Biżuteria
#161
Napisano 31 października 2008 - 17:48
If you don't know my name, you can call me baby
#162
Napisano 31 października 2008 - 17:53
to je reklamowac mozna , za wprowadzanie konsumenta w błąd. a moze były za ciężkie?naciąć i potem ból
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
#163
Napisano 31 października 2008 - 17:56
ale to były takie na bazarze kupione to wiesz,w sumie to można było się tego spodziewać bo kupiłam je tylko dlatego,że były ładne i myślałam ze nawet jak są z niklem to wytrzymam tę jedną nocto je reklamowac mozna , za wprowadzanie konsumenta w błąd. a moze były za ciężkie?
If you don't know my name, you can call me baby
#164
Napisano 30 listopada 2008 - 12:52
Ostatnio spodobały mi się pierścionki z jednej serii...
No ale linków nie mogę wkleić więc podyskutujmy teoretycznie nad kolekcją Manhattan na przykład?
pozdrawiam
B
#165
Napisano 30 listopada 2008 - 12:57
chcialabym cigle wiecej...
wklej same zdjecia z tej stronki te ktore ci sie najbardziej podobaja
#166
Napisano 01 grudnia 2008 - 16:20
Gdybyście chciały obejrzeć moją biżuterie która robię to możecie napisać maila i wyśle fotki
pozdrawiam
#167
Napisano 01 grudnia 2008 - 17:06
KOLCZYKI
#168
Napisano 12 stycznia 2009 - 16:16
Nie mam jakieś tam ulubionej..
#170
Napisano 06 lutego 2009 - 16:36
No i tradycyjnie srebrny łańcuszek z krzyżykiem na szyi
to biżuteria z którą nigdy się nie rozstaję.
Sporadycznie bransoletki i...nigdy pierścionki
If you don't know my name, you can call me baby
#172
Napisano 07 lutego 2009 - 08:35
whynigdy pierścionki
ja miałam 3 pierścionki ale jedne zgubił mi K.
teraz mam dwa ale na walentynki kupujemy obrączki to będą znów 3
#173
Napisano 11 lutego 2009 - 19:13
nigdy pierścionki
To dokładnie tak samo jak ja.
#174
Napisano 11 lutego 2009 - 19:16
kolczyki tylko czasami.
Poza tym mam uczulenie na nikiel:(
#175
Napisano 11 lutego 2009 - 19:39
ehhhh. ja tam samoPoza tym mam uczulenie na nikiel:(
I jakies kolczyki, pierscionki, (nawet pasek od spodni) i juz mialam jakas wysypke ...
#176
Napisano 12 lutego 2009 - 12:59
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
#177
Napisano 12 lutego 2009 - 15:18
#178
Napisano 12 lutego 2009 - 16:13
Okazyjnie szeroka bransoletka na reke.
Tyle.
Nie lubie jak ktos ma za duzo zbednych wiesidel, piersciokow, zegarkow i innych rzeczy na sobie plus duze kolczyki. Zamiast zdobic to szpeci.
A, no i od ponad miesiaca moja najwazneijsza bizuteria to pierscionek zareczynowy
#180
Napisano 12 lutego 2009 - 18:25
Podobne tematy
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Biżuteria na co dzień gdzie kupować? |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych





















