Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...
Zdjęcie

Sprośne teksty..


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
75 odpowiedzi w tym temacie

#61 kjujiczek

kjujiczek
  • Użytkownik
  • 1 845 postów

Napisano 05 kwietnia 2009 - 14:46

To oznacza, że albo do takich tekstów nie dojrzałaś

a co ma do tego dojrzałość powiedz mi??

Przecież napisałam, że albo to, albo co innego może być przyczyną. Nie wmawiam nikomu na siłę, że jest niedojrzały i nie mówię, że to tylko od tego zależy.
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#62 Karen

Karen
  • Użytkownik
  • 207 postów

Napisano 09 kwietnia 2009 - 20:03

To nie zalezy od dojzalosci a od nastawienia i ochoty na takie rzeczy.

#63 Black_Angel

Black_Angel
  • Użytkownik
  • 804 postów

Napisano 29 kwietnia 2009 - 11:36

To nie zalezy od dojzalosci a od nastawienia i ochoty na takie rzeczy

i pod tym sie podpsze. Osobiscie jestem wyzwolona kobitka i lubie pewne ekstrawagancje, choc przyznac musze, ze w eskach jestem odwazniejsza :) lubie zboczone teksty nawet wulgarne w pewien sposob... ale nigdy nie zrozumiem czegos w stylu: chodz do tatusia.......
zdazylo mi sie kiedys cos takiego uslyszec... i to byla kompletna klapa......... <bezradny></span>

#64 Asiulek

Asiulek
  • Użytkownik
  • 408 postów

Napisano 29 kwietnia 2009 - 14:18

Chodz do tatusia? :lol:
Brzmi idiotycznie, wybuchnełabym smiechem słyszac taki tekst, i czulabym sie zazenowana.

#65 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 29 kwietnia 2009 - 14:21

Chodz do tatusia? :lol:

ja bym zapytała kolesia czy się w pedofila przypadkiem nie bawi .... :roll:

#66 666ilonka777

666ilonka777
  • Użytkownik
  • 4 470 postów

Napisano 29 kwietnia 2009 - 14:21

a chodz do dziadzi, dziadzia cie na konia wsadzi :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Dołączona grafika

"Dziecko nie odchodzi, zmienia tylko datę swojego przyjścia na świat..." :cry:

#67 kashira

kashira
  • Użytkownik
  • 5 282 postów

Napisano 29 kwietnia 2009 - 14:22

czulabym sie zazenowana.


ja też... i na pewno opuściłaby mnie ochota na jakiekolwiek igraszki :roll:
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#68 madzia

madzia
  • Użytkownik
  • 6 640 postów

Napisano 29 kwietnia 2009 - 14:23

666ilonka777, <hepi1></span> :mrgreen: :mrgreen:
nie moglam nie wstawic zebolow
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

#69 666ilonka777

666ilonka777
  • Użytkownik
  • 4 470 postów

Napisano 29 kwietnia 2009 - 14:24

madzia, he he dobre dobre :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Dołączona grafika

"Dziecko nie odchodzi, zmienia tylko datę swojego przyjścia na świat..." :cry:

#70 z1utka

z1utka
  • Użytkownik
  • 306 postów

Napisano 30 kwietnia 2009 - 21:20

Mój kochany mówi mi wiele sprośnych tekstów i podczas seksu i w smsach. Kręci mnie to. Lubimy sobie troszke poprzeklinać, bez przesady ale czasami można. :)

#71 pattka16

pattka16
  • Użytkownik
  • 50 postów

Napisano 17 sierpnia 2009 - 11:48

my bardzo czesto piszemy sprosne smsy :) prawie codziennie.
a podczas sexu to czesciej moj mowi sprosne rzeczy , ale raz mialam sytuacje kiedy bylsm troche pijana.. zaczelismy sie kochac na biurku a ja mu wtedy opowiadzialam cala erotyczna historie ;D która wtedy sobie wymyslilam :-) on nic sie nie odzywal .. szybko doszedl ;D

#72 Nieprzenikniona

Nieprzenikniona
  • Użytkownik
  • 55 postów

Napisano 21 sierpnia 2009 - 13:39

W moim przypadku, zdarzają się jedynie delikatne sugestie, z nutką erotyzmu. A ostatnio nie rozmawiamy o seksie. Kiedyś pisaliśmy o tym w smsach, ale doznaliśmy niemiłej przygody z tego powodu, więc skończyliśmy z tym. Tzn, czasami się jeszcze zdarza, ale nie piszemy nałogowo.
proszę o usunięcie konta .

#73 Carlaa_90

Carlaa_90
  • Użytkownik
  • 38 postów

Napisano 17 grudnia 2009 - 14:22

Ja wolę skupić się na seksie, a mój facet na dodatek lubi bardzo dużo nawijać, nie ukrywam, że podobają mi się jego teksty, ale sama nie potrafię się przemóc, żeby poświntuszyć. :) On nadrabia za nas dwoje. :) :-D

#74 emilkakocham

emilkakocham
  • Użytkownik
  • 48 postów

Napisano 25 stycznia 2010 - 19:19

my raczej sposnie teksty w smsach :lol:
a podczas sexu to głównie misiek nawija, ja wole pomruczeć
Nie obiecuję ci wiele... Bo tyle co prawie nic... Najwyżej wiosenną zieleń... I pogodne dni... Najwyżej uśmiech na twarzy... I dłoń w potrzebie... Nie obiecuję ci wiele... Bo tylko po prostu siebie...

#75 viola

viola
  • Użytkownik
  • 8 330 postów

Napisano 13 kwietnia 2010 - 14:23

Bywa ,że podczas uniesienia,rzucę kilka sprośnych tekstów.Przyznam,że czasami fajnie jest tak poświntuszyć.

#76 Wisienkowa

Wisienkowa

    HQ

  • Moderator
  • 4 761 postów

Napisano 27 września 2011 - 19:16

Ja wolę skupić się na seksie, a mój facet na dodatek lubi bardzo dużo nawijać, nie ukrywam, że podobają mi się jego teksty, ale sama nie potrafię się przemóc, żeby poświntuszyć. :) On nadrabia za nas dwoje. :) :-D

zazdroszę. Ja tak dobrze nie mam.

Lubię gdy facet mówi, dużo mówi, obrazowym językiem. Nawet niekoniecznie sprośne rzeczy, ale dotyczące seksu.

Ale cóż, dostał mi się milczek grobowy :lol:





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych