Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...
Zdjęcie

Ceny tabletek antykoncepcyjnych


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
100 odpowiedzi w tym temacie

#1 Sandy

Sandy
  • Użytkownik
  • 199 postów

Napisano 02 wrzesień 2008 - 16:46

Mój chłopak spytał ostatnio, czy będę brała tabletki żeby nie przezywac takich stresów. W sumie chyba powinnam tabletki albo zastrzyki,już wcześniej o tym myślałam ale nie było jeszcze potrzeby dlatego czekałam,teraz się zdecyduję ale jeszcze nie wiem czy na tabletki czy zastrzyki.A teraz pojawiają się kolejne pytania i obawy,może on przez cały czas bał się że moglibyśmy wpaść,wiadomo że tego nie chciałabym,tak jak 22,5 letni chłopak.Słuchałam kiedyś wypowiedzi dziewczyn o tabletkach i jedne mowily że same kupują, inne że na pół z chłopakiem,nie wiem jak to powinno być,jak uważacie? <bezradny></span>

#2 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6709 postów

Napisano 02 wrzesień 2008 - 18:24

Na temat zastrzyku niewiele wiem, ale chyba nie jest za tani, a tabletki są skuteczne, tylko trzeba tego przypilnować ;) Lekarz zrobi odpowiednie badania, które będą miały na celu dobranie idealnych tabletek pod Twój organizm. Czasami przepisują także bez nich, tak jak w moim przypadku, ale żadnych skutków ubocznych jak dotąd nie widzę. Jeśli chodzi o sprawę kasy, to moim zdaniem powinniście dzielić się na pół. Teraz można dostać tanio tabletki, a jakby nie patrzeć to jest sprawa dla Was obojga. I jeden i drugi z tego korzysta, więc po 10zł czy 15zł na tabletki co miesiąc to żaden wielki wydatek ;) I może faktycznie obawiał się wpadki, więc jeśli nie masz nic przeciwko tabletkom, to startuj po receptę :)

#3 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13852 postów

Napisano 03 wrzesień 2008 - 11:47

inne że na pół z chłopakiem

:shock:

jakoś mnie to dziwi...
to są twoje tabletki, to jest twoje zdrowie itd
to ty je powinnaś kupować
takie jest moje zdanie ;-)
no jak na pół z chłopakiem.....
nie kumam tego ;-)
nie ma mnie tu i nie będzie.

#4 Kahela

Kahela
  • Użytkownik
  • 5351 postów

Napisano 03 wrzesień 2008 - 11:51

Sandy, mnie też się wydaje, że lepiej samej...ostatecznie to nie jest duży wydatek
Chociaż jakby Ci facet zaproponował, że się dorzuci, to nic takiego by się nie stało, spoko...
ja w każdym razie wolałabym sama sobie kupować

może on przez cały czas bał się że moglibyśmy wpaść

a to faktycznie mógł być powód Waszych problemów... :-)
Także teraz zabezpieczenie i luz blues ;-)
Do dupy było w Peru...więc wróciłam... :-D

#5 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6709 postów

Napisano 03 wrzesień 2008 - 11:51

Jej tabletki, jej zdrowie, ale skoro obydwoje nie chcą mieć jeszcze dziecka, to ich sprawa. Poza tym sama wyczytałaś, że gościu być może ma blokadę przez myśl, że wpadną, więc to nie tylko jej problem. Ja z moim facetem kupujemy tabletki na pół, bo korzystamy tak naprawdę oboje, mnie to nie dziwi na przykład.

#6 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13852 postów

Napisano 03 wrzesień 2008 - 11:54

mnie to nie dziwi na przykład.

a mnie na przykład dziwi bo nie spotkałam się z czymś takim i nawet mi przez myśl nie przeszło coś takiego
:)
i to co napisałam nie było 'atakiem' a twój post wygląda jak odpowiedź na atak :)

nie nie nie :)
nie ma mnie tu i nie będzie.

#7 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6709 postów

Napisano 03 wrzesień 2008 - 11:57

To nie jest atak, nawet tego tak nie odbieraj ;) Po prostu dzielą się przyjemnością razem, to dlaczego Sandy miałaby sama płacić za te tabletki? I obydwoje póki co nie chcą myśleć o dziecku, a może to jest problem, którego obawia się jej partner.

#8 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13852 postów

Napisano 03 wrzesień 2008 - 12:00

to dlaczego Sandy miałaby sama płacić za te tabletki?

bo to jej hormony :P

nevermin ! :)

OT :P
nie ma mnie tu i nie będzie.

#9 madzia

madzia
  • Użytkownik
  • 6640 postów

Napisano 03 wrzesień 2008 - 12:06

Mój chłopak spytał ostatnio, czy będę brała tabletki żeby nie przezywac takich stresów.

Bierz. Zawsze to pewniej. i dobrze, ze facet o tym pomyslal, jest odpowiedzialny.

jedne mowily że same kupują, inne że na pół z chłopakiem,nie wiem jak to powinno być,jak uważacie?

Przy najblizszej okazji wroccie do rozmowy i spytaj go jak chce zeby to wygladalo. Czy bedziemy razem sie na nie skladac, czy jak...

Ja sobie zawsze sama kupowalam. raczej nie zawracalam tym glowy polowkowi. ale wiem, ze gdybym mu powiedziala zeby to on kupowal (nawet mi przez mysl nigdy nie przeszlo:) ) to wiem, ze bez gadania by mi pieniadze dawal.

Btw. To zalezy od ciebie. ja jestem z tych co jesli czego nie maja to nie maja ;-) nie umiem sie prosic o zadne pieniadze <bezradny></span>

Roznie pary robia, jedne sie skaldaja innym to calkowicie facet oplaca a inne babki same sobie kupuja :)
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

#10 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3964 postów

Napisano 03 wrzesień 2008 - 13:22

Sandy, decyzja o tabletkach wiele moze ułatwić zniknie stres z dotknięciem cię po ściagnieciu prezerwatywy czy też obawy przed pełnym stosunikem ... pamietaj ze to że chcesz zaczać brać tabletki to musi być twoja decyzja dobrze przemyślana bo tego nie bierzez sie miesiac potem rzuca i za dwa a moze jednek będę brać ....co do kosztów powiem tak mam 24 lata nie pracuję koszty pokrywa mi mama gdyż wie że nie stać mnie na utrzymywanie się wie że tak bedzie dla mnie lepije jak bedę brać i w ogóle tak przywykliśmy do tego od kiedy musiałam je brać bo zanikła mi miesiaczka() choć nie mówię że bez problemu wyciagam rękę po pieniądze) .... wiem że jak zaczne pracować albo tomek bedzie to kosztami bedziemy dzielić sie na pół bo uważam tak jak

Po prostu dzielą się przyjemnością razem, to dlaczego Sandy miałaby sama płacić za te tabletki

jednak koszt 20 zł na miesiac to nie mało a po 10 zł to da sie przeżyć .... co do zastrzyków to nie mam doświadczenia jedynie co wiem że sa drogie ale porozmwiaj o tym z lekarzem on ci doradzi co bedzie dal ciebie dobre :-)

#11 PdM

PdM
  • Użytkownik
  • 1397 postów

Napisano 03 wrzesień 2008 - 13:48

a czy panie też chętnie dzielą się kosztami gumek dla wacentego? :-> ;-)
Za każdy kamień tej ziemi... ostatni swój oddasz dzień...

#12 skinnybitch

skinnybitch
  • Użytkownik
  • 1630 postów

Napisano 03 wrzesień 2008 - 13:53

PdM, gumki nie sa az tak kosztowne jak tabletki...I do tego przy tabletkach przyjemniej niz przy gumach... Nikt nie lubi lizac lizaczka przez papierek nieprawdaz?
Dołączona grafika

#13 PdM

PdM
  • Użytkownik
  • 1397 postów

Napisano 03 wrzesień 2008 - 13:55

PdM, gumki nie sa az tak kosztowne jak tabletki...I do tego przy tabletkach przyjemniej niz przy gumach... Nikt nie lubi lizac lizaczka przez papierek nieprawdaz?


hmm no nie wiem zależy ile kto miesięcznie paczek potrafi wystrzelać ;) a że przyjemniej to wiadomo mi chodziło tylko tą kwestie dzielenia się kosztami. ;-)
Za każdy kamień tej ziemi... ostatni swój oddasz dzień...

#14 skinnybitch

skinnybitch
  • Użytkownik
  • 1630 postów

Napisano 03 wrzesień 2008 - 13:56

Ja sie dziele niezaleznie od tego co uzywamy :mrgreen:
Dołączona grafika

#15 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3964 postów

Napisano 03 wrzesień 2008 - 14:00

PdM, jeśli za paczkę gumek mój chłopak placił by 20 zł to była bym w stananie mu dać (ale wtedy juz ze swoich a nie z mamy pieniedzy ) .... to jest wspólna odpowiedzialność wiec i wspólne koszty .....

#16 Madzia81

Madzia81
  • Użytkownik
  • 4508 postów

Napisano 03 wrzesień 2008 - 15:09

temat dzielenia się kosztami nigdy nas nie dopadł: jak byłam na tabletkach, to ja je kupowałam, jak przeszliśmy an gumki, kupował Miś, a potem to już byliśmy małżeństwem, więc wszystko szło z jednego worka ;-)
jednak gdyby facet chciał się dorzucać do tabletek, nie miałabym nic przeciwko, ale sama na pewno bym o to nie poprosiła.

FORUM DLA MAM


img-2006082601201230.png

200901181556.png


#17 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13852 postów

Napisano 03 wrzesień 2008 - 17:06

jeśli za paczkę gumek mój chłopak placił by 20 zł to była bym w stananie mu dać

jedna paczka na miesiąc? ;-)

no nie ważne

moim zdaniem to dziwne
tzn ja rozumiem jak się razem mieszka, wspólne pieniądze :)
ale tak to nie
nie ma mnie tu i nie będzie.

#18 tuptunio

tuptunio
  • Użytkownik
  • 4235 postów

Napisano 03 wrzesień 2008 - 17:17

no bez przesady, są tabletki które kosztują koło 20zł (teraz podrożały o kilka złotych) i to 3 opakowania! więc to chyba nie są takie koszty <bezradny></span>
Dołączona grafika

w jakim języku myśli głuchy od urodzenia?

#19 madzia

madzia
  • Użytkownik
  • 6640 postów

Napisano 03 wrzesień 2008 - 17:26

no wlasnie ja sie zastanawiam, bo moje tabletki kosztuja 2,80 za opakowanie. sa refundowane bo na opakowaniu jest cena 8 z czyms...czemu ja tak malo place za antybejbiki? a wy macie jakis kosmiczne ceny w porownaniu do mojej.
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

#20 tuptunio

tuptunio
  • Użytkownik
  • 4235 postów

Napisano 03 wrzesień 2008 - 17:29

madzia, a jakie masz tabletki?
Dołączona grafika

w jakim języku myśli głuchy od urodzenia?





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych