Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Zagubieni - sezon IV

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
58 odpowiedzi w tym temacie

#21 anusek

anusek
  • Użytkownik
  • 3457 postów

Napisano 12 grudzień 2007 - 22:44

coś by sie mogło wyjaśnic w lost bo ile tak można to ciągnąc...będzie jak moda na sukces ;-)

#22 Agula

Agula
  • Użytkownik
  • 1469 postów

Napisano 13 grudzień 2007 - 13:19

coś by sie mogło wyjaśnic w lost bo ile tak można to ciągnąc...będzie jak moda na sukces ;-)

na to wygląda, że tak! ;-)

#23 Martha

Martha
  • Użytkownik
  • 375 postów

Napisano 19 grudzień 2007 - 12:49

No pewnie bedzie.. mnie w sumie bardzo interesuja kwestie ktore zostaly rozpoczete na jeden odcinek i jakos cisza teraz...
Np ta blondynka z ktora byl Hugo...co z nia kim byla naprawde.. bo przeciez byla w szpitalu psychiatrycznym...i dlaczego sie tam znalazla...
a co z dwojka hiszpanska ktora zginela..?
Coraz wiecej pytan a coraz mniej odpowiedzi...:(

#24 anusek

anusek
  • Użytkownik
  • 3457 postów

Napisano 19 grudzień 2007 - 19:10

i to mnie właśnie denerwuje i troche zniechęca do oglądania <bezradny></span>
wiesz kto-tego czego szukasz ja już tu nie napisze,nie marnuj czasu!!!!!!!!!!!!!

#25 Roszpunka

Roszpunka
  • Użytkownik
  • 1980 postów

Napisano 20 grudzień 2007 - 21:22

Najgorsze jest to ze jak sie zacznie oglądać to trudno przestać bo wciąz jest nadzieja że w kolejnym odcinku coś się wyjaśni. Mnie też Lost wciągnąl.Nie ogladałam w tv tylko seriami na cd więc nie było problemu z czekanie na kolejny odcinek tydzień czasu. Ogólnie to fajny pomysł na serial ale za długo już to wszystko nie wyjaśnione :-|

#26 anusek

anusek
  • Użytkownik
  • 3457 postów

Napisano 20 grudzień 2007 - 22:18

o tak seriami to też moge oglądac ale tak czekac przez tydzień-nie to nie dla mnie
wiesz kto-tego czego szukasz ja już tu nie napisze,nie marnuj czasu!!!!!!!!!!!!!

#27 Martha

Martha
  • Użytkownik
  • 375 postów

Napisano 08 styczeń 2008 - 13:24

Najgorsze jest to ze jak sie zacznie oglądać to trudno przestać bo wciąz jest nadzieja że w kolejnym odcinku coś się wyjaśni.

dokladnie:) tak to jzu jest

[ Dodano: 2008-01-17, 21:21 ]
premierowe odcinki czwartego już sezonu pojawią się 31 stycznia 2008 r. na antenie telewizji ABC, oraz, zaraz po premierze w USA, zawitają w Polsce, w kolekcji VOD - nScreen - platformy cyfrowej "n".

tak pisza na Wikipedii:) ja juz sie nie moge doczekac

#28 ritka

ritka
  • Użytkownik
  • 371 postów

Napisano 07 luty 2008 - 19:15

już podobno grają na N !!! ja też kocham lostów i nie mogłam się doczekać nowej serii. piatej serii też już się nie mogę doczekać skoro mówicie że ma być :D
Dołączona grafika

#29 katti

katti

kwintesencja

• Użytkownik
  • 9613 postów

Napisano 07 luty 2008 - 19:29

już podobno grają na N

Taaak? mam N a nie przyuwazylam <zwiewamy></span> musze zobaczyc. uwielbiam ten serial <jupi></span>

#30 Roszpunka

Roszpunka
  • Użytkownik
  • 1980 postów

Napisano 07 luty 2008 - 20:13

Dziewczyny w necie już jest 4 seria. Mam już 3 odcinki :mrgreen:

#31 Madae

Madae
  • Użytkownik
  • 5875 postów

Napisano 07 luty 2008 - 20:16

ehhh ja to sie w połowie 2 serii pogubiłam..i teraz nie oglądam :P musze sobie zaległe odc posciagac :D

#32 anusek

anusek
  • Użytkownik
  • 3457 postów

Napisano 07 luty 2008 - 22:40

też sie pogubiłam i już bym chciała żeby sie coś więcej wyjaśniło :-/

#33 Martha

Martha
  • Użytkownik
  • 375 postów

Napisano 10 luty 2008 - 12:43

ciekawie sie robic w 4 serii...;)
eh..tylko dlaczego coraz wiecej pytan? a coraz mniej odpowiedzi?

#34 anusek

anusek
  • Użytkownik
  • 3457 postów

Napisano 10 luty 2008 - 18:33

no właśnie,nic sie nie wyjaśnia a nawet robi sie coraz bardziej tajemniczo,a nawet jak sie wyjaśnia to tak że nie wiadomo o co chodzi <bezradny></span>

#35 ritka

ritka
  • Użytkownik
  • 371 postów

Napisano 10 luty 2008 - 21:43

ja to myślę że scenarzyści się sami pogubili w tych wszystkich wątkach :) podobno ten facet co wymyślał na początku teraz chce zrezygnować, albo już nawet zrezygnował żeby inni mogli się wykazać :) pewnie sam zgubił wątek :mrgreen:
Dołączona grafika

#36 Martha

Martha
  • Użytkownik
  • 375 postów

Napisano 11 luty 2008 - 18:35

ja to myślę że scenarzyści się sami pogubili w tych wszystkich wątkach :) podobno ten facet co wymyślał na początku teraz chce zrezygnować, albo już nawet zrezygnował żeby inni mogli się wykazać :) pewnie sam zgubił wątek :mrgreen:

bardzo mozliwe.. czasami mam wrazenie ze oni o polowie watkow zapomnieli i nie wiedza jak je powiazac...

#37 happyslim

happyslim
  • Użytkownik
  • 12 postów

Napisano 22 luty 2008 - 15:29

super, super, uwielbiam lost

#38 Martha

Martha
  • Użytkownik
  • 375 postów

Napisano 21 kwiecień 2008 - 19:58

24 kwietnia nowe odcinki:)))

#39 margareeth

margareeth
  • Użytkownik
  • 30 postów

Napisano 16 czerwiec 2008 - 15:56

Ja juz skończyłam oglądać 4 serie i muszę powiedzieć że nawet przyzwoicie się skończyła :-> na 5 poczekamy znowu z 0,5 roku. Będą ciągnąć i rozwijać ten serial jeszcze długo ale ciekawe czy zakończą go w taki sam efektywny sposób w jaki 1 seria wciągnęła w oglądanie Losta.

#40 Martha

Martha
  • Użytkownik
  • 375 postów

Napisano 26 czerwiec 2008 - 19:18

no zakonczyli ostatnia serie interesujaco... podobno kolejna ma juz sie rozgrywac przede wszystkim w miescie. :P zapowiada sie ciekawie:)