Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

moja biżuteria na randki

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

#1 ibox

ibox
  • Użytkownik
  • 8 postów

Napisano 03 lipiec 2014 - 15:48

Ja tworzę dla siebie coraz to nową biżuterie.Do każdej sukienki mam inny model.Na każdą okazję zakładam inną .Tak jak kiedyś Celini w złocie tak ja teraz w dodatkach krawieckich tworzę nowe cudeńka , Delikatne ozdoby dodają swoistego blasku.Jak je dobierać?Każda z nas ma lub powinna mieć swój własny styl.Z gustami trudno polemizować.Najpierw stań przed lustrem i pomyśl co dziś włorzyć .Jaką sukienkę,bluzkę czy może spodnie..Gdzie macie zamiar iść.Do teatru, kawiarni czy do parku..Zwróć uwagę nawet jaki masz kolor skóry czy jesteś opalona czy nie .Ważne jest z kim się spotykasz o czym bedziecie rozmawiać.Wiadomo, że bransoletka o jaskrawym kolorze ,wielokolorowa nie nadaje sie do teatru ,ale świetnie będzie wyglądać przy wyjściu do parku ,wśród kwiatów i zieleni.Do kawiarni biżuteria powinna być bardziej stonowana .Wszystko zależy od indywidualnego podejścia Od tego z jakim facetem sie spotykasz ba nawet jaki on ma poziom umysłowy Faceci nie lubią zbyt mądrych kobiet.

#2 karolaaa

karolaaa
  • Zbanowani
  • 7 postów

Napisano 15 lipiec 2014 - 11:30

Faceci lubią mądre kobiety, tylko w tym przypadku mądrość oznacza co innego. Możemy być sobie mądre w ciszy, bylebyśmy ich nie poprawiały i pozwalały im wierzyć w swoją wszechmoc ;)

#3 Rika

Rika
  • Użytkownik
  • 68 postów

Napisano 17 lipiec 2014 - 18:27

Nie wierzę w to co czytam ...

#4 viola

viola
  • Użytkownik
  • 8330 postów

Napisano 18 lipiec 2014 - 12:50

Faceci nie lubią zbyt mądrych kobiet.

Cóż za uogólnienie.Ja znam innych mężczyzn.

A jeśli chodzi o biżuterię to niech każdy nosi to w czym czuje sie dobrze  i co mu pasuje i odpowiada.

Ważne jest z kim się spotykasz o czym bedziecie rozmawiać.

Nie rozumiem ,co ma to do biżuterii.Zawsze myslałam ,ze ozdoby maja pasować i współgrać z ubiorem.

#5 cullan

cullan
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 21 wrzesień 2014 - 09:43

Moja biżuteria na randkę czasem jest zwariowana, czasem bardzo klasyczna, wszystko zależy od tego w jakim jestem humorze. Nastrój wpływa nie tylko na wybór biżuterii, ale także ubioru, uczesania. Zawsze jestem sobą.

/link/

#6 Euforia

Euforia
  • Użytkownik
  • 22 postów

Napisano 26 maj 2015 - 15:54

Hmm, czy faceci w ogóle zwracają uwagę na biżuterię na spotkaniach? Raczej nie wchodzą w takie szczegóły, a na pewno nie zauważają, ile tego mamy i co jest nowe, a co stare xD

#7 lenalena

lenalena
  • Użytkownik
  • 34 postów

Napisano 29 kwiecień 2016 - 14:14

Mądrzy faceci lubią mądre kobiety.

#8 Wisienkowa

Wisienkowa

HQ

• Moderator
  • 4734 postów

Napisano 01 czerwiec 2016 - 16:07

a na pewno nie zauważają, ile tego mamy
Zauważają, jeśli laska ma na sobie za dużo. Przesada łatwo się rzuca w oczy - nawet facetom ;)

Ja mam na randki kilka zestawów drobnej srebrnej biżu i tyle :)

„Kto chciał mieć bajkę własną - wie, że ognie jednak łatwo gasną,

A potem zostaje zostaje żar, którego dogasić często nie ma jak…”

#9 viola

viola
  • Użytkownik
  • 8330 postów

Napisano 01 czerwiec 2016 - 19:38

Hmm, czy faceci w ogóle zwracają uwagę na biżuterię na spotkaniach? Raczej nie wchodzą w takie szczegóły, a na pewno nie zauważają, ile tego mamy i co jest nowe, a co stare xD

Moim zdaniem nie zwracają uwagi na samą biżuterię.Jeśl ktoś obwiesi sie jak choinka ,to może to łatwo rzucać sie w oczy.Także zgodzę sie z Wisienkowa.

#10 koralkowaa

koralkowaa
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • LokalizacjaZamość
  • Wzrost:170 cm :)
  • Włosy:ciemny blond
  • Stan:mężatka
  • Partner:Michał
  • Nastrój:Brak

Napisano 24 kwiecień 2018 - 14:59

Już nie róbcie z facetów takich ciemnych i niespostrzegawczych :D duzo facetow lubi bizuterie i ozdoby. moj mąż na przyklad zawsze zauwazy kolczyki, naszyjnik... czesto tez mi kupuje z roznych okazji takie prezenty wlasnie w postaci bizu :D Po co tak generalizować?

#11 ferros

ferros
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 01 maj 2018 - 14:40

a na mezczyzn to dziala ?

#12 koralkowaa

koralkowaa
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • LokalizacjaZamość
  • Wzrost:170 cm :)
  • Włosy:ciemny blond
  • Stan:mężatka
  • Partner:Michał

Napisano 23 maj 2018 - 13:20

a na mezczyzn to dziala ?

No chyba napisałam? Nie potrafisz czytać czy co się dzieje?