Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Biżuteria


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
802 odpowiedzi w tym temacie

#361 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 26 lutego 2010 - 23:58

trochę nie pasuje mi tu ten czarny kwadracik

no wlasnie :roll: ale poza tym jest sliczny , lubie takie przechodznie kolorów i na lato bedzie cudownie wygladał. ;-)

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#362 malgonka

malgonka
  • Użytkownik
  • 1 551 postów

Napisano 27 lutego 2010 - 16:12

Nawet fajny pewnie będzie ciekawie na szyi wyglądał i przykuwał uwagę ;-)
"Dokąd brnie ten banał, ta proza życia? Po co to, czy tym właśnie chcesz oddychać? Zwolnij i przekonaj się o co tutaj chodzi. Może właśnie coś ucieka a życie za nos Cię wodzi?"

#363 kasia2486

kasia2486
  • Użytkownik
  • 41 postów

Napisano 27 lutego 2010 - 17:38

na wiosne i lato jak najbardziej taki kolorek ;-)
lubie takie naszyjniki
bardzo ładny jest :!:

#364 LadyNefretete

LadyNefretete
  • Użytkownik
  • 6 718 postów

Napisano 27 lutego 2010 - 20:36

viola mnie sie baaardzo podoba <zakochany></span> i kolorki cudne, i że jest duży, bo ja uwielbiam takie duże naszyjniki :mrgreen: na pewno będzie super wyglądał :mrgreen:
"You've gotta dance like there's nobody watching,
Love like you'll never be hurt,
Sing like there's nobody listening,
And live like it's heaven on earth."

#365 viola

viola
  • Użytkownik
  • 8 330 postów

Napisano 05 marca 2010 - 15:22

Mam takie pytanie-Czy lubicie jak mężczyźni noszą biżuterię?.Jeśli tak to jaką.

Ja osobiście nie lubię jak mężczyzna jest obwieszony grubymi łańcuchami,czy bransoletami.Dopuszczam,ewentualnie delikatny łańcuszek z krzyżykiem.Za to uwielbiam jak facet nosi świetny zegarek i fajną obrączkę(jeśli żonaty to złotą).Kolczyk w uchu ,także jest passe. ;-)

#366 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 05 marca 2010 - 15:34

viola pospisuje sie pod wszystkim co napisałas ;-)
Lancuszek moze byc , ale nie lancuch , albo kilka lancuchów. Obraczka oczywiscie tez jest ok , nie wazne czy taka ze slubu czy nie ;-) , ale sygnetów nie lubie :roll:

uwielbiam jak facet nosi świetny zegarek

nie przeszkadza mi jak jest ani jak go nie ma.

Kolczyk w uchu ,także jest passe.

w ostatecznosci moge to tolerowac , ale tez nie kazdemu to pasuje.
I nie cierpie jak przy pasku ma facet wielką klamre :-/ <bezradny></span>

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#367 Aiszaxy

Aiszaxy
  • Użytkownik
  • 53 postów

Napisano 05 marca 2010 - 15:34

Ja nie lubię jak mężczyzna obwiesza się grubymi łańcuchami to takie kiczowate,łańcuszek z krzyżykiem jak najbardziej popieram <ciaoo1></span>
Chwytaj dzień, ciesz się chwilą.

#368 mloda

mloda
  • Użytkownik
  • 7 695 postów

Napisano 05 marca 2010 - 15:37

łańcuszki tak ale nie grube łańcuchy :lol:
nie lubię za to jak facet nosi bransoletke- no nie trawię tego i tyle, również kolczyki odpadają, ale za to widok nagiej męskiej klaty i delikatny łańcuszek do tego mniaaami :-D

toleruje również nieśmiertelnik :-) jest dla mnie sexy

#369 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 05 marca 2010 - 15:49

Nie przeszkadzałby mi drobny łańcuszek z jakimś krzyżykiem czy czymś równie delikatnym, ale pierścionki, bransolety czy brylantowe kolczyki odpadają :P To pasuje kobietom :P

#370 LadyNefretete

LadyNefretete
  • Użytkownik
  • 6 718 postów

Napisano 05 marca 2010 - 15:50

Czy lubicie jak mężczyźni noszą biżuterię?.

raczej nieeee.... Mnie sie to z metro kojarzy, albo z gangsterka albo z mafiosami :-P Generalnie nie uznje jakis łańcuchów, sygnetów i innych cudów, a fe :-P

uwielbiam jak facet nosi świetny zegarek

zegarek nie jest tym na co zwracam uwagę, chyba że jest ordynarny, to wtedy budzi mój wstret <umieraam></span>

Kolczyk w uchu ,także jest passe.

u góry, na chrząstce kółko może być, byle nie rzucało sie w oczy jakoś strasznie i pasowało do ogólnego wyglądu :mrgreen:
"You've gotta dance like there's nobody watching,
Love like you'll never be hurt,
Sing like there's nobody listening,
And live like it's heaven on earth."

#371 anka1705

anka1705
  • Użytkownik
  • 2 490 postów

Napisano 05 marca 2010 - 15:53

bardzo mi się podobają łańcuszki, oczywiście nie grube kety ale grubsze niż babskie :) <serduszka></span>

uwielbiam jak facet nosi świetny zegarek

ja też, elegancki zegarek to bardzo ładna ozdoba :)
kolczyki odpadają, ew w brwi mogę zaakceptować :)

Między nami nic nie było
Parę nocy, trochę wina,
To za mało by Cię mieć.
Może tylko się łudziłam,
Może lekko pogubiłam,
Nie bój się nie zrobię scen..

Kiedyś się uda
Jeszcze przyjdzie na nas czas


#372 A.C.Junior

A.C.Junior
  • Użytkownik
  • 215 postów

Napisano 05 marca 2010 - 18:30

A mi się podoba to
Dołączona grafika

gustowna obrączka to jest to.
All my senses

#373 tigraa84

tigraa84
  • Użytkownik
  • 5 129 postów

Napisano 05 marca 2010 - 18:34

A.C.Junior, akurat to nie w moim guście. Wolę coś delikatniejszego i bez tylu zbędnych, wg mnie, ozdób <bezradny></span>
Mężczyzna bez kobiety jest jak pies bez pcheł- niby da się żyć, ale nudno
Kobieta bez mężczyzny jest jak pchła bez psa- żyć ciężko i gryźć nie ma kogo

#374 viola

viola
  • Użytkownik
  • 8 330 postów

Napisano 05 marca 2010 - 18:35

Ciekawa obrączka,ładny wzór.Na palcu musi fajnie wyglądać.Jestem na tak. ;-)

#375 anka1705

anka1705
  • Użytkownik
  • 2 490 postów

Napisano 05 marca 2010 - 18:36

A.C.Junior, a ja nie, mi się nie podoba, jeśli obrączka to tylko ślubna
wszystkie inne piersćionki i sygnety odpadają

Między nami nic nie było
Parę nocy, trochę wina,
To za mało by Cię mieć.
Może tylko się łudziłam,
Może lekko pogubiłam,
Nie bój się nie zrobię scen..

Kiedyś się uda
Jeszcze przyjdzie na nas czas


#376 LadyNefretete

LadyNefretete
  • Użytkownik
  • 6 718 postów

Napisano 05 marca 2010 - 18:38

gustowna obrączka to jest to.

ale że dla faceta :shock: chłopie, który by to nosił, jakos się błyszczy, i wogóle nieeeeee :-P
brzydkie to to :mrgreen:
"You've gotta dance like there's nobody watching,
Love like you'll never be hurt,
Sing like there's nobody listening,
And live like it's heaven on earth."

#377 viola

viola
  • Użytkownik
  • 8 330 postów

Napisano 05 marca 2010 - 18:42

wszystkie inne piersćionki i sygnety odpadają

Ja dopuszczam takie coś u faceta,ale już bez dodatkowych gadżetów,typu zegarek czy łańcuszek. ;-) (teraz mam na myśli konkretną tę obrączkę)

#378 A.C.Junior

A.C.Junior
  • Użytkownik
  • 215 postów

Napisano 05 marca 2010 - 18:56

to była raczej damska obrączka.
Co do facetów, to bym wybrał - bransoletka na rękę
Dołączona grafika
oraz łańcuszek
Dołączona grafika

Delikatne i gustowne.
All my senses

#379 mloda

mloda
  • Użytkownik
  • 7 695 postów

Napisano 05 marca 2010 - 19:15

bransoleta nie podoba mi się-jakiś kapłański styl ma ze względu na te krzyżyki.. no i jak by się to na ręce prezentowało-kiepsko moim zdaniem
łańcuszek- trudno nazwać łańcuszkiem to co zaprezentowałeś, wygląda raczej na obrożę

#380 A.C.Junior

A.C.Junior
  • Użytkownik
  • 215 postów

Napisano 05 marca 2010 - 20:30

bransoleta nie podoba mi się-jakiś kapłański styl ma ze względu na te krzyżyki.. no i jak by się to na ręce prezentowało-kiepsko moim zdaniem
łańcuszek- trudno nazwać łańcuszkiem to co zaprezentowałeś, wygląda raczej na obrożę


Gusta są różne i każdemu coś innego się podoba.
To może pokaż, co Tobie się podoba - szczerze ocenię.
Może to będzie paskudne, a może śliczne.
All my senses





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych