Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Pogaduchy majowe 2014

• Zamknięty Temat jest zamknięty
340 odpowiedzi w tym temacie

#1 gogi

gogi
  • Użytkownik
  • 627 postów

Napisano 01 maj 2014 - 07:37

Witam w maju!!!! <hello>

1.05.1976r...jestem w klasie I Szkoły Podstawowej nr5 w Jeleniej Górze...razem z innymi uczniami idziemy w Pochodzie Pierwszomajowym,w ręce mam biało-czerwoną chorągiewkę,jest wesoło,jestem dumna...chociaż niczego nie rozumiem świetnie się bawię. <sun>

1.05.1985...jestem w Iklasie Technikum Chemicznego w Jeleniej Górze...pochód pierwszomajowy i ja z uczniami naszej szkoły w białym fartuchu i kolbą z roztworem nadmanganianu potasu w ręce...wesoło ale już wiem,że idę bo muszę...bo nam dyrektor kazał... <co>

1.05.2014...siedzę w pokoju przy komputerze i klikam sobie,nic nie muszę...piję kawkę,jest piękne słońce za oknem... <tancze>  <tanczy7>

Życzę miłego dnia! <kwiatek2>  <byebye>

Użytkownik gogi edytował ten post 01 maj 2014 - 07:48

#2 Aneczka

Aneczka
  • Użytkownik
  • 1325 postów

Napisano 01 maj 2014 - 07:41

Witam w maju.

Czas leci jak szalony i nie mogę uwierzyć,że minęło już cztery miesiące 2014 roku.

W związku z tym, że pogoda sprzyja będzie dziś u nas wielki rodzinny grill. Będzie kiełbacha, karczek i inne cuda. Wpadną moje siostry i rodzeństwo mego męża. Zapowiada się całkiem sympatyczne popołudnie i wieczór.

Dzieciaki szaleją i chcą już na dwór. Szaleństwo totalne ogarnia moje skarby więc ruszam z interwencją.

Dołączona grafika

#3 Majorka^^

Majorka^^
  • Użytkownik
  • 5119 postów

Napisano 01 maj 2014 - 09:28

1.05.2014...siedzę w pokoju przy komputerze i klikam sobie,nic nie muszę...piję kawkę,jest piękne słońce za oknem...  

:mrgreen: 

Dzieciaki szaleją i chcą już na dwór.

co się dziwić, zabawy na powietrzu są najfajniejsze :mrgreen: byle przy kompie nie zalegać :-) 

Witam się w maju :-D 

Wczoraj było tak pięknie, a dzisiaj słoneczko troszkę się chowa.

Na rowerku pykło mi 30 km, a dzisiaj nogi całe i zdrowe, chociaż po wieczornym długim spacerze myślałam, że ciężko

będzie rano wstać :-) 

W planach nic konkretnego, może wezmę bratanka na spacerek, a wieczorkiem idziemy na koncert z okazji dni miasta połączonych z majówką :-) 

Miłego weekendu ;*  ;*  ;*  

Co to jest miłość ?
To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu.
Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się,
że przemókł do głębi serca...

#4 palomka

palomka
  • Użytkownik
  • 2338 postów

Napisano 01 maj 2014 - 09:37

Witam i ja majowo... ale niestety w kompletnie do kitu humorze.

I dla odmiany nie cieszy mnie nawet to piękne słońce za oknem....

Pochorowałam się. Na dodatek inne problemy doszły i ten wyczekiwany majówkowy wyjazd stanął pod znakiem zapytania....

Już chyba kiedyś wspominałam, że jak się u mnie sypie to wszystko? U to w najmniej odpowiednim momencie......

To już Was nie zanudzam. Udanej majówki!

I ślubuję Ci uśmiech przy porannej kawie, parasol w deszczu i stokrotki na wiosnę...smileys-hearts-339319.gif

#5 Blondynka88

Blondynka88
  • Użytkownik
  • 1351 postów

Napisano 01 maj 2014 - 09:47

Pora przywitać się w maju :)

Dzisiaj pogoda dopisuje, ale jutro już ma być deszcz i 5stopni. Nie zniechęca nas to i idziemy do znajomych na grilla :D

W niedzielę kolejne grillowanie- imieninowe ;)

Miłego wypoczynku ;)

nixqp2.png

#6 Kala1702

Kala1702
  • Użytkownik
  • 2113 postów

Napisano 01 maj 2014 - 11:47

Pochorowałam się. Na dodatek inne problemy doszły i ten wyczekiwany majówkowy wyjazd stanął pod znakiem zapytania....
Już chyba kiedyś wspominałam, że jak się u mnie sypie to wszystko? U to w najmniej odpowiednim momencie......

Zdrowia życze <przytul>

coś w tym jest że jak sie jedno sypie to już i całą reszta, ale trzymam kciuki aby było dobrze ;*

Witam w moim ulubiony  miesiącu  :mrgreen:

Pogoda w pierwszy dzień majówki rozpieszcza, póki co  ;-)  chociaż zrywa się taki niepokojący wiatr i słońce się chowa za chmurami, ale licze że będzie good  :mrgreen: Ogólnie to wczoraj wróciłam do domu, od razu wybrałam się do lekarza i kolejne problemy chyba będą  :roll: A potem prosto do baru i z koleżankami na ploty  :lol:  :lol: i tak nam zeszło pół nocy :-P Ale pospałam jak dzidziuś i jestem w miare wypoczęta  :mrgreen:

Chyba wybiorę się z familą na krajoznawczą wycieczkę bo im się coś ubzdurało żebym pojeździć po okolicy i coś pozwiedzać  :lol:  Wieczorem jak pogoda będzie dopisywać znajomi planują ognisko to może skoczę  :-)

Udanego dnia ;*

"...Nie każda sytuacja, która wydaje się być beznadziejna jest nią w rzeczywistości..."

#7 Olenka

Olenka

Yeah!

• Użytkownik
  • 8138 postów

Napisano 01 maj 2014 - 12:33

nic nie muszę

W końcu święto pracy :lol:

@palomka <przytul> <przytul>  zdrówka

Witam majówkowo, mimo, że moja majówka z majówką będzie miała niewiele wspólnego.

Zostałam w DE zw względu na sobotnią komunie chrześniaka. No ale planuje sobie pomajówkować w połowie miesiąca <huraaaaa> <huraaaaa>

Czas leci jak szalony. Praca inż już prawie skończona <jezorek11> Za miesiąc jakoś obstawiam obrone <huraaaaa> Finally!!!!

Poza tym jakoś leci. Bez szałowo, ale źle też nie jest.

Dziś o ile pogoda pozwoli zaliczę kolejne opalanko na balkonie <sun_>  z kawką i książką w ręku.

Pozdrawiam majowo! <tanczy7> <tanczy7> <tanczy7>

“We all have two lives. The second one starts when we realize that we only have one”

#8 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9425 postów

Napisano 01 maj 2014 - 16:43

I wtedy przyszedł maj.

Zamieszał w moim sercu.

Zgubiłam cały żal.

Poczułam co to szczęście.

Tylko szczęście.

Całe szczęscie.

Tylko szczęście. <nuci5>

Maj to taki piękny miesiąc <dreams> Szykuje się chrzest Zuzanki, nasza 9 rocznica. A dzisiaj możliwe też będzie dla nas szczęśliwy dzień. Trzymajcie kciuki o 18:00 :-)

"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png

#9 Blondynka88

Blondynka88
  • Użytkownik
  • 1351 postów

Napisano 01 maj 2014 - 16:53

A dzisiaj możliwe też będzie dla nas szczęśliwy dzień. Trzymajcie kciuki o 18:00 :-)
Będę trzymała tylko później się pochwal za co były trzymane te kciukaski! :)

Dziś o ile pogoda pozwoli zaliczę kolejne opalanko na balkonie
U mnie za zimno na opalanie.

Na przemian deszcz i słońce.

Ogólnie to wczoraj wróciłam do domu, od razu wybrałam się do lekarza i kolejne problemy chyba będą
Cóż Ci dolega?

nixqp2.png

#10 Olenka

Olenka

Yeah!

• Użytkownik
  • 8138 postów

Napisano 01 maj 2014 - 16:58

I wtedy przyszedł maj.

Od razu mi się z Tobą kojarzy ta piosenka :lol: :D

nasza 9 rocznica.
Wow, wow. <serducho> <serducho>

Może i mi się kiedyś uda dobić do tej magicznej liczby <lol>

Trzymajcie kciuki o 18:00 :-)

Zaciskam! Ale coś za coś. Musisz zdradzić na co moje kciuki tak harują :P

Poćwiczone !! <silka> <huraaaaa> <huraaaaa>  Obiecałam sobie od majówki zacząć i ... udało się. Oby teraz wena nie odpuściła, bo lato tuż tuż.

U mnie za zimno na opalanie.

Na przemian deszcz i słońce.

I u mnie z opalania nici właśnie przez zimny wiatr.

Aktualnie zanosi się na deszcz :)

“We all have two lives. The second one starts when we realize that we only have one”

#11 Sajuri

Sajuri
  • Użytkownik
  • 11336 postów

Napisano 01 maj 2014 - 16:59

Maj to taki piękny miesiąc
wedlug mnie najpiekniejszy miesiac:) urodzila sie nasza mala :) maz ma urodzinki . Kwitnie moj ukochany bez.

U nas majowe leniuchowanie. I przygotowania do imprezek;) 

Dzis zrobilam brownie i wyszlo najlepsze jakie robilam do tej pory;)

Zostaly mi 4 odcinki Plotkary  :-(

zycze udanego weekendu majowego :)

Prosilam o wszystko, zeby cieszyc sie zyciem.
Dostalam zycie, zeby cieszyc sie wszystkim

#12 Lady Di

Lady Di
  • Użytkownik
  • 1800 postów

Napisano 01 maj 2014 - 18:01

Witam w maju :)

U mnie dzień pracy przeleciał na sprzątaniu, praniu i wietrzeniu pościeli :)

Słoneczko świeci ale zimny wiatr wieje :/

Miłej majówki dla wszystkich :)

#13 Findmysky.

Findmysky.

słaba, ale udźwignie

• Użytkownik
  • 1069 postów

Napisano 01 maj 2014 - 19:20

Witam w maju, ale czas zapitala. Pamiętam, gdy witałam się z wami w kwietniowych pogaduchach, a tu już maj. Lubię ten miesiąc, jakoś tak miło jest, wesoło, wszystko budzi się do życia, łącznie ze mną. Pogoda póki co idealna, taka majówkowa. Podobno ma się zepsuć, ale może jakimś cudem się utrzyma...

Dziś leniwie - trzeba uczcić dzień pracy. :P Dzień jakoś szybko mi zleciał. Przed chwilą posiedziałam z rodzicami przy grillu. Mniam.

Zaraz maraton serialowy i tak spędzę czas do późna. :D Potem relaksująca kąpiel, a jutro na małe zakupy z mamą.

Całuję. :*

Pochorowałam się.

Szybkiego powrotu do zdrowia. :*

nasza 9 rocznica

Piękna już liczba. Dłuuugi staż. Gratulacje i wytrwałości. :*

Trzymajcie kciuki o 18:00

Trzymam. :)

''W życiu często by­wamy poniewiera­ni, dep­ta­ni, upo­karza­ni i ob­rażani, a mi­mo to wciąż jes­teśmy ty­le sa­mo warci''

#14 halynka

halynka

mamuśka

• Użytkownik
  • 5652 postów

Napisano 01 maj 2014 - 19:23

Zdecydowanie zgadzam się, że maj to najpiękniejszy miesiąc ze wszystkich. Już kwitną moje ukochane konwalie <dreams>

Wczoraj spędziłam fajny dzień za miastem z moją najlepszą kumpelą z liceum. Antoś ją podrywał :-D

M. w pracy, maluszek w łóżeczku więc mam czas dla siebie. Sobotę popołudnie i niedziele M. ma wolną wiec spędzimy trochę czasu razem, może nawet zorganizujemy grilla <jupi> Miła odmiana więc wyczekuję. A juto na zakupy :-D

@Madź Do zuszków to tak około 6 lat ;)

@palomka zdrówka i pozytywnej energii <pocieszacz>

@Tilia Miło czytać takie pozytywne posty, pochwal się czy szczęście dopisało. 9 lat we dwoje to baaardzo dużo.

Miłego <sun_>  imprezowania, grilowania i odpoczywania !

Użytkownik halynka edytował ten post 01 maj 2014 - 19:24

201401111762.png

km5skrhmtofzztsl.png

#15 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9425 postów

Napisano 01 maj 2014 - 19:36

@Blondynka88 @Olenka @Findmysky. @halynka dzięki za kciuki, ale sie nie udało ;) składaliśmy wnioski o zieloną kartę, ale nas nie wylosowano... :)

"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png

#16 palomka

palomka
  • Użytkownik
  • 2338 postów

Napisano 01 maj 2014 - 20:06

@Tilia szkoda, że się nie udało ;)

Dzięki dziewczyny.... ;)

Mimo wszystko maj od zawsze lubiłam. Kiedyś mi się nawet marzył jako miesiąc na ślub ;)

Ja już w łózku leże, przeglądam internet.

Był Połówek trochę pogadaliśmy - ciut mi lepiej nawet ;)

A co z wyjazdem to zadecydujemy jutro. Nie ukrywam, że bardzo się nastawiłam, bo miałam się spotkać z kolezanką z innego forum i tak już czekam na to spotkanie i czekam ;)

@halynka no to zapowiada Wam się fajny weekend razem ;)

@Olenka powodzenia w ćwiczeniach! Boski masz avek! <zakochany> <zakochany>

I ślubuję Ci uśmiech przy porannej kawie, parasol w deszczu i stokrotki na wiosnę...smileys-hearts-339319.gif

#17 Olenka

Olenka

Yeah!

• Użytkownik
  • 8138 postów

Napisano 01 maj 2014 - 21:42

składaliśmy wnioski o zieloną kartę, ale nas nie wylosowano... :-)

Aaa. To już... Szkoda trochę. Aaaaale. Jak nie drzwiami to oknami :P ;-)

może nawet zorganizujemy grilla

Zazdraszczam. Mega, mega. Dziś dostaje tylko mase fotek z grilli, piwkowań i innych imprez. <cryyy> A ja taak daleko.

Udanego majówkowania ;-)

ciut mi lepiej nawet

To najważniejsze. Endorfinki i te sprawy :D

powodzenia w ćwiczeniach! Boski masz avek!

Nie podziękuje. Jutro chyba z rańca zmontuje szybki workoutcik <bananowy1> <bananowy1>

Póki co wylądowałam w łóżku. W końcu od niepamiętnych czasów mam pokój tylko dla siebie <tancze> bo małżeństwo wyemigrowało na weekendzik. Chyba poserialuje sobie. <jezorowaty>

Dobrej nocki babeczki !! <diabelek> <diabelek> <kwiatek2>

#18 magdaaaaa

magdaaaaa

..lekko próżna flirciara..

• Użytkownik
  • 23947 postów

Napisano 01 maj 2014 - 21:47

@palomka cudny jest ten zamek w Zywcu , ja kiedys si na wycieczke tam wybrałam i byłam pod wrazeniem.

@Tilia jak idzie dieta ???

mnie za zimno na opalanie.
mnie o dziwo zlapało , tzn taki cieniutki pasek na dekolcie.

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko

#19 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9425 postów

Napisano 01 maj 2014 - 21:51

Zazdraszczam. Mega, mega. Dziś dostaje tylko mase fotek z grilli, piwkowań i innych imprez.

Pocieszę Cię tym, że pogoda wcale nie była rewelacyjna :P

@Tilia jak idzie dieta ???

Bardzo dobrze :)

JkIEp1.png

#20 magdaaaaa

magdaaaaa

..lekko próżna flirciara..

• Użytkownik
  • 23947 postów

Napisano 01 maj 2014 - 21:52

jestem padnieta, wycieczka udana , pierwszy raz jechałam w pociagu jak sledz.

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko