Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Gwiazdy i ich małżeństwa i.... rozwody


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 11 kwietnia 2013 - 22:00

Pomyślałam o takim temacie, bo ostatnio sypią się związki , które postrzegane były jako takie trwale :roll:


mnie bardzo Maciej zaskoczył :-/
Nie widziano ich razem już od wielu tygodni. Maciej Stuhr (38 l.) pojawiał się na salonach bez żony Samanty (36 l.). Plotkowano, że w ich małżeństwie źle się dzieje, i choć wciąż żyją pod jednym dachem, to już nie łączy ich uczucie. Niestety, nic nie wskazuje na to, że para pokona kryzys. Jak dowiedział się Fakt, aktor właśnie wyprowadził się z domu!

żrodlo:internet

[ Dodano: 2013-04-11, 23:03 ]
Wojciech Jagielski i jego żona Aleksandra przez ponad 20 lat uchodzili za idealne małżeństwo. Poznali się jeszcze na studiach w Akademii Medycznej i tuż po dyplomie wzięli ślub. Jagielski szybko rozstał się z wyuczonym zawodem i został dziennikarzem radiowym. Jego żona pozostała przy swoim wcześniejszym wyborze. Pracuje jako dermatolog w jednej z warszawskich klinik medycyny estetycznej.

Niestety, jak informuje Fakt, właśnie zdecydowali się rozstać. Podobno przyczyną tym razem nie jest romans żadnego z małżonków.

Coraz bardziej się od siebie oddalali - tłumaczy w rozmowie z tabloidem ich znajomy. Nastąpił typowy rozpad pożycia małzeńskiego. Nie pojawił się nikt trzeci, po prostu ich uczucie wygasło.

Jagielscy podobno omówili już wszystkie ważniejsze kwestie i planują rozwieść się w przyjaźni, najlepiej na pierwszej rozprawie.

Załączone miniatury

  • stuhr.jpg
  • rozenkowie_.jpg
  • jagiel.jpg

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#2 bluszcz

bluszcz
  • Użytkownik
  • 7 postów

Napisano 17 kwietnia 2013 - 14:48

Ciekawe z czego to wynika...? Że druga połówka robi większą karierę? Czy po prostu, że jako ludzie, nie jesteśmy wierni... Smutne

#3 Omenaa

Omenaa
  • Użytkownik
  • 10 postów

Napisano 24 kwietnia 2013 - 22:31

Pewnie,że smutne.Może ktoś poleciał na kasę,a teraz obudził się i jest samotny.

#4 viola

viola
  • Użytkownik
  • 8 330 postów

Napisano 03 sierpnia 2013 - 14:26

Straszne dużo rozwodów wśród znanych osób.Co jest bardzo smutne. :-(

#5 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 18 sierpnia 2013 - 14:38

Ostatnio czytałam ze Różczka sie rozwiodla :roll:
Michalcewski poraz trzeci ...

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#6 halynka

halynka

    mamuśka

  • Użytkownik
  • 5 652 postów

Napisano 24 sierpnia 2013 - 18:15

Niektórzy celebryci to biorą ślub chyba tylko dla rozgłosu, bo niedługo potem rozwód głośny. Lubie czytać, że pary są ze sobą wiele lat i dobrze się trzymają np. ostatnio czytałam, że Ringo Starr (był perkusista grupy The Beatles) ze swoją żoną Barbarą Bach jest już 32 lata. Da się? oczywiście!

201401111762.png

km5skrhmtofzztsl.png

 

 

 


#7 Roxi

Roxi
  • Użytkownik
  • 3 496 postów

Napisano 28 sierpnia 2013 - 09:43

Nawet Piotr Kupicha się rozwiódł, o czy poinformował osobiście na swoim profilu na Facebooku...

<ookk>


#8 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 28 sierpnia 2013 - 19:53

Nawet Piotr Kupicha się rozwiódł, o czy poinformował osobiście na swoim profilu na Facebooku...

:shock: :shock: :shock: zaskoczylas mnie , tacy zgodni sie wydawali.

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#9 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 29 sierpnia 2013 - 20:46

tacy zgodni sie wydawali.


Jego zona kiedys juz w wywiadach mowila, ze jezdzi z nim na kazdy koncert.
Ze maz lubi flirtowac i otaczac sie kobietami.

Coz tu mozna komentowac.... :roll:

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 


#10 palomka

palomka
  • Użytkownik
  • 2 338 postów

Napisano 29 sierpnia 2013 - 21:36

Ze maz lubi flirtowac i otaczac sie kobietami.

To ja nawet w jakiejś gazecie wyczytałam, że to fanki namawiały go do rozwodu, ale ile w tym prawdy <bezradny></span>

I ślubuję Ci uśmiech przy porannej kawie, parasol w deszczu i stokrotki na wiosnę...smileys-hearts-339319.gif

 






Podobne tematy Collapse

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych