nie wiem od czego..może jakieś przeciażenie?( świateczne porzadki)
macie jakieś pomysły jak zwalczyc ból
Napisano 15 grudnia 2010 - 19:45
Napisano 15 grudnia 2010 - 23:11
Napisano 16 grudnia 2010 - 10:07
wick
Napisano 16 grudnia 2010 - 11:10
Napisano 16 grudnia 2010 - 12:49
Napisano 16 grudnia 2010 - 14:52
klatka piersiowa nie ale rece i plecy tak,bolą mnie plecy klatka piersiowa
Napisano 16 grudnia 2010 - 16:02
A może wizyta u lekarza?Ze zdrowiem nie ma żartów.NIe wiem czy stawy czy to mieśnie ..
Napisano 16 grudnia 2010 - 18:15
kostuje około 20 zł, na prawdę pomaga na wiele rzeczy, od bólów mięśni, przez przeziębienia itp, itd... *Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
Napisano 18 grudnia 2010 - 08:56
jak mi nie przejdzie za pare dni pewnie pojdeForum,to forum,ale dobrze,by bylo,aby obejrzał ciebie specjalista
ooo to mi potrzebne , dziekipomaga na wiele rzeczy, od bólów mięśni, przez przeziębienia itp, itd...
plus może dam sobie 2 dni luzu aby te dłonie odpoczeły.No i gorąca kąpiel, np. z dodatkiem soli
Napisano 18 grudnia 2010 - 11:14
sama tą maścią smarowałam wczoraj wieczorem synka,bo go jakieś przeziebienie łapie.pomaga na wiele rzeczy, od bólów mięśni, przez przeziębienia itp, itd...
idź koniecznie,jeśli zdecydujesz się pójśc do lekarza,to proszę napisz co powiedział.Jaka jest przyczyna twoich boli.jak mi nie przejdzie za pare dni pewnie pojde
Napisano 18 grudnia 2010 - 14:42
Napisano 18 grudnia 2010 - 17:16
pewnie ganglion ...torebka stawowa wypełniona galaretowatą mazią.któraś co to jest i jak sobie z tym radzić
Napisano 19 grudnia 2010 - 19:25
Napisano 04 stycznia 2011 - 14:06
No i gorąca kąpiel, np. z dodatkiem soli. Jeżeli to ból z przesilenia, minie sam po dniu czy dwóch, warto przynajmniej rozciągać mięśnie regularnie, żeby się nie pojawiał. Wiadomo, że profilaktyka jest najważniejsza
pewnie kregosłup. Mnie bola plecy codzień...Od jakiegoś czasu strasznie bolą mnie plecy, nie mogę dłużej ustać ani usiedzieć. Nie wiem czy to kręgosłup ale udam się do ortopedy (szczególnie, że jak pisałam moja mama ma duże problemy, może to jakaś tendencja rodzinna). Już jestem zapisana nawet do specjalisty mojej mamy, ale nie wiem czy skierowanie dostane od rodzinnego
Napisano 07 stycznia 2011 - 08:22
Napisano 14 lutego 2011 - 13:28
Napisano 15 lutego 2011 - 16:37
Puki co zdjęcia RTG mam zrobione ale nie mam kiedy na konsultacje iść. W jednym miejscu gołym okiem widać przewężenie ale nie chce martwić się na zapas
Napisano 15 lutego 2011 - 17:41
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Jakie buty do umięśnionych łydek? |
|
|
|
Mięśnie, a dieta |
|
|
|
Bóle stóp i nóg u dziecka |
|
|
|
co na bóle nóg? |
|
|
|
Bóle podczas sexu |
|
|
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych