Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

przyszly tatus


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
64 odpowiedzi w tym temacie

#1 Xantia

Xantia
  • Użytkownik
  • 228 postów

Napisano 20 grudzień 2006 - 20:28

no wiec tak zeby cos pogadac bo sie zastoj zrobil spytam sie was dziolszki
jak wam sie wydaje jakim tatusiem bedzie wasz partner ? bo wiadomo ze jestescie ze soba i mozecie po pewnych cechach i rozmowach juz cos wywnioskowac
nigdy nie przestane cie kochac :******** [`]

#2 Guest_Kociak_*

Guest_Kociak_*
  • Gość

Napisano 20 grudzień 2006 - 23:37

jakim tatusiem bedzie wasz partner ?

slodkim ;) jak bedzie dziewczynka, to tatus bedzie ja traktowal jak ksiezniczke ;) a jak chlopak, to bedzie z nim gral w noge, ale bedzie dla niego surowy ;) ogolnie wydaje mi sie,ze bedzie zakochany w dzieciach po uszy, ale nie da sobie wejsc na glowe ;) tak przynajmniej mi sie wydaje ;) a jak fajnie bedzie traktowal zonke w ciazy ;))) uhuhuhu :mrgreen:

#3 Xantia

Xantia
  • Użytkownik
  • 228 postów

Napisano 21 grudzień 2006 - 12:08

jakim tatusiem bedzie wasz partner ?

slodkim ;) jak bedzie dziewczynka, to tatus bedzie ja traktowal jak ksiezniczke ;) a jak chlopak, to bedzie z nim gral w noge, ale bedzie dla niego surowy ;) ogolnie wydaje mi sie,ze bedzie zakochany w dzieciach po uszy, ale nie da sobie wejsc na glowe ;) tak przynajmniej mi sie wydaje ;) a jak fajnie bedzie traktowal zonke w ciazy ;))) uhuhuhu :mrgreen:


hehe a po czym to wnioskujesz ze dziewczynka bedzie jak ksiezniczka ? bo tak samo ciebie traktuje czy co ? bo ja nie moge rozgrysc jak przemek bedzie traktowal core :)
nigdy nie przestane cie kochac :******** [`]

#4 Madzia81

Madzia81
  • Użytkownik
  • 4508 postów

Napisano 21 grudzień 2006 - 21:14

jakim tatusiem bedzie wasz partner ?

cudownym :-) czułym, opiekuńczym, będzie b. dużo czasu poświęcał dziecku, będzie się z nim bawił, kiedy mamusia będzie odpoczywać :-) mam wrażenie jedynie, że będzie za bardzo rozpieszczał, ale od tego już będzie mama, żeby nad tym trzymała kontrolę. dziewczynkę ukocha do granic możliwości, a z chłopakiem będzie grał w piłę i uczył od podstaw budowy silnika samochodu ;-)

FORUM DLA MAM


img-2006082601201230.png

200901181556.png


#5 Guest_Kociak_*

Guest_Kociak_*
  • Gość

Napisano 21 grudzień 2006 - 22:56

hehe a po czym to wnioskujesz ze dziewczynka bedzie jak ksiezniczka ?

sam tak mowi :) a poza tym jak widze, jaka ma do mnie slabosc, to juz sobie wyobrazam jaka bedzie mial slabosc jak taka mala piekna istotka siadzie mu na kolankach i z rozbrajajacym usmieszkiem powie: "tatusiu....a ja Cie tak kocham...a kupisz mi ta laleczke ...." itd ;)

#6 koteczek

koteczek
  • Użytkownik
  • 54 postów

Napisano 03 luty 2007 - 14:50

mój Andrzej spisuje się w roli tatusia w 10000000% po prostu jest rewelacyjny

we wszystkim mi pomaga :mrgreen: kąpie małego, karmi, przebiera, bawi się, czyta mu bajki...itp.

zawsze mogę na niego liczyć pod tym względem i jeszcze się nie zawiodłam na nim

tfu tfu ..... aby nie zapeszyć ;-)
Kasia - mama ARECZKA

Dołączona grafika

Dołączona grafika

#7 Madzia81

Madzia81
  • Użytkownik
  • 4508 postów

Napisano 03 luty 2007 - 15:15

we wszystkim mi pomaga :mrgreen: kąpie małego, karmi, przebiera, bawi się, czyta mu bajki...itp.

no to zuh mąż :-)
mam nadzieję, że mój też będzie takim tatusiem :-)

FORUM DLA MAM


img-2006082601201230.png

200901181556.png


#8 Guest_Kociak_*

Guest_Kociak_*
  • Gość

Napisano 03 luty 2007 - 15:16

czyta mu bajki...itp.

to musi słodko wyglądać ;) nie wiek czemu, ale jakoś rozczula mnie samo wyobrażenie jak facet czyta dziecku bajeczki na dobranoc ;)

#9 koteczek

koteczek
  • Użytkownik
  • 54 postów

Napisano 03 luty 2007 - 18:58

we wszystkim mi pomaga :mrgreen: kąpie małego, karmi, przebiera, bawi się, czyta mu bajki...itp.

no to zuh mąż :-)
mam nadzieję, że mój też będzie takim tatusiem :-)


na pewno będzie :)
Kasia - mama ARECZKA

Dołączona grafika

Dołączona grafika

#10 Little My

Little My
  • Użytkownik
  • 76 postów

Napisano 05 luty 2007 - 09:22

mój małż z pewnością będzie tatusiem zapracowanym :-( ale też pełnym pomysłów, aktywnym, będzie chciał dziecku pokazac wszystko co możliwe i zabierac je wszędzie gdzie się da (narty, góry, basen, rower itd.). Jesteśmy zwolennikami tego aby dziecko poznało czym można się zajmowac/pasjonowac w życiu, żeby wiedziało, że nie istnieje tylko mama w kuchni, tata w pracy a potem nudy przed telewizorem ;)
Optymista wierzy, że cały świat stoi przed nim otworem, pesymista również, ale ...dobrze wie co to za otwór

#11 Guest_Kociak_*

Guest_Kociak_*
  • Gość

Napisano 05 luty 2007 - 11:03

Jesteśmy zwolennikami tego aby dziecko poznało czym można się zajmowac/pasjonowac w życiu, żeby wiedziało, że nie istnieje tylko mama w kuchni, tata w pracy a potem nudy przed telewizore

moje podejście jest podobne.. wydaje mi się, że dużą rolę w tym, jaką teraz mamy "młodzież" mają niestety rodzice... Zapracowani, nie mający dla dziecka nigdy czasu, dają mu w rękę pilot od telewizora albo kupują komputer i są zadowoleni, że mają dziecko "z głowy" na kilka godzin.

#12 koteczek

koteczek
  • Użytkownik
  • 54 postów

Napisano 07 luty 2007 - 00:12

dają mu w rękę pilot od telewizora albo kupują komputer i są zadowoleni, że mają dziecko "z głowy" na kilka godzin.


no właśnie niektórzy tak robią a to jest strasznie krzywdzące dla dziecka :-(
Kasia - mama ARECZKA

Dołączona grafika

Dołączona grafika

#13 wardzynka

wardzynka
  • Użytkownik
  • 65 postów

Napisano 15 luty 2007 - 21:35

podoba mi sie ten temat
mysle ze moj Mariuszek tez bedzie cudownym tatusiem , obawiam sie tylko zeby za bardzo mu sie nie spodobalo to tatusiowanie bo jak sobie zarzyczy cala gromade to ja nie podolam...

#14 madzia

madzia
  • Użytkownik
  • 6640 postów

Napisano 14 maj 2007 - 06:43

Jejku, ale sie rozmarzylam czytajac... ;-)
Zaraz mi jakies glupoty do glowy wejda...a to jeszcze nie czas na dzieciaczka.

Mysle, ze moj Mis bedzie poprostu dobrym kochajacym i kochanym tatusiem...jak to brzmi ;-)
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

#15 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7470 postów

Napisano 02 sierpień 2007 - 21:20

Na pewno będzie dumnym tatusiem ;-) co do reszty to mysle , że okaże się w praktyce ;-)
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#16 Madzia81

Madzia81
  • Użytkownik
  • 4508 postów

Napisano 21 luty 2009 - 13:06

Xantia napisał/a:
jakim tatusiem bedzie wasz partner ?

cudownym :-) czułym, opiekuńczym, będzie b. dużo czasu poświęcał dziecku, będzie się z nim bawił, kiedy mamusia będzie odpoczywać :-) mam wrażenie jedynie, że będzie za bardzo rozpieszczał, ale od tego już będzie mama, żeby nad tym trzymała kontrolę. dziewczynkę ukocha do granic możliwości, a z chłopakiem będzie grał w piłę i uczył od podstaw budowy silnika samochodu ;-)


dzisiaj mogę już ustosunkować się co nieco do tej wypowiedzi.
jest opiekuńczy, czuły, poświęca Krzysiowi b. dużo czasu :) zmienia pieluchy, kąpie, tuli do snu :)
i już zapowiada, że na 3 urodziny Krzysio dostanie malucha ;-)

FORUM DLA MAM


img-2006082601201230.png

200901181556.png


#17 madzia

madzia
  • Użytkownik
  • 6640 postów

Napisano 21 luty 2009 - 13:59

i już zapowiada, że na 3 urodziny Krzysio dostanie malucha ;-)

no to Krzysio od malenkiego wpoi sobie wszystko do glowy i bedzie zaradnym facetem :D ;-)
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

#18 Lolka000

Lolka000
  • Użytkownik
  • 2990 postów

Napisano 10 maj 2009 - 09:01

a ja myślę, że moj B. będzie baaardzo opiekuńczy i będzie b. dużo czasu poświęcał naszej kruszynce... ja już teraz widzę z jaką pasją bawi się ze swoim kuzynem (2,5roczku) i synkiem swojej kuzynki (1 roczek) po prostu się rozczulam na ten widok... B. będzie tatą, który będzie chciał pokazać swojemu dziecku caały świat:) jeśli będzie synuś to będzie starał się zarazić go swoimi pasjami i pokazać mu wiele nowych... a jeśli córeczka to będzie jego oczkiem w głowie... będzie chciał ją ochronic przed całym złym światem... taki jest Bartosz i wiem, że lepszego ojca moje dzieci mieć nie będą mogły...dlatego jestem pewna że właśnie z tym facetem chcę je mieć i spędzić z nim całe życie:)
Dołączona grafika

#19 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6709 postów

Napisano 10 maj 2009 - 09:21

Przykro mi to mówić, ale ja sobie nie wyobrażam póki co K. w roli ojca... Pocieszam się tym, że jest młody i potrzeba mu czasu by faktycznie przemyśleć, jak jego przyszłość ma wyglądać i co jest ważne. Oczywiście sama na dzień dzisiejszy nie dojrzałam by być matką, wiem doskonale, że najpierw przyszłość, etc. ale mimo wszystko wyobrażam sobie siebie za te kilka lat w roli matki i trochę przykro mi, jak K. z takim głupawym uśmieszkiem mówi, że dziecka mieć nie chce. Innego dnia z kolei zbiera mu się na planowanie i jak zacznę temat to potrafimy imiona do "naszych" dzieci wymyślać :roll: Idiotyzm. Nawet nie lubię zaczynać tego tematu, bo i tak kończy się tak samo :roll: Biorąc pod uwagę jego charakter, gdybyśmy byli jednak rodzicami, pewnie by chciał zarazić małą, małego muzyką, którą on sam uwielbia. Nie nudziłyby się ;) Opiekuńczy jest, ale miałby pewnie problem z podstawowymi czynnościami - nakarm, przewiń, daj lekarstwo :P

#20 WweronikaA

WweronikaA
  • Użytkownik
  • 8332 postów

Napisano 10 maj 2009 - 17:03

Hmmm mi sie wydaje ze moj Wojtus bedzie bardzo dobvrym ojcem.
Potrafi sie dogadac z dzieckiem zabawic itp...
I kocha dzieci... A dzieci jego:)
No i strasznie chcialby juz bobaska... W koncu ma swoje 26 lat to ... moglby juz:)

[ Dodano: 10 Maj 2009 06:03 ]
Najlepszy tatus na swiecie:) :mrgreen:





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych