę pieniędzy. Tu na forum dziewczyny pisały o Elodermie i wypróbowałam. Teraz wszystkie inne poszły w odstawkę, bo jednak miały rację. Eloderm, nie dość, że jest skuteczny, to jeszcze tani. :) 



#33 Tilla

Tilla
  • Użytkownik
  • 143 postów

Napisano 31 lipiec 2016 - 21:02

Mam z tej linii balsam i emulsję do kąpieli. Rewelacyjnie radzą sobie z suchą skórą takie emolienty. :)



#34 Appia

Appia
  • Użytkownik
  • 121 postów

Napisano 30 sierpień 2016 - 12:54

Zastanawiam się też nad kupieniem szamponu do włosów, bo widziałam ostatnio w aptece, że Eloderm ma i taki kosmetyk. Czy któraś z Was go stosowała? Sprawdza się?



#35 Tilla

Tilla
  • Użytkownik
  • 143 postów

Napisano 30 sierpień 2016 - 13:21

Ja akurat nie mam, ale moja koleżanka nie używa żadnego innego. Bardzo jest zadowolona, bo wcześniej strasznie jej dokuczała skóra głowy.



#36 Nela11

Nela11
  • Użytkownik
  • 138 postów

Napisano 30 sierpień 2016 - 19:01

Sama też się zastanawiam nad szamponem bo mój ostatnio mnie denerwuje ;/   I swędzi. Tilla a jakie problemy miała Twoja koleżanka ze skórą głowy? W sensie co jej najbardziej dokuczało? Bo może mam podobnie i warto jednak zainwestować w ten szampon.



#37 beata_m

beata_m
  • Użytkownik
  • 84 postów

Napisano 04 wrzesień 2016 - 20:52

Zastanawiam się też nad kupieniem szamponu do włosów, bo widziałam ostatnio w aptece, że Eloderm ma i taki kosmetyk. Czy któraś z Was go stosowała? Sprawdza się?

Ja stosowałam, ale u dziecka. Bardzo delikatny, nie podrażnia skóry głowy, nie wysusza, nie pieni się zbyt mocno, ale dobrze myje włosy (nawet te dłuższe)  no i nie szczypie w oczy :)



#38 Kasialasia

Kasialasia
  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 16 wrzesień 2016 - 20:44

Hmmm Eloderm ma krem i krem aktywny ja osobiście pokusiłam sie na ten aktywny i jestem zachwycona uczuciem mokrej buzi przez jakiś czas po nałożeniu.. Ale czy któraś z was używała kremu i kremu aktywnego by móc porównać?? Który lepszy ?? Ja ze swojej strony polecam balsam do ciała wreszcie uporałam się z suchą skórą nóg. 



#39 LilkaZ

LilkaZ
  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 17 październik 2016 - 13:12

Kupiłam sobie żel do kąpieli i balsam Elodermu, tak dużo pozytywnoch opinii tu przeczytałam, że musiałam spróbować... :-P I faktycznie jestem bardzo zadowolona skóra jest gładka i dobrze nawilżona, a ten efekt utrzymuje się przez cały dzień. Oba kosmetyki są bardzo wydajne i mają przyjemną konsystencję.



#40 wloczykijka

wloczykijka
  • Użytkownik
  • 1104 postów

Napisano 18 październik 2016 - 19:26

Tak z ciekawości, a ile pijecie wody dziennie ?







Podobne tematy Collapse

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych