Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Prezenty pod choinkę

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
136 odpowiedzi w tym temacie

#1 luksza

luksza
  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 04 listopad 2013 - 10:55

Hej! :-) Święta sie powoli zbiżają a ja już zastanawiam się co kupić najbliższym pod choinkę

Macie jakieś ciekawe pomysły?? Szukam czegoś oryginalnego! Napiszcie co zamierzacie kupić :-)

Pozdrawiam

#2 1parasolka

1parasolka
  • Użytkownik
  • 161 postów

Napisano 04 listopad 2013 - 14:21

Ja zawsze kupuję prezenty pod kontem zainteresowań. Prezentów typu skarpetki czy majtki u mnie pod choinką nie znajdziesz :D . Dla syna kupuję grę planszową Talisman lub inną w tym klimacie :) . Co do reszty prezentów muszę dopiero posłuchać, kto do czego wzdycha :D

#3 89kasienka89

89kasienka89
  • Użytkownik
  • 5817 postów

Napisano 04 listopad 2013 - 20:00

@ luksza ja to albo słucham, kto o czym marzy, lub kto narzeka na brak jakiejś rzeczy ( to zwykle tyczy się mamy :P ), albo pytam wprost. W tym roku z Połówkiem robimy tak, że powiemy, co nam się chce i po ptrostu druga osoba to zakupi, przynajmniej głowić się nie trzeba :P

Miłość, marzenia, uczucia i myśli,
jeszcze raz uwierz w siebie i uwolnij ten instynkt

#4 Wisienkowa

Wisienkowa

HQ

• Moderator
  • 4641 postów

Napisano 04 listopad 2013 - 20:03

U mnie nie ma takiego zwyczaju, że dajemy sobie prezenty pod choinkę. 

Pewnie z Połówkiem kupimy sobie po jakiejś drobnostce i na tym koniec.  ;-)

„Kto chciał mieć bajkę własną - wie, że ognie jednak łatwo gasną,

A potem zostaje zostaje żar, którego dogasić często nie ma jak…”

#5 palomka

palomka
  • Użytkownik
  • 2312 postów

Napisano 04 listopad 2013 - 20:55

U mnie tez bez takich zwyczajów prezentowych na szczęście.

Pewnie właśnie tylko z Połówkiem jakiś drobiazg i tyle ;)

I ślubuję Ci uśmiech przy porannej kawie, parasol w deszczu i stokrotki na wiosnę...smileys-hearts-339319.gif

#6 magdaaaaa

magdaaaaa

..lekko próżna flirciara..

• Użytkownik
  • 23911 postów

Napisano 04 listopad 2013 - 21:42

ja tylko chrzesnikom , ale to pewnie jakiesciuszki

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko

#7 Findmysky.

Findmysky.

słaba, ale udźwignie

• Użytkownik
  • 1069 postów

Napisano 05 listopad 2013 - 00:00

Prezent pod choinkę daję tylko swojemu facetowi. Zawsze staram się, żeby to było coś praktycznego, a najlepiej związanego z nim i jego zainteresowaniami. Najlepiej, gdy akurat czegoś potrzebuje, już mam problem z głowy. :)

W tym roku jeszcze nie myślałam nad prezentem, mam jeszcze trochę czasu. Mogę napisać co już ode mnie dostał (nie tylko pod choinkę) może coś się komuś nasunie:

portfel, skrzynkę na narzędzia, perfum do samochodu, podgrzewasz do rąk (bo ciągle mu marzną), kubek ze znikającym naszym zdjęciem, szalik, koszulę, bilety do kina, bilety na gokarty. Nie pamiętam więcej.

Mój facet to łakomczuch, jemu wystarczy mnóstwo słodyczy i się cieszy.

''W życiu często by­wamy poniewiera­ni, dep­ta­ni, upo­karza­ni i ob­rażani, a mi­mo to wciąż jes­teśmy ty­le sa­mo warci''

#8 iwonaryki

iwonaryki

Prawdziwa miłość pokona , wszystkie przeszkody .

• Użytkownik
  • 1560 postów
  • Lokalizacja... Na końcu tęczy ... :-P .
  • Wzrost:170
  • Włosy:Są jakie są :-p
  • Stan:Żoneczka.
  • Partner:Mój kochany Mąż :*
  • Nastrój:Zakochana
  • Odznaczenia:
    Odznaczenia użytkownika

Napisano 05 listopad 2013 - 12:01

Ja dal dzieci wiem co kupić , lecz kompletnie nie wiem co kupić mam mężowi .. perfumy z zeszłego roku ma , taki balsam do golenia też ma .. zegarków on nigdy nie nosił z ubrań to nie wiem , może skarpetki jakąś bieliznę koszul on też nie uznaje nie lubi ich nosić , może jakiś sweter coś się wykombinuje .. do Świąt masę czasu jest więc na pewno coś wymyślę  ;-)

Nasze 4 szczęścia synek 12 lat , córeczka 6 lat , córeńka 5 lat , nasze szczęście córeczka 13.04.2017r.💗
[*]Nasza gwiazdeczka 04.06.2016r.[*]9tc
20130928310114.png

#9 luksza

luksza
  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 05 listopad 2013 - 13:21

Własnie @iwonarki ja z narzeczonym tez mam największy problem! @ Findmysky. , dziękuję za Twoje propozycje! Szperałam trochę wczoraj w poszukiwaniu oryginalnych upominków i znalazłam ciekawą stronkę. Wszystko ręcznie robione kolorowe wzory, niepowtarzalne pomysły znalazłam tam np, korkowe podkładki pod kubki ze świetnymi wzorami i ręcznie malowane filiżanki od razu pomyślałam o babci... Co o tym myślicie?
Strona nazywa się ... jest to chyba polska firma bo jest możliwość wybrania polskiej wersji językowej
znalazłam też stronkę - tam można znaleźć super rzeczy dla naszych kochanych chłopaków:D

#10 halynka

halynka

mamuśka

• Użytkownik
  • 5628 postów

Napisano 05 listopad 2013 - 13:40

My musimy ustalić jak to w tym roku robimy. Niby chcieliśmy wielką wspólna wigilię, ale wtedy zrezygnujemy chyba z podarunków bo jakby każdy każdemu miał kupić choćby drobiazg to i tak byłoby dużo. Nie mam kompletnie jeszcze głowy do tego.

201401111762.png

qio5t5b.png

#11 Aspirynkaaa

Aspirynkaaa

I do!

• Użytkownik
  • 3432 postów

Napisano 05 listopad 2013 - 15:15

@ halynka  my jak robiliśmy kiedyś taką dużą Wigilię ( rodzice, ich rodzeństwo z dziećmi i dziećmi dzieci) to zorganizowaliśmy losowanie. Każdy robił jeden prezent i jeszcze umawialśmy się na jakąś kwotę, żeby nie wyszło za drogo. Było bardzo fajnie. <ookk>

A jak ktoś chciał jeszcze kogoś obdarować (np. rodzice dzieci), to zrobił to szybciej u siebie w domu. Tylko u nas maluchów nie było, bo wtedy by pewnie nie przeszło.  ;-)

-Mamusiu, czy miałaś kiedyś marzenie?

-Miałam, idzie teraz koło mnie i trzyma mnie za rękę! dzieci139.gifdzieci139.gif

#12 katti

katti

kwintesencja

• Użytkownik
  • 9613 postów

Napisano 06 listopad 2013 - 18:42

Prezent pod choinkę daję tylko swojemu facetowi.

Ja rodzicom, siostrze. Nie wyobrazam sobie kupic tylko facetowi, a im nie :P

Co to bedzie w tym roku? hmmm...jakies pomysly sie pomalu tworza w glowie, ale poczekam z tym do grudnia :)

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

#13 Sajuri

Sajuri
  • Użytkownik
  • 11336 postów

Napisano 06 listopad 2013 - 19:01

Narazie pomyslu nie mam. Cos trzeba kupic, dziecku, rodzica, mezowi, dziecia szwagierki tez, bo beda chyba u nas w ktorys dzien swiat...

Prosilam o wszystko, zeby cieszyc sie zyciem.
Dostalam zycie, zeby cieszyc sie wszystkim

#14 Majorka^^

Majorka^^
  • Użytkownik
  • 5088 postów

Napisano 06 listopad 2013 - 20:25

@ Aspirynkaaa fajny pomysł z tym losowaniem :mrgreen: w  życiu bym na to nie wpadła :lol: każdy coś dostanie, a nie 'trzeba'

każdemu kupować :-) takie coś organizowaliśmy na wigiliach klasowych, ale w domu też można zastosować <ookk>

No ja oryginalna nie będę bo pewnie jakiś ciuch dla połówka i coś dodatkowo. W zeszłym roku była skarbonka chyba <hmm>

Poza tym mamie robie zawsze prezent i młodszemu bratu. Mamie może torebkę, bo chyba jej się 'kończy' :-P

Co to jest miłość ?
To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu.
Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się,
że przemókł do głębi serca...

#15 Findmysky.

Findmysky.

słaba, ale udźwignie

• Użytkownik
  • 1069 postów

Napisano 06 listopad 2013 - 20:59

Ja rodzicom, siostrze. Nie wyobrazam sobie kupic tylko facetowi, a im nie :P

My od lat nie robimy sobie prezentów :-)
''W życiu często by­wamy poniewiera­ni, dep­ta­ni, upo­karza­ni i ob­rażani, a mi­mo to wciąż jes­teśmy ty­le sa­mo warci''

#16 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10524 postów

Napisano 06 listopad 2013 - 21:19

W sumie zawsze i rodzice i siostra jakiś drobiazg ode mnie dostawali. Nie pamiętam czy w tamtym roku też, coś mi sie wydaje, że obyło się bez. Ale z kasą było krucho. Jak to będzie w tym roku, jeszcze nie wiem, bo póki co to prezenty sobie serwujemy co chwila właściwie bez większej okazji. Ktoś chodzi po sklepie, wpada w oko coś co wie, że sie temu drugiemu spodoba, to czemu nie korzystać, zwłaszcza, że to sprawie frajdę obu stronom. ;-) 

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 

#17 karatetyka

karatetyka
  • Użytkownik
  • 5629 postów

Napisano 07 listopad 2013 - 00:19

Rodzicom kupiłam po mega okazyjnej cenie zestaw profesjonalnych noży. Tata uwielbia gotować, mama jakiś czas temu wspominała, że chciałaby kupić sobie jakiś porządny komplet, na szczęście jeszcze tego nie zrobiła i mam nadzieję, że do grudnia nie zrobi ;-)

Siostra wspominała ostatnio, że przydałaby jej się jakaś ładna, mała torebka, bo zostały jej same duże torby, więc nawet, jeśli w najbliższym czasie sprawi sobie jakąś, to nie szkodzi, bo torebek nigdy dość :P

Problem mam z M. Myślałam o tym, żeby kupić mu jego ulubione perfumy, które ja też uwielbiam, ktore ostatnio mu się skończyły, których sam na pewno sobie nie kupi i które niestety są dosyć drogie, więc mam nadzieję, że wymyślę jednak coś innego :lol:

Planując prezenty przede wszystkim staram się słuchać obdarowywanych osób i najczęściej chociaż mniej więcej wiem, co sprawiłoby im przyjemność.

#18 Blondynka88

Blondynka88
  • Użytkownik
  • 1351 postów

Napisano 07 listopad 2013 - 08:19

U mnie tez bez takich zwyczajów prezentowych na szczęście.
My też od kilku lat nie robimy prezentów, bo kilka osób w rodzinie nie pracuje a to jednak jest spory wydatek.

Jedynie męża siostrzenicy chcemy kupić książeczkę, żółwia (projektor i lampkę) i może coś do ubrania. 

nixqp2.png

#19 Zosia_81

Zosia_81
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 07 listopad 2013 - 18:58

Dla moich dziewczynek 5 i 7 zamówiłam takie maskotki, które są szyte z ich rysunków. Będzie księżniczka i potwór :) Zabawki mają być gotowe za 2 tyg. Ciekawe jak to wyjdzie, ale pomysł mi się strasznie spodobał - bo to coś innego :) Zamówiłam tutaj: ...

#20 bubba

bubba
  • Użytkownik
  • 90 postów

Napisano 08 listopad 2013 - 12:30

U mnie w rodzinie każdy dostaje prezent. Taką "tradycję" mam również w gronie bliskich koleżanek, więc trochę tego będzie. A pomysłów brak niestety.