Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Biżuteria


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
802 odpowiedzi w tym temacie

#381 mloda

mloda
  • Użytkownik
  • 7 695 postów

Napisano 05 marca 2010 - 20:35

A.C.Junior, odsyłam do mojego posta wyżej gdzie napisałam jaką biżuterię toleruje u mężczyzn ;-)

#382 anka1705

anka1705
  • Użytkownik
  • 2 490 postów

Napisano 05 marca 2010 - 20:37

Dołączona grafika
ja jedynie coś tego typu dopuszczam :)

Między nami nic nie było
Parę nocy, trochę wina,
To za mało by Cię mieć.
Może tylko się łudziłam,
Może lekko pogubiłam,
Nie bój się nie zrobię scen..

Kiedyś się uda
Jeszcze przyjdzie na nas czas


#383 Alexx

Alexx
  • Użytkownik
  • 13 postów

Napisano 05 marca 2010 - 20:53

Osobiście noszę łańcuszek z krzyżykiem, do tego jeszcze kieł na rzemieniu lub sam rzemień z srebrnym dodatkiem. Zegarków nie preferuję zbytnio, jedynie czasem biegam w sportowym :)
anka1705 takie bransoletki wydają mi się odrobinę tandetne. To co wrzucił A.C.Junior mi się nie podoba.
W najbliższym czasie zamierzam sobie sprawić taką kolekcję. Jeszcze zastanawiam się nad nieśmiertelnikiem :)

Załączone miniatury

  • ogniwa_wiszace_naszyjnik.jpg
  • lacznik_sklep.jpg
  • 1263827489.4812.jpg
  • 1263745844.7287.jpg
  • 1262550351.0596.jpg
  • 1262548771.9971.jpg
  • 1222186131.611.jpg
  • 1197844132.4137.jpg

Wczoraj jest historią, jutro jest tajemnicą, dziś jest darem...

#384 anka1705

anka1705
  • Użytkownik
  • 2 490 postów

Napisano 05 marca 2010 - 20:58

anka1705 takie bransoletki wydają mi się odrobinę tandetne

ja mam inne poczucie tandety :P
takie bransoletki świadczą o pomocy jakiejś fundacji np..

co do tego twojego wrzutu to ew ta piąta :)

[ Dodano: 2010-03-05, 21:00 ]
co do nieśmiertelników, one mi się podobają :)

Dołączona grafika

Między nami nic nie było
Parę nocy, trochę wina,
To za mało by Cię mieć.
Może tylko się łudziłam,
Może lekko pogubiłam,
Nie bój się nie zrobię scen..

Kiedyś się uda
Jeszcze przyjdzie na nas czas


#385 A.C.Junior

A.C.Junior
  • Użytkownik
  • 215 postów

Napisano 05 marca 2010 - 21:27

co do nieśmiertelników, one mi się podobają :)

Obrazek


Mi się nie podoba, po co się zaraz afiszować z takimi napisami. Dość banalnymi zresztą...
Nieciekawy napis.
Poza tym, to chyba domena czarnych amerykanów, oraz żołnierzy....
Takie to na siłe.
All my senses

#386 Torii1988

Torii1988
  • Zbanowani
  • 8 196 postów

Napisano 05 marca 2010 - 21:31

nieśmiertelnik.. dla mnie oki ale jako breloczek nie jako biżuteria.

kieł na rzemieniu

dużo moich kumpli takie nosi ;-)

Alexx z twojej wrzuty u faceta to 3 by mi się widziało ;-)

#387 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 05 marca 2010 - 21:33

Alexx, kieł mi się podoba :-P Plus to na zdj nr 2,3,8

A.C.Junior, bransoletka nr 2 jedynie.
1 absolutnie odpada.

co do nieśmiertelników, one mi się podobają :)

Sa ok

Nieciekawy napis.

Zgadzan sie z Juniorem :-P

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 


#388 Alexx

Alexx
  • Użytkownik
  • 13 postów

Napisano 05 marca 2010 - 22:02

takie bransoletki świadczą o pomocy jakiejś fundacji np..


A ja się takim czymś afiszować nie muszę ;)

co do nieśmiertelników, one mi się podobają :)

Obrazek


Jak dla mnie nieśmiertelnik powinien spełniać swoją prawowitą funkcję. Jedynie najważniejsze informacje o mojej osobie powinny się na nim znaleźć, a nie żadne teksty czy obrazki.

Poza tym biżuteria powinna być dopasowana do stroju. Nie wyobrażam sobie nosić jakiejkolwiek bransoletki do np. garnituru. Korzystając z sytuacji: co sądzicie o koszulach z mankietami zapinanymi na spinki? Co sądzicie o spinkach ze zdjęć?

Załączone miniatury

  • s01iii.jpg
  • IMG_7370.JPG
  • IMG_0837.JPG
  • 2.jpg

Wczoraj jest historią, jutro jest tajemnicą, dziś jest darem...

#389 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 05 marca 2010 - 22:15

A ja się takim czymś afiszować nie muszę ;)

i nikt ci nie każe, ale powinieneś wiedzieć co znaczą te bransoletki, niektórzy noszą je dla szpanu, dla innych jest to sposób na zwrócenie uwagi na jakiś problem, np. w przypadku różowej bransoletki

podstawowe kolory - te najczęsciej spotykane:
Różowa - walka z rakiem piersi
Biało - czarna - wykopmy rasizm ze stadionów
Żółta - solidaryzuję się z chorymi na raka
Biała - z biednymi tego świata
Niebieska - z ofiarami tsunami
Szara - z dziećmi ulicy
Błękitna - jestem z pokolenia JP2



spinki odrobinę kojarzą mi się ze staromodnością, ale co za tym idzie - z klasą. jako że jestem minimalistką jeżeli chodzi o biżuterię - właściwie do gustu przypadły mi tylko 3-cie, ale jak i każdy rodzaj biżuterii, dobiera się je do garniaka, żeby ładnie komponowały się z całością,

a jeszcze a propos nieśmiertelnika - nie lubię, kojarzą mi sięz osobami chorymi, umieszczającymi na nich informacje np. o cukrzycy czy innych nadciśnieniach ... dla mnie to nie jest element biżuterii, ale miejsce na informacje od nas. nie skreślam nieśmiertelników z jakimiś tam przysłowiami czy innymi cytatami, ale wtedy nie miałabym potrzeby wystawiania tego na widok publiczny. nieśmiertelnik jest dla mnie, ewentualnie żeby przekazać innym ważne informacje o mnie.

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#390 amoramor

amoramor
  • Użytkownik
  • 5 024 postów

Napisano 06 marca 2010 - 09:17

co sądzicie o koszulach z mankietami zapinanymi na spinki

uwielbiam jak facet ma koszulę na spinki :) wg mnie to bardzo eleganckie i widać, że facet ma klasę :)

Co sądzicie o spinkach ze zdjęć?

oprócz tych niebieskich (z racji na kolor :P) podobają mi się wszystkie alle najbardziej te na zdjęciu nr 3 :D

Take your make-up off
Let your hair down
Take a breath
Look into the mirror, at yourself
Don't you like you? 
Cause I like you!  <serducho>


#391 mloda

mloda
  • Użytkownik
  • 7 695 postów

Napisano 06 marca 2010 - 10:02

Poza tym, to chyba domena czarnych amerykanów, oraz żołnierzy....
Takie to na siłe.

a byłeś w wojsku że się tak zapytam?
mój chłopak ma nieśmiertelnik właśnie z wojska, dla niego to miła pamiątka i rzecz o dużej wartości sentymentalnej
dostałam od niego jedną blaszkę w dowód miłości i często ją noszę a on nosi drugą :->

#392 viola

viola
  • Użytkownik
  • 8 330 postów

Napisano 06 marca 2010 - 10:51

Moim zdaniem wszelkie bransolety skórzane i tego typu naszyjniki,bardziej pasują młodym chłopakom lubiącym sportowy look.Zaś spinki to już bardziej dla mężczyzn ceniących klasykę i szyk w ubiorze.

#393 anka1705

anka1705
  • Użytkownik
  • 2 490 postów

Napisano 06 marca 2010 - 12:02

nieciekawy napis

zgadzam się, ale nie pokazywałam napisu tylko blaszkę samą w sobie :lol:

Jeśli chodzi o spinki do mankietów, podobają mi się są bardzo eleganckie :)

Między nami nic nie było
Parę nocy, trochę wina,
To za mało by Cię mieć.
Może tylko się łudziłam,
Może lekko pogubiłam,
Nie bój się nie zrobię scen..

Kiedyś się uda
Jeszcze przyjdzie na nas czas


#394 viola

viola
  • Użytkownik
  • 8 330 postów

Napisano 06 marca 2010 - 12:10

Alexx,bardzo podobają mi się spinki z drugiego zdjęcia.Piękny błękitny kolor. ;-) Muszą idealnie wyglądać na mankietach,z wielką klasą.

#395 truskaweczka

truskaweczka
  • Użytkownik
  • 1 088 postów

Napisano 06 marca 2010 - 18:20

ja nie lubię bransoletek u facetów chyba, że te gumki co anka1705 fotke wrzuciła :-P ale łańcuszek na szyi jak najbardziej :-D aha i najważniejsze ŻADNYCH KOLCZYKÓW W USZACH U FACETÓW BLEEEEEEEEEEEEEEE :!: :!: :!: :!:
szczęście ma smak truskawek :D :D

#396 malgonka

malgonka
  • Użytkownik
  • 1 551 postów

Napisano 11 marca 2010 - 19:06

A ja sobie kupiłam dziś taki pierścioneczek :-)

Załączone miniatury

  • DSCN2536.JPG
  • DSCN2534.JPG

"Dokąd brnie ten banał, ta proza życia? Po co to, czy tym właśnie chcesz oddychać? Zwolnij i przekonaj się o co tutaj chodzi. Może właśnie coś ucieka a życie za nos Cię wodzi?"

#397 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 11 marca 2010 - 19:10

taki pierścioneczek

jest sliczny , taki nie przesadzony , jest uroczy , bardzo mi sie podoba , jaki ma kolor kamienia ???

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#398 viola

viola
  • Użytkownik
  • 8 330 postów

Napisano 11 marca 2010 - 19:13

Malgonka,ładniutki,delikatny i śliczne ma oczko.Kapitalny. ;-)

#399 anka1705

anka1705
  • Użytkownik
  • 2 490 postów

Napisano 11 marca 2010 - 19:15

malgonka, śliczny :) sama bym chciała taki :)

Między nami nic nie było
Parę nocy, trochę wina,
To za mało by Cię mieć.
Może tylko się łudziłam,
Może lekko pogubiłam,
Nie bój się nie zrobię scen..

Kiedyś się uda
Jeszcze przyjdzie na nas czas


#400 malgonka

malgonka
  • Użytkownik
  • 1 551 postów

Napisano 11 marca 2010 - 19:49

Dzięki dziewczyny, mi też się podoba, że taki skromny i delikatny dlatego się skusiłam :-)

jaki ma kolor kamienia ???

Oczko w środku jest fioletowe a bo bokach białe ;-)
"Dokąd brnie ten banał, ta proza życia? Po co to, czy tym właśnie chcesz oddychać? Zwolnij i przekonaj się o co tutaj chodzi. Może właśnie coś ucieka a życie za nos Cię wodzi?"





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych