Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Wzrost... czy dla was ma znaczenie//

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
281 odpowiedzi w tym temacie

#41 oOmikuniaOo

oOmikuniaOo
  • Użytkownik
  • 430 postów

Napisano 22 listopad 2007 - 18:31

katti, przecież nikt nie pisał tu o tym ze powinnas zostawić go bo jest niski.. ważne jest uczucie które was łączy..! nie to czy jest wyższy czy niższy...
Mówią że jeśli rodzi się człowiek, - z Nieba spada dusza. Rozpada się na dwie części, Jedna trafia do kobiety, druga do mężczyzny... Natomiast całe życie polega na odnalezieniu tej drugiej połowy, połowy swej duszy.... połowy samego siebie...

#42 anusek

anusek
  • Użytkownik
  • 3457 postów

Napisano 24 listopad 2007 - 19:00

ja mam 159cm więc większośc facetów jest wyższa :-D ale i tak nie zwracam na to uwagi,miłośc podobno jest ślepa ;-)
wiesz kto-tego czego szukasz ja już tu nie napisze,nie marnuj czasu!!!!!!!!!!!!!

#43 Carolyna

Carolyna
  • Użytkownik
  • 9 postów

Napisano 01 grudzień 2007 - 00:10

Jestem w 99% pewna, że nie zakochałabym się w takim mężczyźnie - niższym ode mnie.
Dlaczego ? Ponieważ znam siebie i wiem, że nie spojrzałabym na niego w kwestii mojego partnera, a raczej tylko kolegi czy znajomego.
To może brzmi brutalnie, ale nie chciałabym być - i nie jestem - z koczkodanem. Przykro mi.

#44 kamena

kamena
  • Użytkownik
  • 82 postów

Napisano 16 grudzień 2007 - 20:25

Carolyna, no fakt, jak dla mnie to za ostro powiedziane:/ koczkodan bo niski? zrozumiałabym jakby był baaardzo kudłaty, to wtedy kojarzy się troche z małpką:P

W swoim życiu byłam w 3 poważnych związkach. Każdy z partnerów był ode mnie wyższy:
1. jakieś 172
2.175
3. obecny i ostatni 185

Sama jestem niska (160-2- zalezy o jakiej porze dnia sie mierzę hehe) więc nietrudno znaleźć mi wyższego faceta. I teraz sobie nie wyobrazam, żebym mogła mieć faceta mojego wzrostu (bo niższy to juz by było przegięcie, musiałby mieć jakieś 155 cm:P), ale kurde no jakby miał w sobie to coś, co by sprawiało że mi kolana miękną, ponad to byłby przyjacielem i partnerem na życie, to przez wzrost miałabym rezygnowac z miłości??? Bez przesady.

Kiedyś widziałam taką parę: dziewczyna bite 180, koleś niewiele ode mnie wyższy (stałam blisko) i całowali się, tulili. Ładnie razem wyglądali, nie standardowo ale widac było, że się kochają. A to jest chyba najważniejsze co?
Dołączona grafika

#45 Zielonooka

Zielonooka
  • Użytkownik
  • 3356 postów

Napisano 16 grudzień 2007 - 20:35

Ja przy faceci mojego wzrostu nie czuję się bezpiecznie. Ja mam 170 cm, a mój Sebastian 194, więc to duża różnica wzrostu, ale dla mnie wymarzona i nie mogłabym mieć mniejszego faceta, tym bardziej, że mój jest dobrze zbudowany, a nie chudy.
Najważniejsze spotkania odbywają się w duszy, na długo przed tym, nim spotkają się ciała...

#46 Alicja:)

Alicja:)
  • Użytkownik
  • 74 postów

Napisano 17 grudzień 2007 - 00:55

Jestem nieduża więc nie sądzę żebym znalazła faceta niższego ode mnie, poza tym nie szukam bo mam mojego misia :-D , który ofkz jest ode mnie wyższy ok 20 cm i jest ok! Moja siostra natomiast ma niecałe 1,50 a ma faceta 1,95 tu dopiero jest różnica, ja już przywykłam, ale trochę śmiesznie to wygląda, tym bardziej że ona jest drobna a on przy sobie, ale przecież miłość tu się liczy!
Dołączona grafika

#47 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7470 postów

Napisano 17 grudzień 2007 - 09:14

Mój pierwszy facet byl wyzszy o jakies 35cm wiec tez to smiesznie wygladalo ale kiedy sie kocha to naprawde nie zwraca się ma to uwagi :lol: teraz to jest jakies 20 cm róznicy
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#48 justa^25

justa^25
  • Użytkownik
  • 16 postów

Napisano 18 grudzień 2007 - 13:19

moj chłopak ma 180, ja mam 175cm wzrostu. Więc, praktycznie jestesmy równi! a jak zalożę buty na obcasie to jestem wyższa. Jednak to żaden problem. To wszystko jest nieważne. zresztą jakoś tak jest w przyrodzie(na ulicach można zauważyć)że pary dobieraja się:niska kobieta i wysoki meżczyzna oraz wysoka kobieta i niski meżczyzna-można powiedziec, że uzupełniaja się ;-)
Dla mnie osobiście większość mężczyzn jest niskiego, średniego wzrostu. Dlatego niemiałam dużego wyboru i musiałam brać i zadowolić się tym co jest :mrgreen: hehe

#49 isabell

isabell
  • Użytkownik
  • 33 postów

Napisano 19 grudzień 2007 - 16:01

cóz nie zdażylo mi sie jeszcze mieć faceta np niższego ode mnie...moj jak dla mnie jest idealny... :mrgreen: ale jakby sie tak zastanowić to moim zdaniem nie wzrost lecz uczucie sie liczy.... chociaz wizualnie lepiej wygląda jak facet jest wyższy...ja przynajmniej tak uważam

#50 September

September
  • Użytkownik
  • 180 postów

Napisano 12 luty 2008 - 09:32

Ja wolę gdy facet jest wyższy od swojej kobietki .Chociaż kiedyś się spotykałam z facetem mojego wzrostu, czułam się nieco skrępowana.Mój obecny facet jest wyższy ode mnie co bardzo mnie cieszy :-D .

#51 impresja

impresja
  • Użytkownik
  • 519 postów

Napisano 12 luty 2008 - 18:02

Ja mam 178 cm a mój Rafcoi ma 190 :D Także nie mam tego problemu. Mój poprzedni facet był trochę niższy ode mnie i babcia mi zawsze zwracała uwage, że jak z nim idę to sie "garbię". Ale jakoś tak samo mi to wychodziło, nieświadomie... Teraz już nie chciałabym mieć niższego faceta jakoś...

#52 agacia0024

agacia0024
  • Użytkownik
  • 44 postów

Napisano 15 luty 2008 - 19:25

Ja mam 1,65 a moj Kotek 2,00 smiesznie wygladamy... :-D

#53 anusek

anusek
  • Użytkownik
  • 3457 postów

Napisano 16 luty 2008 - 00:26

ani mój ani czyjś mi nigdy nie przeszkadzał...miłośc jest ślepa :-P agacia0024 podobno wysocy faceci uwielbiają małe kobietki :-D i coś w tym jest bo często widuje takie pary :-D
wiesz kto-tego czego szukasz ja już tu nie napisze,nie marnuj czasu!!!!!!!!!!!!!

#54 agacia0024

agacia0024
  • Użytkownik
  • 44 postów

Napisano 16 luty 2008 - 21:31

Hehe...Powiem ze troszeczke ta róznica wzrostu przeszkadza... :->

#55 impresja

impresja
  • Użytkownik
  • 519 postów

Napisano 17 luty 2008 - 12:59

Hehe ja znam pare którą dzieli tez całkiem spora różnica wzrostu i to takie słodkie jak ona staje na łóżku, żeby Go pocałować :-P

#56 agacia0024

agacia0024
  • Użytkownik
  • 44 postów

Napisano 17 luty 2008 - 14:23

hehe :-D

#57 anusek

anusek
  • Użytkownik
  • 3457 postów

Napisano 17 luty 2008 - 14:46

ja stawałam na schodku :-P

#58 rokisss

rokisss
  • Użytkownik
  • 195 postów

Napisano 21 luty 2008 - 23:14

hmm... ja osobiscie nie lubię kolesi mniejszych ode mnie... musze mieć dużego faceta;] (te pierwotne instynkty, ta siła mraaaaaau :mrgreen: ) Moj luby jest wyższy ode mnie o jakieś... 15-17 cm, więc nie narzekam;]

[ Dodano: 2008-02-21, 23:16 ]

ani mój ani czyjś mi nigdy nie przeszkadzał...miłośc jest ślepa agacia0024 podobno wysocy faceci uwielbiają małe kobietki i coś w tym jest bo często widuje takie pary

a powiem Ci, że nie do konca;) Mateusz jest bardzo zadowolony z mojego wzrostu etc.;] i twierdzi, że to małe kobietki lubią wysokich panów;] a w tym niewatpliwie ocs jest;]
żeglarski obóz. Mazury.

#59 sunflower

sunflower
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 26 luty 2008 - 21:55

Osobiście podobają mi się wysocy, jak zresztą chyba większości :-) najlepiej jakieś 15 cm różnicy albo nawet więcej. Chyba niezręcznie bym się czuła z facetem niższym od siebie. Miałam faceta niewiele wyższego i już był problem kiedy chciałam ubrać szpilki. No ale mimo wszystko miłość najważniejsza :-) Jeśli ludzie się w sobie zakochują to chyba wzrost nie gra roli.
"I can fly, but i want his wings..."

#60 smerfetkahh

smerfetkahh
  • Użytkownik
  • 1292 postów

Napisano 26 luty 2008 - 22:30

Nie przeszkadzalo mi to,ale ciesze sie,ze mam wysokiego meza <hura></span>