Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Konturowanie twarzy

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
16 odpowiedzi w tym temacie

#1 Findmysky.

Findmysky.

słaba, ale udźwignie

• Użytkownik
  • 1066 postów

Napisano 23 marzec 2014 - 17:29

5633f0f8001a21394a526414.jpeg

Używacie w makijażu bronzera, różu, rozświetlacza? Jeśli tak to jakich firm?

Ja przyznam, że nie używam. Chciałabym spróbować pobawić się z bronzerem, ale boję się, że wyjdą mi brązowe plamy, a nie wykonturowana twarz. :-P Dlatego mogłybyście polecić coś dla poczatkującej.

Użytkownik Findmysky. edytował ten post 23 marzec 2014 - 17:30

''W życiu często by­wamy poniewiera­ni, dep­ta­ni, upo­karza­ni i ob­rażani, a mi­mo to wciąż jes­teśmy ty­le sa­mo warci''

#2 viola

viola
  • Użytkownik
  • 8330 postów

Napisano 23 marzec 2014 - 19:55

Chciałabym spróbować pobawić się z bronzerem, ale boję się, że wyjdą mi brązowe plamy, a nie wykonturowana twarz.

Myślę,że jak użyjesz do tego grubego pędzla,to nie będzie żadnych plam.Omieciesz  delikatnie kontury twarzy. :-)

Ja tak kiedyś robiłam.

Użytkownik viola edytował ten post 23 marzec 2014 - 19:56

#3 Findmysky.

Findmysky.

słaba, ale udźwignie

• Użytkownik
  • 1066 postów

Napisano 23 marzec 2014 - 20:34

Myślę,że jak użyjesz do tego grubego pędzla,to nie będzie żadnych plam.Omieciesz  delikatnie kontury twarzy. :-)

Ja tak kiedyś robiłam.

A jakiś bronzer, który ma delikatny odcień możesz polecić?

''W życiu często by­wamy poniewiera­ni, dep­ta­ni, upo­karza­ni i ob­rażani, a mi­mo to wciąż jes­teśmy ty­le sa­mo warci''

#4 viola

viola
  • Użytkownik
  • 8330 postów

Napisano 24 marzec 2014 - 08:52

A jakiś bronzer, który ma delikatny odcień możesz polecić?

Kiedys mialam taki  z Vipery, chyba,dobrze nie pamietam.Juz nawet nie pamietam numeru odcienia.Ale myslę,że smialo coś Ci panie ze sklepu polecą. :-)

Użytkownik viola edytował ten post 24 marzec 2014 - 08:58

#5 gogi

gogi
  • Użytkownik
  • 627 postów

Napisano 24 marzec 2014 - 08:58

Ja używam wszystkich tych produktów ze zdjęcia...serio.Oczywiście początki są trudne i stracha miałam,że karykaturalnie będę wyglądać ale...zaczęłam 20lat temu...najpierw bardzo ostrożnie stosowałam bronzer w kulkach Avonu...pędzlem omiatałam kontury ,delikatnie,nabrałam na pędzel ,zdmuchnęłam nadmiar(według mnie nic tam już nie zostało;-) )i omiotłam buzię.Na początku tylko raz,potem przy świetle dziennym sprawdziłam i nic nie było widać,więc ciut więcej i powtórka...ot...metodą prób i błędów...zawsze można zmyć i powtórzyć.

Podkłady,pudry,korektory i bronzery mam z Avonu...mnie służą te produkty,mam już swoją kolorystykę,zmieniają się tylko z czasem konsystencje bo i buzia dojrzewa,i pory roku się zmieniają...

Korektora używam na poliki zielonego bo mam naczynkową cerę,pod oczy rozświetlacza dla głębokiego i wypoczętego spojrzenia,Jak używam bronzera to nie różu...róż brzoskwiniowy...

Od jakiegoś czasu bronzera używam na dwa sposoby:

1-jako konturowania

2-jako niby-opalacza wtedy pędzlem daję po skroniach,brodzie i końcu noska oraz na poliki kierując pędzel w kierunku skroni...po jednym maźnięciu.

#6 Wisienkowa

Wisienkowa

HQ

• Moderator
  • 4631 postów

Napisano 23 kwiecień 2014 - 18:50

@Findmysky. ja planuję kupić sobie w Rossmannie na tej obniżce aktualnej bronzer i rozświetlacz i róż też bo mi się kończy.

Ja róż od zawsze, bez niego wyglądam płasko. Ale bronzer będę latem bo moja twarz się nie opala, a chcę wyglądać zdrowo.

A rozświetlacz tak do kompletu, bo sam bronzer i róż to trochę mało. 

Dziś się uczyłam konturować za ciemnym pudrem w kamieniu.... i umiem  :lol:

Podstawa to blendowanie - roztarcie krawędzi, żeby placków nie było ;)

Wyszło ładnie, nawet do sklepu tak poszłam  :lol:

„Kto chciał mieć bajkę własną - wie, że ognie jednak łatwo gasną,

A potem zostaje zostaje żar, którego dogasić często nie ma jak…”

#7 deni

deni
  • Użytkownik
  • 26 postów

Napisano 29 kwiecień 2014 - 13:20

Świetna fotka, szkoda, że ja nawet różu nie potrafię dobrze nałożyć :( Rozświetlacz miałam kiedyś w pisaku, ale stosowałam go tylko pod łuk brwiowy. A ten bronzer to w kamieniu czy w pudrze jest lepszy?

#8 Arora

Arora
  • Użytkownik
  • 42 postów

Napisano 27 lipiec 2014 - 16:02

Czego bym nie próbowała i tak mi nigdy nie wychodzi. Konturowanie twarzy to chyba nie moja bajka. :/

Tajemnica szczęścia jest prosta: przekonaj się, co tak naprawdę lubisz robić, a potem skieruj ku temu całą swoją energię. Od tej chwili twoje życie nabierze treści, a wszystkie twoje prag­nienia ziszczą się łatwo i przyjemnie.

#9 tylkomorze

tylkomorze
  • Użytkownik
  • 66 postów

Napisano 02 październik 2014 - 09:56

Hm... czasem używam pudru brązującego, takiego z drobinkami (różnych firm, ale nie żadnych znanych marek - to takie jakieś tanie kuleczki w małych pojemniczkach) - tylko na kości policzkowe.

Ale mam wrażenie, że kiedy dotknę swojej twarzy, "pogłaszczę się" po policzku, to zepsuję ten efekt.

"Głupstwo jest wielkie jak morze, wszystko w sobie pomieści"  - Bolesław Prus

#10 Nela11

Nela11
  • Użytkownik
  • 135 postów

Napisano 24 luty 2015 - 15:16

Ja odkąd mam bronzer St. Moriz z  drobinkami to staram się konturować nim twarz. Przede wszystkim bronzer jest delikatny zatem mogę się nim pobawić bez obawy że zostaną plamy na twarzy. Nie wyobrażam już sobie makijażu bez niego, do tego róż i wszystko wygląda super :) Nie mam jeszcze rozświetlacza ale i o tym pomyślę :D

#11 Mycha84

Mycha84
  • Użytkownik
  • 272 postów

Napisano 25 luty 2015 - 21:36

W taki sam sposób można modelować ciało, wiedziałyście? Żeby wysmuklić optycznie nogi warto je po bokach posmarować brązerem. Fajnie działają też rajstopy w spray'u (btw. wielbiam własnie te z st.moriz ;)).

#12 Nela11

Nela11
  • Użytkownik
  • 135 postów

Napisano 28 luty 2015 - 12:56

Nie słyszałam o tym pomyśle z nogami :D ale podoba mi się! Mam akurat w domu samoopalacz od nich w sprayu i przetestuje. A  modelowanie bronzerem polecam wszystkim :) trochę wprawy i można wszystko.

#13 Melaka

Melaka
  • Użytkownik
  • 12 postów

Napisano 19 marzec 2015 - 11:50

Ja też uważam, że modelowanie twarzy bronzerem jest super pomysłem, sama tak robię i twarz dużo na tym zyskuje :) jest bardziej smukła i wygląda ładniej :)

#14 wloczykijka

wloczykijka
  • Użytkownik
  • 1031 postów

Napisano 29 kwiecień 2017 - 21:53

Ale tym samym bronzerem co do twarzy to smarujecie ciało? Czy jak??

Z st.moriz mam właśnie do twarzy bronzer.. super się sprawdzi teraz na lato...

#15 Nela11

Nela11
  • Użytkownik
  • 135 postów

Napisano 30 kwiecień 2017 - 11:01

Nie, ja mam własnie ten pd st.moriz jesli chodzi o konturowanie :)

#16 wloczykijka

wloczykijka
  • Użytkownik
  • 1031 postów

Napisano 30 kwiecień 2017 - 11:35

Ale który masz? Bo jak widzę na ich stronie, to mają do ciała rozświetlaący i matowy w tubie.. i taki do makijażu też w 2 odcieniach ;)

#17 Bergamotkaaa

Bergamotkaaa
  • Użytkownik
  • 12 postów

Napisano 24 maj 2017 - 08:30

A ja mam w domu paletkę do kontrurowania z Astor i jestm zadowolona :D Używałam kiedyś z Catrice, ale ona akurat nie spełniała swojego zadania. Pewnie nie robię tego w megaprofesjonalny sposób, ale efekt jest :)