Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...
Zdjęcie

Novynette


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
62 odpowiedzi w tym temacie

#41 Wróżka_Carmilla

Wróżka_Carmilla
  • Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 11 wrzesień 2009 - 12:28

Także biorę Novynette :) ja na tym chudłam. Nie przejmuj się, to występuje raz na ileś osób. Ogólnie są to świetne tabletki, biorę ponad pół roku.
Na chwilę obecną chyba coś mi się pokręciło, bo nie skończyłam opakowania, a zaczął się okres. Jednak nie przeszkadza mi to, bo przynajmniej test ciążowy mogę sobie darować.
Proroku księżyca! prowadź mnie, jeśli nie śpisz w ciszy...

#42 depre

depre
  • Użytkownik
  • 632 postów

Napisano 11 wrzesień 2009 - 19:14

iorę novynette drugie opakowanie, po zmianie z Diane-35 no i musze przyznać że dziś dopiero przeczytałam ulotkę dokładnie bo szukałam inf o interakcji z antybiotykiem który biorę, ale nie o tym mowa...
Przeczytałam w skutkach ubocznych że u 1 na 10 osób występuje przyrost masy ciała jedny słowem tyje się ...


tak napisali w ulotkach- czytałam gdzieś że novynette bardzo żadko w porównaniu do innych pigułek powodują tycie :)


Ogólnie lekarze powinni pytać...ale ale...zazwyczaj rzucają się na nowość - nie zawsze podstawnie.
Już nie panna a żona :*

#43 mloda

mloda
  • Użytkownik
  • 7695 postów

Napisano 11 wrzesień 2009 - 19:18

tak napisali w ulotkach- czytałam gdzieś że novynette bardzo żadko w porównaniu do innych pigułek powodują tycie :)


obyś miała rację :-/

#44 mloda

mloda
  • Użytkownik
  • 7695 postów

Napisano 05 lipiec 2010 - 17:59

ehh a ja chciałam dostać te tabsy co ty Olenka ale gin doradziła mi yaz za który zapłaciłam bagatela 42 zł :!: :evil: myślałam że dostanę zawału w aptece...
przepisała mi go żeby mi się buzia podleczyła, receptę dostałam na 1 opakowanie żeby zobaczyć jak organizm zareaguje, no i nie wiem, może jak pójdę to jej powiem że nie bardzo i wrócę do novynette. :roll:

[ Dodano: 2010-07-05, 19:02 ]
songofthemoon, na wszelki wypadek zrób test i jeśli będzie negatywny zacznij następne opakowanie, i koniecznie się skontaktuj z lekarzem. myślę że opisane przez ciebie przyczyny, stres, chudnięcie mogą spowodować że krwawienie się nie pojawiło...

#45 indonezjaa

indonezjaa
  • Użytkownik
  • 233 postów

Napisano 05 lipiec 2010 - 19:57

przepisała mi go żeby mi się buzia podleczyła

przyznam, ze ten lek jest mega skuteczny akurat na te dolegliwość, naprawdę pomaga. Drogi jest, ale chyba najnowocześniejszy ze wszystkich dostępnych na rynku ..
Ludzie mogą należeć do nas tylko we wspomnieniach.

#46 amoramor

amoramor
  • Użytkownik
  • 5024 postów

Napisano 05 lipiec 2010 - 19:58

wrócę do novynette.

a one są na cerę kochana? ;> byłaś z nich zadowolona? :)
bo ja myślę nad zmiana mojej Diane, albo nawet nad zupełnym jej odstawieniem <bezradny></span>
ile kosztuje opakowanie tego novynette? ;>

Take your make-up off
Let your hair down
Take a breath
Look into the mirror, at yourself
Don't you like you? 
Cause I like you!  <serducho>


#47 mloda

mloda
  • Użytkownik
  • 7695 postów

Napisano 05 lipiec 2010 - 20:47

amoramor, novynette nie są na cerę-ja je brałam na antykoncepcję tylko, ale cera mi się nie pogorszyła, cena to 20 parę zł.
na cerę dała mi teraz ten yaz, który ma składniki podobne do yasmine, chciała mi dać diane ale powiedziałam że nie chce już tego brać ;-)

#48 mloda

mloda
  • Użytkownik
  • 7695 postów

Napisano 03 sierpień 2010 - 15:03

pożegnałam się z yaz :roll:
wróciłam do novynette- choć nie ukrywam że nadal mam ochotę na sylvie ale to jak zmienię lekarza.
żeby nie stracić skuteczności antykoncepcyjnej wzięłam je bez przerwy więc nie mam tez krwawienia-tak mi dr poleciła, ale to chyba był bląd, bo odczuwam objawy @ zwłaszcza obrzęk i ból piersi :evil: :evil: :evil:

#49 nikus

nikus
  • Użytkownik
  • 3355 postów

Napisano 03 sierpień 2010 - 15:25

wróciłam do novynette

ja moge polecic te tabl. Sama bralam je 3.5 roku. Nie tylam po nich, nie bylo sucho podczas brania, nie obnizalo libido, jednym slowem super ;-) Gorzej bylo po odstawieniu :roll:

Zanim zostałeś poczęty - pragnęłam Cie ,

zanim się urodziłeś - kochałam Cię ,

nim minęła pierwsza minuta Twojego życia -

byłam gotowa za Ciebie umrzeć... 


#50 Roxi

Roxi
  • Użytkownik
  • 3496 postów

Napisano 04 sierpień 2010 - 12:56

Gorzej bylo po odstawieniu :roll:


Dlaczego? jakie miałaś objawy?

#51 nikus

nikus
  • Użytkownik
  • 3355 postów

Napisano 04 sierpień 2010 - 13:14

Dlaczego? jakie miałaś objawy?

najwazniejsze rozregulowal mi sie @ calkowicie :roll: Pierwszy cykle byly bezowulacyjne :roll: Poza tym wypada mi wiecej wlosow i paznakcie sa slabe i sie rozwajaja :roll: No i cera tez sie pogorszyla <bezradny></span>

Zanim zostałeś poczęty - pragnęłam Cie ,

zanim się urodziłeś - kochałam Cię ,

nim minęła pierwsza minuta Twojego życia -

byłam gotowa za Ciebie umrzeć... 


#52 truskaweczka

truskaweczka
  • Użytkownik
  • 1088 postów

Napisano 09 lipiec 2011 - 16:31

kupiłam dziś Novynette bo powinnam dostać lada dzień okres (powinnam bo mam bardzo nie regularny) jedyne czego się boję to przytycia dlatego na razie wykupiłam tylko jedno opakowanie żeby zobaczyć jak mój organizm będzie reagować na te tabletki :-)
szczęście ma smak truskawek :D :D

#53 nikus

nikus
  • Użytkownik
  • 3355 postów

Napisano 09 lipiec 2011 - 16:53

truskaweczka, ja bralam akurat Novynette i w ogole przez 3.5 roku brania nie przytylam ;-)

Zanim zostałeś poczęty - pragnęłam Cie ,

zanim się urodziłeś - kochałam Cię ,

nim minęła pierwsza minuta Twojego życia -

byłam gotowa za Ciebie umrzeć... 


#54 mloda

mloda
  • Użytkownik
  • 7695 postów

Napisano 09 lipiec 2011 - 17:33

dlatego na razie wykupiłam tylko jedno opakowanie żeby zobaczyć jak mój organizm będzie reagować na te tabletki :-)

myślę, że miesiąc to za mało żeby stwierdzić czy po danych hormonach zaczniesz tyć ;-)
jedyne co będziesz mogła zaobserwować to czy są inne skutki uboczne: bóle głowy, nudności, etc czyli reakcja na hormony :-) i mu mówię tu ogólnie, ponieważ przy pierwszym opakowaniu ciężko będzie powiedzieć czy jest to spowodowane tym że organizm się przestawia, czy akurat nie toleruje tychże tabletek :-)

#55 harry84

harry84
  • Zbanowani
  • 890 postów

Napisano 09 lipiec 2011 - 21:31

wykupiłam tylko jedno opakowanie żeby zobaczyć jak mój organizm będzie reagować na te tabletki :-)

Myślę, że albo zaczynasz brać hormony albo nie... takie próbowanie i eksperymentowanie to nie za dobry pomysł.

myślę, że miesiąc to za mało żeby stwierdzić czy po danych hormonach zaczniesz tyć ;-)

A to swoją drogą. I ogólnie mloda ma rację ;-)
"Każdy może być ojcem, ale trzeba być kimś naprawdę wyjątkowym, żeby być tatą..."
Dołączona grafika
www.rakszyjki.pl> STOP rakowi szyjki macicy

#56 truskaweczka

truskaweczka
  • Użytkownik
  • 1088 postów

Napisano 10 lipiec 2011 - 21:24

wykupiłam tylko jedno opakowanie żeby zobaczyć jak mój organizm będzie reagować na te tabletki :-)

Myślę, że albo zaczynasz brać hormony albo nie... takie próbowanie i eksperymentowanie to nie za dobry pomysł.

myślę, że miesiąc to za mało żeby stwierdzić czy po danych hormonach zaczniesz tyć ;-)

A to swoją drogą. I ogólnie mloda ma rację ;-)


Czytałam dużo o różnych tabletach i wiele kobiet pisało, że po jednych miały jakieś objawy uboczne po innych nie... myślałam, że mam spróbować i ewentualnie zmienić na takie po, któryc będzie wszystko ok ;-)

Katarzynka89 mam nadzieję, że źle pamiętasz hehe :-P :-P :-P
szczęście ma smak truskawek :D :D

#57 truskaweczka

truskaweczka
  • Użytkownik
  • 1088 postów

Napisano 13 lipiec 2011 - 08:16

Mam straszne mdłości nie wiem czy to nie od tych tabletek :-/ Miałam mdłości bóle głowy bóle brzucha-typowe dla mnie objawy podczas sesji :-P ;-) Ale już po sesji a mdli mnie straaaasznie jak nigdy. Tabletki biorę od 4 dni żaden inny powód mi nie przychodzi do głowy ale jeśli to będzie się utrzymywało dłużej to nie dam rady ich brać...
szczęście ma smak truskawek :D :D

#58 Natalka

Natalka
  • Użytkownik
  • 1457 postów

Napisano 29 październik 2011 - 20:47

Ja biorę Novynette drugi rok i jedyny objaw uboczny jest taki, że po miesiącu stosowania urósł mi biust o niecały rozmiar! :-D

#59 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10527 postów

Napisano 15 sierpień 2012 - 10:23

Ja wróciłam do Novynette po ponad rocznej przerwie (nieco ponad miesiąc temu). I chyba rzuce nimi przez okno. Strasznie mi się cera posypała. Nie dość, że nigdy idealna nie była, tak teraz prawie straszę. I w sumie zastanawiam się czy to może być przejściowe, czy może być związane z jakimś czynnikiem zewnętrzym, czy to możliwe żeby to był skutek uboczny tabsów. No, ale z drugiej strony poprzednim razem jak je brałam, nie miałam żadnych. <bezradny></span>

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#60 mloda

mloda
  • Użytkownik
  • 7695 postów

Napisano 15 sierpień 2012 - 10:34

czy to może być przejściowe

być może, może tym razem organizm inaczej reaguje <hmm></span> sama nie wiem <bezradny></span> ale chyba powinnaś odczekać jeszcze 2 cykle i zobaczyć czy się to unormuje. Jeśli wtedy nie, to pomyśleć może o zmianie <bezradny></span>




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych