Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Biżuteria


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
802 odpowiedzi w tym temacie

#161 tanika_aha

tanika_aha
  • Użytkownik
  • 2 491 postów

Napisano 31 października 2008 - 17:48

magdaaaaa, można ale jednak jeszcze często mozna się naciąć i potem ból :-/ okropne uczucie,na studniówke kupiłam takie zajebiaszcze kolczyki no i...przed północą musiałam zdjąć bo uszy mi spuchły jak banie :-/ :-)
Gdy patrzysz na mnie,wiem o czym myślisz, chcesz ze mnie czerpać słodkie korzyści!Wyluzuj koleś! Weź zimny prysznic! Nic nie kombinuj bo nic nie wymyślisz...!

If you don't know my name, you can call me baby Dołączona grafika" title="" />

#162 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 31 października 2008 - 17:53

naciąć i potem ból

to je reklamowac mozna , za wprowadzanie konsumenta w błąd. a moze były za ciężkie?

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#163 tanika_aha

tanika_aha
  • Użytkownik
  • 2 491 postów

Napisano 31 października 2008 - 17:56

to je reklamowac mozna , za wprowadzanie konsumenta w błąd. a moze były za ciężkie?

ale to były takie na bazarze kupione to wiesz,w sumie to można było się tego spodziewać bo kupiłam je tylko dlatego,że były ładne i myślałam ze nawet jak są z niklem to wytrzymam tę jedną noc :-/ nie były cięzkie. Poprostu zaryzykowałam i zapłaciłam za to :lol:
Gdy patrzysz na mnie,wiem o czym myślisz, chcesz ze mnie czerpać słodkie korzyści!Wyluzuj koleś! Weź zimny prysznic! Nic nie kombinuj bo nic nie wymyślisz...!

If you don't know my name, you can call me baby Dołączona grafika" title="" />

#164 Blyszczak

Blyszczak
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 30 listopada 2008 - 12:52

Jestem wielbicielką biżuterii (Ale bardziej tej firmowej niż robionej własnoręcznie). Czy ktoś podziela moją pasję?
Ostatnio spodobały mi się pierścionki z jednej serii...
No ale linków nie mogę wkleić więc podyskutujmy teoretycznie nad kolekcją Manhattan na przykład?

pozdrawiam
B

#165 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 30 listopada 2008 - 12:57

Blyszczak, ja uwielbiam bizuterie w kazdej postaci i mam fiola na jej punkcie
chcialabym cigle wiecej... :)

wklej same zdjecia z tej stronki te ktore ci sie najbardziej podobaja

#166 elunia:)

elunia:)
  • Użytkownik
  • 30 postów

Napisano 01 grudnia 2008 - 16:20

cześć ;)

Gdybyście chciały obejrzeć moją biżuterie która robię to możecie napisać maila i wyśle fotki :P

pozdrawiam

#167 Torii1988

Torii1988
  • Zbanowani
  • 8 196 postów

Napisano 01 grudnia 2008 - 17:06

DUŻE ZEGARKI [img]http://tbn3.google.com/images?q=tbn:JnDPSzeqtNlrSM:http://www.geocities.com/hkcrystalwatch/IMG_5365.JPG[/img]

KOLCZYKI :-D

#168 Madziuś

Madziuś
  • Użytkownik
  • 3 332 postów

Napisano 12 stycznia 2009 - 16:16

Uwielbiam biżuterię-każdą :-)
Nie mam jakieś tam ulubionej..

#169 ritka

ritka
  • Użytkownik
  • 371 postów

Napisano 24 stycznia 2009 - 23:02

ja dzisiaj kupiłam sobie 4 obrączki w h&m za 10 zł :) dwie posrebrzane i dwie czarne, bardzo ładnie wyglądają na przemian założone na palce.
Dołączona grafika

#170 tanika_aha

tanika_aha
  • Użytkownik
  • 2 491 postów

Napisano 06 lutego 2009 - 16:36

ja na codzień noszę kolczyki-średnie kółeczka i wkrętki .
No i tradycyjnie srebrny łańcuszek z krzyżykiem na szyi ;-)
to biżuteria z którą nigdy się nie rozstaję.
Sporadycznie bransoletki i...nigdy pierścionki ;-)
Gdy patrzysz na mnie,wiem o czym myślisz, chcesz ze mnie czerpać słodkie korzyści!Wyluzuj koleś! Weź zimny prysznic! Nic nie kombinuj bo nic nie wymyślisz...!

If you don't know my name, you can call me baby Dołączona grafika" title="" />

#171 Melodia19

Melodia19
  • Użytkownik
  • 3 228 postów

Napisano 06 lutego 2009 - 17:14

nigdy pierścionki ;-)

czemu. Nie lubisz?

[ Dodano: 2009-02-06, 17:15 ]
ja nosze tylko 1 pierscionek więcej nie moglabym jakos . niewygodnie :-) a na jakas okazje łańcuszek albo korale +kolczyki

iv09i09kftvt0mdm.png

 

 

 


#172 Torii1988

Torii1988
  • Zbanowani
  • 8 196 postów

Napisano 07 lutego 2009 - 08:35

nigdy pierścionki ;-)

why :?:
ja miałam 3 pierścionki ale jedne zgubił mi K. :-/
teraz mam dwa ale na walentynki kupujemy obrączki to będą znów 3 :P

#173 Miss G

Miss G
  • Użytkownik
  • 485 postów

Napisano 11 lutego 2009 - 19:13

nigdy pierścionki ;-)


To dokładnie tak samo jak ja.
"Każdy plan można zmienić lecz wolę życie bez planu."

#174 depre

depre
  • Użytkownik
  • 632 postów

Napisano 11 lutego 2009 - 19:16

Ja pierścioni nosze zawsze bardzo chętnie, lubię też branzoletki:)

kolczyki tylko czasami.

Poza tym mam uczulenie na nikiel:(
Już nie panna a żona :*

#175 Olenka

Olenka

    Yeah!

  • Użytkownik
  • 8 138 postów

Napisano 11 lutego 2009 - 19:39

Poza tym mam uczulenie na nikiel:(

ehhhh. ja tam samo :evil:
I jakies kolczyki, pierscionki, (nawet pasek od spodni) i juz mialam jakas wysypke ... :-x
“We all have two lives. The second one starts when we realize that we only have one”

#176 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 12 lutego 2009 - 12:59

ja tez nie lubie pierscionków , zawsze mnie denerwuje ze mam cos na palcu i czesto o cos nim zaczepiam.

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#177 kashira

kashira
  • Użytkownik
  • 5 282 postów

Napisano 12 lutego 2009 - 15:18

Ja noszę jeden pierścionek i nie przeszkadza mi, powiem nawet, że gdy muszę go zdjąc (np. na treningu lub przy kąpieli) to czegoś mi na palcu brakuje ;-) Oprócz tego zawsze noszę łańcuszek z wisiorkiem-serduszkiem. Kolczyki tylko jak spinam jakoś włosy, bo normalnie to włosy mi uszy zasłaniają. A, i zapomniałabym o zegarku, który w zasadzie wygląda bardziej jak bransoletka niż jak zegarek :-P
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#178 madzia

madzia
  • Użytkownik
  • 6 640 postów

Napisano 12 lutego 2009 - 16:13

Kolczyki to jest cos co MUSZE zawsze miec ;-)
Okazyjnie szeroka bransoletka na reke.
Tyle.

Nie lubie jak ktos ma za duzo zbednych wiesidel, piersciokow, zegarkow i innych rzeczy na sobie plus duze kolczyki. Zamiast zdobic to szpeci.

A, no i od ponad miesiaca moja najwazneijsza bizuteria to pierscionek zareczynowy :mrgreen: :mrgreen:
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

#179 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8 134 postów

Napisano 12 lutego 2009 - 16:21

A, no i od ponad miesiaca moja najwazneijsza bizuteria to pierscionek zareczynowy

he he,no to najwaznijesze,ja posciagalam wszystkie oprocz zareczynowego i obraczki,bo juz mialam wszystkie palce obwieszone :-P
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->

#180 WweronikaA

WweronikaA
  • Użytkownik
  • 8 332 postów

Napisano 12 lutego 2009 - 18:25

Uwielbiam pierscionki:) a reszta to tak od czasu do czasu :) no i zegareczki ale wlasnie zepsulam kiedys nie dawno swoj i musze nowy upolowac:)





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych