Nasi milusińscy :-)
#4542
Napisano 10 marca 2009 - 17:54
#4543
Napisano 10 marca 2009 - 22:49
Jeszcze urośnie?
Masz z kim wychodzić na spacer
#4544
Napisano 11 marca 2009 - 09:05
i pomyslec ze to taka kuleczka malenka byla
#4545
Napisano 11 marca 2009 - 09:24
#4550
Napisano 13 marca 2009 - 10:38
Oto Mała Mi zwana po prostu Mi
#4551
Napisano 13 marca 2009 - 10:46
#4552
Napisano 13 marca 2009 - 10:49
#4553
Napisano 13 marca 2009 - 12:22
#4555
Napisano 13 marca 2009 - 12:44
#4556
Napisano 13 marca 2009 - 12:50
#4557
Napisano 13 marca 2009 - 12:52
Ale ten Twoj nawet slodko wyglada.
#4558
Napisano 13 marca 2009 - 13:23
#4559
Napisano 13 marca 2009 - 16:59
angik1683, Olenka, ja kilka lat temu brzydziłam się szczurów.... Jak mój P. kupił swojego to przez tydzień w ogóle go nie dotknęłam- odrzucała mnie myśl o ogonie. Potem jak zaczęłam Matriksa- tą pierwszą P. szczurzycę obserwować to stwierdziłam, że fajna jest i jak w końcu wzięłam ją na ręce, to okazało się, że ogon nie jest śliski i obrzydliwy a porośnięty jasnymi drobnymi włoskami. Potem to już żadnych oporów nie miałam- Tilia, a moja mama też szczura nie chciała, więc ją trochę przed faktem dokonanym postawiłam i moją Cuki uwielbiała po minięciu złości na mnie, że jej nie posłuchałam
#4560
Napisano 13 marca 2009 - 17:15
Podobnie ludzie myślą o wężachto okazało się, że ogon nie jest śliski i obrzydliwy a porośnięty jasnymi drobnymi włoskami.
Podobne tematy
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Czy trądzik różowaty nasila się zimą? |
|
|
|
Nasi milusińscy II |
|
|
|
Banki nasienia |
|
|
|
Jednorazowy dawca nasienia |
|
|
|
nasi ( i nie tylko) POLITYCY |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych






Temat jest zamknięty
















