no wlasnietrochę nie pasuje mi tu ten czarny kwadracik
Biżuteria
#361
Napisano 26 lutego 2010 - 23:58
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
#362
Napisano 27 lutego 2010 - 16:12
#363
Napisano 27 lutego 2010 - 17:38
lubie takie naszyjniki
bardzo ładny jest
#364
Napisano 27 lutego 2010 - 20:36
Love like you'll never be hurt,
Sing like there's nobody listening,
And live like it's heaven on earth."
#365
Napisano 05 marca 2010 - 15:22
Ja osobiście nie lubię jak mężczyzna jest obwieszony grubymi łańcuchami,czy bransoletami.Dopuszczam,ewentualnie delikatny łańcuszek z krzyżykiem.Za to uwielbiam jak facet nosi świetny zegarek i fajną obrączkę(jeśli żonaty to złotą).Kolczyk w uchu ,także jest passe.
#366
Napisano 05 marca 2010 - 15:34
Lancuszek moze byc , ale nie lancuch , albo kilka lancuchów. Obraczka oczywiscie tez jest ok , nie wazne czy taka ze slubu czy nie
nie przeszkadza mi jak jest ani jak go nie ma.uwielbiam jak facet nosi świetny zegarek
w ostatecznosci moge to tolerowac , ale tez nie kazdemu to pasuje.Kolczyk w uchu ,także jest passe.
I nie cierpie jak przy pasku ma facet wielką klamre
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
#367
Napisano 05 marca 2010 - 15:34
#368
Napisano 05 marca 2010 - 15:37
nie lubię za to jak facet nosi bransoletke- no nie trawię tego i tyle, również kolczyki odpadają, ale za to widok nagiej męskiej klaty i delikatny łańcuszek do tego mniaaami
toleruje również nieśmiertelnik
#369
Napisano 05 marca 2010 - 15:49
#370
Napisano 05 marca 2010 - 15:50
raczej nieeee.... Mnie sie to z metro kojarzy, albo z gangsterka albo z mafiosamiCzy lubicie jak mężczyźni noszą biżuterię?.
zegarek nie jest tym na co zwracam uwagę, chyba że jest ordynarny, to wtedy budzi mój wstretuwielbiam jak facet nosi świetny zegarek
u góry, na chrząstce kółko może być, byle nie rzucało sie w oczy jakoś strasznie i pasowało do ogólnego wygląduKolczyk w uchu ,także jest passe.
Love like you'll never be hurt,
Sing like there's nobody listening,
And live like it's heaven on earth."
#371
Napisano 05 marca 2010 - 15:53
ja też, elegancki zegarek to bardzo ładna ozdobauwielbiam jak facet nosi świetny zegarek
kolczyki odpadają, ew w brwi mogę zaakceptować
Między nami nic nie było
Parę nocy, trochę wina,
To za mało by Cię mieć.
Może tylko się łudziłam,
Może lekko pogubiłam,
Nie bój się nie zrobię scen..
Kiedyś się uda
Jeszcze przyjdzie na nas czas
#373
Napisano 05 marca 2010 - 18:34
Kobieta bez mężczyzny jest jak pchła bez psa- żyć ciężko i gryźć nie ma kogo
#374
Napisano 05 marca 2010 - 18:35
#375
Napisano 05 marca 2010 - 18:36
wszystkie inne piersćionki i sygnety odpadają
Między nami nic nie było
Parę nocy, trochę wina,
To za mało by Cię mieć.
Może tylko się łudziłam,
Może lekko pogubiłam,
Nie bój się nie zrobię scen..
Kiedyś się uda
Jeszcze przyjdzie na nas czas
#376
Napisano 05 marca 2010 - 18:38
ale że dla facetagustowna obrączka to jest to.
brzydkie to to
Love like you'll never be hurt,
Sing like there's nobody listening,
And live like it's heaven on earth."
#377
Napisano 05 marca 2010 - 18:42
Ja dopuszczam takie coś u faceta,ale już bez dodatkowych gadżetów,typu zegarek czy łańcuszek.wszystkie inne piersćionki i sygnety odpadają
#379
Napisano 05 marca 2010 - 19:15
łańcuszek- trudno nazwać łańcuszkiem to co zaprezentowałeś, wygląda raczej na obrożę
#380
Napisano 05 marca 2010 - 20:30
bransoleta nie podoba mi się-jakiś kapłański styl ma ze względu na te krzyżyki.. no i jak by się to na ręce prezentowało-kiepsko moim zdaniem
łańcuszek- trudno nazwać łańcuszkiem to co zaprezentowałeś, wygląda raczej na obrożę
Gusta są różne i każdemu coś innego się podoba.
To może pokaż, co Tobie się podoba - szczerze ocenię.
Może to będzie paskudne, a może śliczne.
Podobne tematy
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Biżuteria na co dzień gdzie kupować? |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych
















