Witam.Mam na imię Sławek.
Witam dziewczyny.
Rozpoczęty przez slawek, 16 mar 2014 22:54
3 odpowiedzi w tym temacie
#1
Napisano 16 marca 2014 - 22:54
Kobiety to kwiat tego świata.
#2
Napisano 16 marca 2014 - 23:18
Witaj, co cię przywiało na babskie forum? ![]()
''W życiu często bywamy poniewierani, deptani, upokarzani i obrażani, a mimo to wciąż jesteśmy tyle samo warci''
#3
Napisano 16 marca 2014 - 23:24
Witaj, co cię przywiało na babskie forum?
Już tu kiedyś pisałem.A co przywiało?ogólnie większa kultura osobista użytkowniczek.
Kobiety to kwiat tego świata.
#4
Napisano 16 marca 2014 - 23:29
zapraszamy na stary login.
Już tu kiedyś pisałem.
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
Podobne tematy
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Dziewczyny jak schudnąć |
|
|
|
witaminy a ciąża |
|
|
|
witaminy dla mężczyzny |
|
|
|
Dziewczyny, kupujecie jedzenie przez Internet? |
|
|
|
brak witamin wypadanie wlosow slabe paznokcie |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych






Temat jest zamknięty









