Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Wzrost... czy dla was ma znaczenie//

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
281 odpowiedzi w tym temacie

#21 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7470 postów

Napisano 25 wrzesień 2007 - 10:59

Swoja droga kiedys to ja sie martwiła, ze nie znajdę faceta bo jestem za niska ;-)
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#22 Kasiula

Kasiula
  • Użytkownik
  • 538 postów

Napisano 25 wrzesień 2007 - 14:06

Ja nie jestem zbyt wysoka, więc ciężko by mi było znaleźć faceta jeszcze niższego ode mnie. Ale rzeczywiście, przeszkadzałoby mi to, gdyby mój facet był niższy. Na szczęście mój ma ponad 1,80 i jest ok :mrgreen:

#23 Madae

Madae
  • Użytkownik
  • 5875 postów

Napisano 25 wrzesień 2007 - 16:13

ja mam kolege ktory jest mojego wzrostu (czyli straszny qrdupel :P) ale nadrabia to wygladem i harakterem :D nie mialabym nic przeciwko jesli by aqrat o niego chodziło :P ale mam to szczescie ze mój obecny jest sporo wyzszy :D tez kolo 180cm :D :D mysle ze nizszego od siebie to predko nie znajde hahahaha wiec nie mam za bardzo czym sie przejmowac :D wole wyzszych facetow :D ale gdyby to była prawdziwa miłosc :D to mysle ze nie zwracałabym wiekszej uwagi na wzrost :mrgreen:

#24 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13852 postów

Napisano 08 październik 2007 - 21:58

no raczej dziwnie bym się czuła jakby facet mój był o kilkadziesiąt cm ode mnie wyższy..
albo niższy! :P
Radek jest wyższy tak optymalnie. o jakieś 10 cm.. co najmniej :P
nie ma mnie tu i nie będzie.

#25 Dorotea

Dorotea
  • Użytkownik
  • 1428 postów

Napisano 15 październik 2007 - 11:47

Serce nie sługa a jeśli miałabym wybór pomiędzy niższym ode mnie ale wiedziałabym że to ktoś na zawsze a wyższy ode mnie ale czułabym że to nie jest ktoś na zawsze to ...............................logiczne co bym wybrała :-)
Obecnie dużo jest par gdzie kobieta jest wyższa. Mnie to nie razi. Patrzę na inne cechy ale rozumiem osoby, którym by to przeszkadzało.
Pozdrawiam wszystkie zakochane pary gdzie pani jest wyższa :-) Powodzenia
Przyjacielem jest ten, kto wie o Tobie wszystko i nie przestaje Cię kochać

#26 angolek

angolek
  • Użytkownik
  • 25 postów

Napisano 15 październik 2007 - 20:51

Ej... Powiedzcie mi gdzie się rodzą tacy wysocy faceci, bo ja mam 175 cm i jeszcze jak założę szpilki to czuję się z deczka za duża. :-P No chyba, że nie jestem aż taka wysoka tylko faceci są niscy. <bezradny></span> :mrgreen:

#27 oOmikuniaOo

oOmikuniaOo
  • Użytkownik
  • 430 postów

Napisano 16 październik 2007 - 11:07

angolek, heh 175.. jak piszą w necie to wysoki wzrost, ale nie jesteś DUŻA... :-P ładniej brzmi wysoka :-P :-P ja mam 171 a mój facet już 180 SŁUCHAJCIE NIE WIEM CZEMU ALE PODRÓSŁ :-P miał wcześniej 177... i byl w sam raz jak dla mnie... :mrgreen: nie martw się angolek jest sporo wysokich chłopaków.. :mrgreen: i sporo jeszcze wyższych dziewczyn od ciebie.. wiecie w sobote moja siostra robiła 18-stke rodzinna, i przyjechała jej chrzesna z córkami... kurcze sporo czasu ich nie widzialam... jedna z nich chodzi do 2 gimnazjum i ma ok 182..!!! ehmmm i naprawde wygląda na bardzo dużą... no ale cóż...
Mówią że jeśli rodzi się człowiek, - z Nieba spada dusza. Rozpada się na dwie części, Jedna trafia do kobiety, druga do mężczyzny... Natomiast całe życie polega na odnalezieniu tej drugiej połowy, połowy swej duszy.... połowy samego siebie...

#28 angolek

angolek
  • Użytkownik
  • 25 postów

Napisano 16 październik 2007 - 20:01

Hmm... Czyli raczej powinnam się cieszyć, że mam tyle, a nie więcej niż zamartwiać się, że jestem za wysoka? :-P Heheh dobra. :mrgreen:

#29 Nymphadora

Nymphadora
  • Użytkownik
  • 2636 postów

Napisano 16 październik 2007 - 21:01

SŁUCHAJCIE NIE WIEM CZEMU ALE PODRÓSŁ

Heh, mnie to w ogóle nie dziwi, to my szybciej przestaniemy rosnąć, a faceci przecież czasem rosną nawet w wojsku... Piotrkowi przybyło prawie 10 cm wzrostu, odkąd jesteśmy razem ;-)

#30 natala

natala
  • Użytkownik
  • 84 postów

Napisano 16 październik 2007 - 21:50

U nas jest tak ze ja jestem bardzo malutko o mam zaledwie 154 :(:(:( a moje kochanie ma 182 :) , roznica jest ale nie dla mnie mi tam dobrze o ! :D
"To prawdziwa ulga mieć kogoś, przed kim można otowrzyć własne serce, kogo możesz uczynić współuczestnikiem swoich intymności,komu możesz powierzyć swoje tajemnice."

#31 oOmikuniaOo

oOmikuniaOo
  • Użytkownik
  • 430 postów

Napisano 24 październik 2007 - 13:05

natala i dobrze że dla ciebie nie ma różnicy... ważne że jesteście szczęśliwi :mrgreen: gorzej by chyba wyglądało jakbyś to ty miała 182 a on 154 :mrgreen: :mrgreen:
Mówią że jeśli rodzi się człowiek, - z Nieba spada dusza. Rozpada się na dwie części, Jedna trafia do kobiety, druga do mężczyzny... Natomiast całe życie polega na odnalezieniu tej drugiej połowy, połowy swej duszy.... połowy samego siebie...

#32 madzia88

madzia88
  • Użytkownik
  • 2409 postów

Napisano 14 listopad 2007 - 11:23

facet nizszy ode mnie?odpada nie zwracam uwagi na facetow nizszych ode mnie.Zawsze mialam wysokich i przy tym zostane.Wysocy faceci sa boscy :-P

#33 katti

katti

kwintesencja

• Użytkownik
  • 9613 postów

Napisano 16 listopad 2007 - 23:45

moj Misiu jest mojego wzrostu (jak chodze na plaskim obuwi) gdy naloze obcasy jest jakies 5 cm nizszy. razilo mnie to....widzialam spojrzenia ludi jak szlismy razem....ale co mnie obchodza inni! z innymi nie zyje! a misiek jest facetem w 100 %. super kumpel, zajebisty facet, zabojczy kochanek :mrgreen:

nie obchodzi mnie zdanie innych ludzi!!! tylko wlasne sczescie <bezradny></span>

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

#34 tuptunio

tuptunio
  • Użytkownik
  • 4235 postów

Napisano 17 listopad 2007 - 09:32

ja mam 171 a mój R. 179cm i jak ubiore szpilki to jesteśmy praktycznie równi :-/ no ale nie jest tak żle, chociaż przydałoby sie jeszcze z 5cm (wzrostu oczywiście :mrgreen: ) :-P nie podabają mi sie pary gdzie to ona "góruje"
Dołączona grafika

w jakim języku myśli głuchy od urodzenia?

#35 _eta

_eta
  • Użytkownik
  • 275 postów

Napisano 17 listopad 2007 - 13:26

no ja powiem ze dla mnie ma znaczenie... może to już jakaś choroba.. ale nie mogłabym mieć niższego faceta albo takiego jak ja.... ja sie z tym źle czuje ;/
mój ma 194 ja 173... :)
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#36 oOmikuniaOo

oOmikuniaOo
  • Użytkownik
  • 430 postów

Napisano 18 listopad 2007 - 18:37

katti, ty sama masz 164, i twój facet rzeczywiście jest niski.. no ale dobrze że tobie to odpowiada i nie jest ci z tym źle... to ty masz sie dobrze czuc..:]

#37 katti

katti

kwintesencja

• Użytkownik
  • 9613 postów

Napisano 19 listopad 2007 - 10:11

Jezeli jest niski ale mi z nim dobrze to mam go zostawic tylko dlatego , ze Bozia nie dala mu wzrostu ? Jak czytam wasze komentarze to przypominaja mi sie spojrzenia (nie zawsze ale sa ) ludzi na ulicy jak idziemy razem.
Smutna jest presja ludzi. Ja obiecalam sobie nie patrzec na to co ktos inny mowi. Przyznam , ze chcialabym zeby byl wyzszy . no ale....Jest swietnym partnerem, cudownym czlowiekiem, nie skresla sie za takie rzeczy.....przynajmniej nie ja.

:-(

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

#38 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13852 postów

Napisano 20 listopad 2007 - 12:54

ale nikt nie powiedział, ze wzrost jest kluczowy ;)
ty jesteś niska, on też. mnie to różnicy nie robi . ważne, że jest wam dobrze a wzrost nei ma znaczenia!: )
nie ma mnie tu i nie będzie.

#39 Guest_niki_*

Guest_niki_*
  • Gość

Napisano 20 listopad 2007 - 16:41

zwracam uwage na wyzszych facetów, źle bym sie czuła z nizszym , choc nie komentuje takich par. Moja siostra ma nizszego od siebie faceta ( nie jest jej łatwo znalezc wyzszego), dla mnie ważne jest, że jest z nim szczęśliwa, a nie , że on jest od niej niższy i to całkiem sporo

#40 sinless

sinless
  • Użytkownik
  • 95 postów

Napisano 21 listopad 2007 - 07:53

je też - zdecydowanie wyższy!
Podobnie jak większość źle się czuję przy niższym bądź równym facecie.
Sama mam tylko 165cm więc z takim niskim chłopakiem... nieeee :-x

...ale miłość nie wybiera ;-)