Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Moda 2012


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
211 odpowiedzi w tym temacie

#1 Torii1988

Torii1988
  • Zbanowani
  • 8 196 postów

Napisano 21 lutego 2012 - 22:01

najnowsza kolekcja Mohito
Boziu jeszcze tydzień do wypłaty ;P
jak nie dostane tego niebieskiego żakietu i tej złotej sukienki to umreeee :-P :-P :-P

Załączone miniatury

  • 427645_334428816595255_184734028231402_923282_1612526946_n.jpg
  • 422527_337875642917239_184734028231402_931793_683161142_n.jpg
  • mohito2.jpg
  • mohito1.jpg


#2 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 21 lutego 2012 - 22:47

Torii1988, zajeb.... mega!!! ten żakiet jest świetny!!

#3 elizabeth

elizabeth

    lady

  • Użytkownik
  • 7 114 postów

Napisano 21 lutego 2012 - 23:21

Torii1988, ten miętowy żakiet jest absolutnie fenomenalny! <zakochany></span> i ja tez muszę go mieć!!!

<serducho>
Nie mówmy o zmartwieniach,to nie jest dobry temat

są z nami zawsze, chcesz czy nie.

Pomówmy o nas samych, uczyńmy wielkie plany

być może kiedyś spełnią się?

Gdy już zdobędę mnóstwo pieniędzy

w najbliższym niebie, kupię ci księżyc!
 

65vqegz2wjpc3llf.png

 


#4 Olenka

Olenka

    Yeah!

  • Użytkownik
  • 8 138 postów

Napisano 22 lutego 2012 - 00:05

Uwielbiam pastele :mrgreen: :mrgreen:
Żakiet świetny, ta bluzeczka błękitna na ostatniej fotce tak samo :) + spódniczka na ostatniej :-P
“We all have two lives. The second one starts when we realize that we only have one”

#5 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 22 lutego 2012 - 17:25

bluzeczka błękitna na ostatniej fotce tak samo :) + spódniczka na ostatniej :-P


Tez zwrocily moja uwage najbardziej :lol: :-P


Uwielbiam pastele :mrgreen: :mrgreen:


Podobno to ma byc teraz baaaaaardzo w modzie :-P pastele znaczy sie :lol:

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 


#6 Torii1988

Torii1988
  • Zbanowani
  • 8 196 postów

Napisano 22 lutego 2012 - 17:29

Podobno to ma byc teraz baaaaaardzo w modzie :-P pastele znaczy sie :lol:

ano zgadza się ;-)
chcę już wiosnę!

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

ta bluzeczka błękitna na ostatniej fotce tak samo :) + spódniczka na ostatniej :-P

no!!! <dreams></span> <dreams></span>

#7 Olenka

Olenka

    Yeah!

  • Użytkownik
  • 8 138 postów

Napisano 22 lutego 2012 - 18:50

Szukałam w necie z ciekawości gdzie są te sklepy ;-) Bo szczerze nie słyszałam, no i niestety, ale bardziej na południu Polski. A szkoda, bo chętnie bym się przespacerowała i rzuciła okiem :mrgreen:

Podobno to ma byc teraz baaaaaardzo w modzie

Cieeeeszy mnie to niezmiernie, że w końcu w modzie coś co uwielbiam :mrgreen: :-P

Bo za kwiatami, panterkami nie przepadałam :)
“We all have two lives. The second one starts when we realize that we only have one”

#8 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 22 lutego 2012 - 18:52

ja pasteli nie lubie .
sukienka czerwona jest super , a reszta nie mój gust

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#9 Majorka^^

Majorka^^
  • Użytkownik
  • 5 119 postów

Napisano 22 lutego 2012 - 19:05

Fajne te ciuszki- eleganckie i ze smakiem :-D Ciekawe jak jakościowo są, bo na zdjęciach to zwykle ładnie wszystko wygląda ;-)


P.S a czy nie powinien przypadkiem powstać nowy temat na 2012 :-P

[ Komentarz dodany przez: nie(d)oceniona: 2012-02-22, 20:04 ]
Jasne, że powinien. ;-)
Co to jest miłość ?
To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu.
Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się,
że przemókł do głębi serca...

#10 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 22 lutego 2012 - 20:00

Dziewczynki mam dylemat... który fajny?
Mnie się podoba pomarańczowy ale zleje mi się z włosami :(

Załączone miniatury

  • 2011-12-27_14;35 (1).jpg
  • 2011-12-27_14;35.jpg


#11 89kasienka89

89kasienka89
  • Użytkownik
  • 5 825 postów

Napisano 22 lutego 2012 - 20:05

Obydwa są ładne, także wybór ciężki :lol: Ja bym jednak wolała tą drugą, taki mniej oczoj** :mrgreen: :mrgreen:
Miłość, marzenia, uczucia i myśli,
jeszcze raz uwierz w siebie i uwolnij ten instynkt

#12 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 22 lutego 2012 - 20:08

jeszcze taki... ale to juz w ostatecznosci

Załączone miniatury

  • 2011-12-27_14;35 (2).jpg


#13 Olenka

Olenka

    Yeah!

  • Użytkownik
  • 8 138 postów

Napisano 22 lutego 2012 - 20:11

jeszcze taki... ale to juz w ostatecznosci

Nie bierz czarnego! Wiosna idzie :) :)
Ja bym się zdecydowała na twoim miejscu na ten pierwszy :P Ładnie Ci będzie w tym kolorku :P

a czy nie powinien przypadkiem powstać nowy temat na 2012 :-P

hahahahahah! W marcu się obudziłyśmy <bing1></span>
“We all have two lives. The second one starts when we realize that we only have one”

#14 slavek44

slavek44
  • Użytkownik
  • 1 250 postów

Napisano 22 lutego 2012 - 20:15

krowka17, wez ten zolty,wesoly wiosenny kolor.

#15 karatetyka

karatetyka
  • Użytkownik
  • 5 629 postów

Napisano 22 lutego 2012 - 20:16

krowka17, dla mnie nr 1 wygrywa zdecydowanie :-D Fajny fason, nie jestem do końca przekonana do tych kieszeni, ale w sumie całkiem ciekawie to wygląda ;-) no i super kolor, a z rudymi włosami na pewno będzie świetnie się komponował ;-)

#16 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 22 lutego 2012 - 20:18

więc jednak żółty wygrywa :D :D to wezmę żółty :) dzięki za radę :D

#17 slavek44

slavek44
  • Użytkownik
  • 1 250 postów

Napisano 22 lutego 2012 - 20:20

krowka17, nie ma za co.Niech sie super nosi.

#18 Wisienkowa

Wisienkowa

    HQ

  • Moderator
  • 4 761 postów

Napisano 22 lutego 2012 - 20:41

Drogi te ciuszki z Mohito pewnie ? Ale jakie ładne kolory :!: :!: :!:
<dreams></span>
krowka, Sławek ma rację, żółty najładniejszy :-D

#19 Aspirynkaaa

Aspirynkaaa

    I do!

  • Użytkownik
  • 3 557 postów

Napisano 22 lutego 2012 - 22:57

krowka, żółty jest najładniejszy. Podoba mi się kolor, fason, kieszenie są nawet ciekawe. :-D I tak jak inni piszą- nie czarny-idzie wiosna! :-P

-Mamusiu, czy miałaś kiedyś marzenie?

-Miałam, idzie teraz koło mnie i trzyma mnie za rękę! dzieci139.gifdzieci139.gif


#20 monik_ka

monik_ka
  • Użytkownik
  • 1 680 postów

Napisano 23 lutego 2012 - 09:32

mnie też się żółty bardziej podoba, weselszy troszkę

Torii1988 a co do mohito to jak dla mnie na równi z zarą mają świetne ubranie
Dołączona grafika

Dołączona grafika





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych