Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Nasi milusińscy :-)


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
6163 odpowiedzi w tym temacie

#4501 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 02 marca 2009 - 21:17

kicia jaka Ty słodka jesteś <dreams></span>
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#4502 maartekkk

maartekkk
  • Użytkownik
  • 3 309 postów

Napisano 02 marca 2009 - 21:25

Donn, a ktora Kicia? Bo sa dwa rodzaje :P
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#4503 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 02 marca 2009 - 21:47

jakie kicie śliczne a piesek śmieszny hehe jak próbuje ogonek złapac :D

#4504 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 02 marca 2009 - 22:11

maartekkk, ty nazwalas swojego Skrzek bo wyje

a moj znajomy ma kota ktory calusienki czas jak tylko ktos cos powie to odpowiaada i mialczy a czasami tak jakby marudzil pod nosem idzie taki obrazony i tak sobie pomialkuje i wiecie jak go nazwal ten moj kumpel ?

hahahahha :lol: :mrgreen: Miałczydupa <umieraam></span>

tak dlugo juz go znam a do tej pory jeszcze jak opowiada o swoim kocie to mam napady smiechu

najlepsze jest jak zawolasz go "miaczydupa!" to drze sie za pieciu i leci tak szybko ze tupie jak stado sloni :mrgreen:

#4505 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8 134 postów

Napisano 02 marca 2009 - 22:26

hahahahha :lol: :mrgreen: Miałczydupa <umieraam></span>

<umieraam></span> <umieraam></span> <umieraam></span> <umieraam></span> swietna ksywa :mrgreen:
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->

#4506 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 02 marca 2009 - 22:30

angik1683, no po prostu komedia jak wchodze do tego domu a ten kot naprawde non stop Miiiiiiiallczyyyyyy :mrgreen:

i jest piekny to jest taka rasa "Rosyjski niebieski"
a ogolnie jest taki caly szary i ma zielone oczy ale bosko wyglada ;-)

#4507 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4 549 postów

Napisano 02 marca 2009 - 22:34

maartekkk, to ostatnie zdjęcie świetne <zakochany></span>
Kapitalne jest to jedno oko lekko przymrużone.
Wprost na tapetę. Mogę zapożyczyć?
Jestem w Peru...

#4508 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8 134 postów

Napisano 02 marca 2009 - 22:42

Olciiia, az sobie zobaczylam jak ta rasa wyglada,bo bardzo ciekawa nazwa
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->

#4509 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 02 marca 2009 - 23:09

angik1683, bardzo ladne sa te kotki i nie moga jesc marchewki bo zaczynaja im sie pregi na ogonie robic a one prawidlowo powinny byc bez pregow :P

wkleje wam siostre Mialczydupy
Oto Dzitka, tylko ze malo ja widac :P

Załączone miniatury

  • dzitka.jpg


#4510 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4 549 postów

Napisano 02 marca 2009 - 23:12

Olciiia, świetne zdjęcie!
Jestem w Peru...

#4511 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 02 marca 2009 - 23:14

malutka-iwona, dziekuje

bardzo lubie ta fotke i pamietam ze ona do nikogo nie chciala podejsc a ja bylam taka dumna ze moge ja poglaskac :lol: :mrgreen:

#4512 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8 134 postów

Napisano 02 marca 2009 - 23:35

Olciiia, Dzitka ladniutka,ale ty ladniejsza :-P
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->

#4513 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 02 marca 2009 - 23:43

angik1683, hhahah :mrgreen:
jak MILO ;-)
dzieki dobrze czuc sie ladniejszym od kota :lol:

#4514 maartekkk

maartekkk
  • Użytkownik
  • 3 309 postów

Napisano 03 marca 2009 - 06:10

malutka-iwona, a bardzo prosze zapozyczaj :) Tylko tutaj jest ono pomniejszone, wiec jakbys tylko chciala, to pisz na pw :) Dziekuje dziewczyny za komplementy :D Olciiia, no widzisz... na mialczydupe moj tata nie wpadl :P
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#4515 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4 549 postów

Napisano 03 marca 2009 - 08:36

Tylko tutaj jest ono pomniejszone, wiec jakbys tylko chciala, to pisz na pw :)

Poproszę :mrgreen:
Jestem w Peru...

#4516 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 03 marca 2009 - 12:18

Donn, a ktora Kicia? Bo sa dwa rodzaje :P


Skrzek - piękny kociaczek..
ale ten drugi też fajowy :lol:
z reguły kocham wszystkie koty najbardziej czarne.. ale wszystkie koty mi sie podobają... bure również :mrgreen:

Olciiia fiu fiu fiu...
dwie piękności widze <luzak></span>
kotek zadowolony a Ty jak zwykle przepięknie wyszłaś <luzak></span>
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#4517 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 03 marca 2009 - 22:47

olcia juz to zdjęcie gdzieś widziałam hehe śliczna jesteś i kicia też :*

#4518 WweronikaA

WweronikaA
  • Użytkownik
  • 8 332 postów

Napisano 03 marca 2009 - 22:51

Olciiiamilutki kotek a Ty no sliczna kobietka:)

#4519 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 04 marca 2009 - 15:37

dziewczyny oba kotki the best

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#4520 Alisekai

Alisekai
  • Użytkownik
  • 2 027 postów

Napisano 05 marca 2009 - 20:32

No to ja wrzucę coś swojego

Dołączona grafika





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych