Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Buty sportowe

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
50 odpowiedzi w tym temacie

#41 Kamilla34

Kamilla34
  • Użytkownik
  • 24 postów

Napisano 13 grudzień 2015 - 13:11

Nigdy nie kupuję butów w internecie, poza butami do piłki dla mojego syna. Wolę przymierzyć, zobaczyć, czy dobrze leżą na nodze, czy nie uwierają. Poza tym, różnie to bywa z numeracją... Kiedyś odsyłaliśmy buty sportowe syna, bo były za małe.

Przecież najczęściej jest możliwość darmowego zwrotu więc można kupować bez obawy, że zostanie się z nieodpowiednimi butami. Dodatkowo na każdej stronie z butami znajduje się tabla rozmiarów na podstawie, której możesz wybrać odpowiedni rozmiar dla swojej stopy. Jedynie co trzeba zrobić to dokładnie wymierzyć swoją stopę. Często w sieci można znaleźć coś po okazyjnej cenie. Już nawet nie trzeba wspominać, że jest dużo większy wybór niż w stacjonarnych sklepach. Po tym jak otrzymasz buty sprawdzasz czy leżą dobrze, czy Ci się podobają, czy Ci się wygodnie w nich chodzi. Następnie podejmujesz decyzje o zatrzymaniu lub zwrocie. Możesz wiele razy dokonywać zwrotu bo nie ma żadnych ograniczeń co do częstotliwości. 

#42 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10527 postów

Napisano 14 grudzień 2015 - 17:22

Jedynie co trzeba zrobić to dokładnie wymierzyć swoją stopę.
nie to wygodne, co ma nasz rozmiar, ale to, co jest dobrze wyprodukowane. Trafic na bubla żadna sztuka ;-) .

Możesz wiele razy dokonywać zwrotu bo nie ma żadnych ograniczeń co do częstotliwości. 

Na palcach jednej ręki można wyliczyć sklepy, które przesyłkę czy w jedną czy w obie strony "fundują". Więc tak czy siak, człowiek jest stratny. 

Jedyne buty jakie mogę zamówić przez neta, to takie, które mogę wcześniej przymierzyć. Nie wyobrażam sobie kupować w ciemno np. butów do biegania. Wolę zaliczyć decathlon'a i stracić godzinę na łażenie, przebieranie w modelach i przymierzanie. A już na pewno nic nie zastąpi porady znającego się na tym człowieka. Może i nie w każdym sklepie stacjonarnym na takiego można trafić, ale i tak to zdecydowanie częściej niż w internetowych ;-)

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 

#43 malaczarna

malaczarna
  • Użytkownik
  • 68 postów

Napisano 03 luty 2016 - 11:59

Ja buty sportowe kupuję zazwyczaj w Nike albo Reeboku. W tym roku pokusiłam się na buty Adidasa bo były w promocji. Bardzo często noszę i do dzinsów, do dresów a nawet do sportowych spódniczek :)

#44 akira1987

akira1987
  • Użytkownik
  • 26 postów

Napisano 08 luty 2016 - 15:30

Mam buty z New Balance. Uwielbiam je. Są strasznie wygodne, chodzę w nich już 3 rok i nadal są w przyzwoitym stanie :)

#45 aga01

aga01
  • Użytkownik
  • 13 postów

Napisano 29 luty 2016 - 15:20

Lubię chodzić w adidasach i trampkach, widziałam w ... Sklep fajne trampki z podwyższoną cholewką na koturnie. Nie chodziłam w takich butach i zastanawiam się czy są wygodne, ale bardzo mi się podobają.

#46 aneta1985

aneta1985
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 29 marzec 2016 - 18:17

Ja jestem zakochana w nike'ach air i jordanach w wersji kolorystycznej oreo. O jeju jakie to jest piękne <3

logo.png

#47 lila19

lila19
  • Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 06 kwiecień 2016 - 14:55

Zgadzam się :)

#48 muaraz

muaraz
  • Użytkownik
  • 14 postów

Napisano 14 kwiecień 2016 - 09:18

mi się bardziej podobają białe w stylu nike teenis ;) 

#49 anka.jonska

anka.jonska
  • Użytkownik
  • 63 postów

Napisano 10 wrzesień 2016 - 13:50

Ja mam najwięcej butów sportowych marki Adidas, dwie pary RBK i jedne Creative Recreation :D

Miłego dnia ;)

#50 adena

adena
  • Użytkownik
  • 65 postów

Napisano 17 sierpień 2018 - 16:41

na długo wam wystarczają buty sportowe? Nie chodzę w nich codziennie ale często i czasami nawrt te droższe wystarczają na kilka miesięcy, potem mi się rozklejają szczególni ena pięcie, wiem że to pewnie przez to ż enigdy nie chce mi się ich normalnie zdejmować tylko butem je zsuwam

Użytkownik adena edytował ten post 17 sierpień 2018 - 16:41

#51 justasciep

justasciep
  • Użytkownik
  • 17 postów

Napisano 14 wrzesień 2018 - 12:47

Ostatnio znalazłam świetne buty damskie na stronie ... i jestem bardzo zadowolona. Ile mi posłużyły? Kupiłam tam buty jakoś na początku marca i jestem z nich zadowolona, są bardo dobrze wykonane. Tym bardziej za tak niską cenę nie spodziewałam się, że będą tak wytrzymałe. Więc jestem dość pozytywnie zaskoczona i polecam sprawdzić. :-)