Nasi milusińscy :-)
#4501
Napisano 02 marca 2009 - 21:17
..to czy jest mądry, po pytaniach...
...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...
#4503
Napisano 02 marca 2009 - 21:47
#4504
Napisano 02 marca 2009 - 22:11
a moj znajomy ma kota ktory calusienki czas jak tylko ktos cos powie to odpowiaada i mialczy a czasami tak jakby marudzil pod nosem idzie taki obrazony i tak sobie pomialkuje i wiecie jak go nazwal ten moj kumpel ?
hahahahha
tak dlugo juz go znam a do tej pory jeszcze jak opowiada o swoim kocie to mam napady smiechu
najlepsze jest jak zawolasz go "miaczydupa!" to drze sie za pieciu i leci tak szybko ze tupie jak stado sloni
#4506
Napisano 02 marca 2009 - 22:30
i jest piekny to jest taka rasa "Rosyjski niebieski"
a ogolnie jest taki caly szary i ma zielone oczy ale bosko wyglada
#4507
Napisano 02 marca 2009 - 22:34
Kapitalne jest to jedno oko lekko przymrużone.
Wprost na tapetę. Mogę zapożyczyć?
#4509
Napisano 02 marca 2009 - 23:09
wkleje wam siostre Mialczydupy
Oto Dzitka, tylko ze malo ja widac
#4510
Napisano 02 marca 2009 - 23:12
#4511
Napisano 02 marca 2009 - 23:14
bardzo lubie ta fotke i pamietam ze ona do nikogo nie chciala podejsc a ja bylam taka dumna ze moge ja poglaskac
#4513
Napisano 02 marca 2009 - 23:43
jak MILO
dzieki dobrze czuc sie ladniejszym od kota
#4515
Napisano 03 marca 2009 - 08:36
PoproszęTylko tutaj jest ono pomniejszone, wiec jakbys tylko chciala, to pisz na pw
#4516
Napisano 03 marca 2009 - 12:18
Donn, a ktora Kicia? Bo sa dwa rodzaje
Skrzek - piękny kociaczek..
ale ten drugi też fajowy
z reguły kocham wszystkie koty najbardziej czarne.. ale wszystkie koty mi sie podobają... bure również
Olciiia fiu fiu fiu...
dwie piękności widze
kotek zadowolony a Ty jak zwykle przepięknie wyszłaś
..to czy jest mądry, po pytaniach...
...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...
#4517
Napisano 03 marca 2009 - 22:47
#4518
Napisano 03 marca 2009 - 22:51
#4519
Napisano 04 marca 2009 - 15:37
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
#4520
Napisano 05 marca 2009 - 20:32
Podobne tematy
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Czy trądzik różowaty nasila się zimą? |
|
|
|
Nasi milusińscy II |
|
|
|
Banki nasienia |
|
|
|
Jednorazowy dawca nasienia |
|
|
|
nasi ( i nie tylko) POLITYCY |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych






Temat jest zamknięty













