Ankieta dotycząca zmiany kolorystyki forum
#1
Napisano 08 grudnia 2011 - 19:54
![]()
Nie mówmy o zmartwieniach,to nie jest dobry temat
są z nami zawsze, chcesz czy nie.
Pomówmy o nas samych, uczyńmy wielkie plany
być może kiedyś spełnią się?
Gdy już zdobędę mnóstwo pieniędzy
w najbliższym niebie, kupię ci księżyc!

#3
Napisano 08 grudnia 2011 - 20:27
![]()
Nie mówmy o zmartwieniach,to nie jest dobry temat
są z nami zawsze, chcesz czy nie.
Pomówmy o nas samych, uczyńmy wielkie plany
być może kiedyś spełnią się?
Gdy już zdobędę mnóstwo pieniędzy
w najbliższym niebie, kupię ci księżyc!

#4
Napisano 09 grudnia 2011 - 10:13
#6
Napisano 09 grudnia 2011 - 11:13
#7
Napisano 09 grudnia 2011 - 11:56
#8
Napisano 09 grudnia 2011 - 12:01
Ja też bym wolała zmianemnie przeraża wizja że będzie znów fioletowo...
Zagłosowane
#9
Napisano 09 grudnia 2011 - 12:41
a skad mu mnie zupelnie inne kolory wygrywajabo jak widzę to wygrywa
przyznam ze mnie tez. Wolałabym inne kolory.mnie przeraża wizja że będzie znów fioletowo
#10
Napisano 09 grudnia 2011 - 12:48
#11
Napisano 09 grudnia 2011 - 13:11
to źle widziszbo jak widzę to wygrywa
ankieta jest od 1-8,
ale obrazki są w odwrotnej kolejności
a te kolory, które wyszły na prowadzenie ni w cholerę nie są fioletowe
Two, never give up work. Work gives you meaning and purpose and life is empty without it.
Three, if you are lucky enough to find love, remember it is there and don't throw it away.”
#13
Napisano 09 grudnia 2011 - 13:35
#14
Napisano 09 grudnia 2011 - 15:26
Bedziemy mocno wyciszone
jak dla mnie te kolory są strasznie mdłe
#15
Napisano 09 grudnia 2011 - 15:33
#16
Napisano 09 grudnia 2011 - 15:57
ja tez z początku nie zauważyłam,że to jest ponumerowane na odwróto masakra dopiero teraz zauwazylam ze to pomieszane jest... więc nie zagłosowałam na ten co chciałam
tylko na zupelnie co innego
dla mnie teżjak dla mnie te kolory są strasznie mdłe
#17
Napisano 09 grudnia 2011 - 16:05
Dla mnie również.dla mnie też
Ale większość zdecyduje
#18
Napisano 09 grudnia 2011 - 16:12
ja tez z początku nie zauważyłam,że to jest ponumerowane na odwrót
a po chwili się zorientowałam i zaznaczyłam dobrze
ciekawe ile jeszcze osób się nabierze....
a nie lepiej zrobić ankietę od początku?
Szkoda żeby miał zdecydować przypadek, pewnie więcej takich osób się znajdzie.
Ja na szczęście dobrze kliknęłam
Tilia napisał/a:
dla mnie też
Dla mnie również.
i dla mnie. Jak na forum dla starych dziadków :-> Ja tam wolę żywsze kolory
Ale większość zdecyduje
#19
Napisano 09 grudnia 2011 - 16:54
#20
Napisano 09 grudnia 2011 - 17:13
Moim zdaniem niech Eli dopisze info,że zdjęcia są powklejane od końcaa nie lepiej zrobić ankietę od początku?
Szkoda żeby miał zdecydować przypadek, pewnie więcej takich osób się znajdzie.
no wiesz te emocjeale jako można się pomylić? skoro numery są na kolorach?
Podobne tematy
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
otyłość brzuszna- ankieta |
|
|
|
hormony... zmiany w wielkosci piersi po tabletkach anty... |
|
|
|
Podpięty Forumowe pozdrowienia |
|
|
|
Pomocyyy ankieta |
|
|
|
Ankieta- aborcja |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych






Temat jest zamknięty










