Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Biżuteria Artemiro

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Co zrobić żeby mieć piękne włosy??

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
280 odpowiedzi w tym temacie

#1 Czarodziejka

Czarodziejka
  • Użytkownik
  • 12 postów

Napisano 29 lipiec 2007 - 12:15

Natura obdarzyła mnie dość grubymi i gęstymi włosami ale zniszczyłam je farbowaniem.Co mogę zrobić,żeby mieć je znów takie i ogólnie piękne?Gęste,długie,mocne,zadbane i błyyszczące-takie chcę mieć.Proszę o rady.
Wszyscy jesteśmy aniołami z jednym skrzydłem, możemy latać tylko wtedy,gdy obejmujemy drugiego człowieka....

#2 madzia

madzia
  • Użytkownik
  • 6640 postów

Napisano 29 lipiec 2007 - 12:25

Moze wizyta u fryzjera. dobre kosmetyki ostatnio nawet pisalismy na forum o olejku rycynowym ;-) olejek-rycynowy-vt291.htm

ja tez mam zniszczone, suche ale to chyba juz z natury takie mam. wczoraj rozjasnilam troszke gore ;-) i mam wieksze sianko ale jakos mi nie przeszkadza bpo jak je wyprostuje to jakos tam wygladaja :-)

#3 Guest_Kociak_*

Guest_Kociak_*
  • Gość

Napisano 29 lipiec 2007 - 12:57

Czarodziejka, najlepiej to nie farbowac, ale pewnie nie takiej rady oczekujesz :D

Gęste,długie,mocne,zadbane i błyyszczące-takie chcę mieć

Wymagania masz spore :) z tego co piszesz, wynika, ze naturalnie masz grube i mocne wlosy, wiec tutaj tylko pomoc jakąś odżywką. Wiem, ze dobre są kosmetyki Wella, ale takie które są dotępne jedynie w salonach kosmetycznych - popytaj, może Ci coś doradzą. Tak jak pisała madzia dziewczyny tutaj zalecają ten olejek rycynowy. No i postaraj się ograniczyć farbowanie do minimalnej częstości ;)

#4 NudnaBaba

NudnaBaba
  • Użytkownik
  • 2192 postów

Napisano 29 lipiec 2007 - 13:20

Jeśli masz az bardzo znoszczone włosy, to proponuje zabiegi u fryzjera. a jeśli sa one w stanie godny wyleczenia, proponuje maseczki, spraye, itp.
No i używaj tego olejku ryzynowego, to nie jest żaden majątek, kosztuje grosze ;)
I oczywiście żadnego farbowania, prostowania, suszenia suszarką itp.

Pozdrawiam
Bo ja kocham tak jak wolność kocha ptak....

#5 Czarodziejka

Czarodziejka
  • Użytkownik
  • 12 postów

Napisano 29 lipiec 2007 - 13:41

No niestety teraz nie mam ani grubych ani gęstych,są cienkie i przerzedzone,już wolałabym mieć zniszczone i przesuszone bo z tym łatwiej walczyć :( Wielkie dzięki za rady :* A mogłybyście mi polecić coś po czym odrastają te włosy,które wypadły??
Wszyscy jesteśmy aniołami z jednym skrzydłem, możemy latać tylko wtedy,gdy obejmujemy drugiego człowieka....

#6 Diablica666

Diablica666
  • Użytkownik
  • 1419 postów

Napisano 29 lipiec 2007 - 14:12

Kosmetyki Gliss Cur (pomarańczowe) do włosów zniszczonych są bardzo dobre i szczerze ci je polecam (szampon,odżywka,maska,odżywka w spraju) włosy stają się grubsze, odżywione i lsniące.Na to że się przeżedziły to juz nic nie poradzisz <bezradny></span> możesz stosować jakiś płyn do wcierania w skóre głowy wzmacniający cebulki aby nie wypadały.Zastosuj też szlaban na farbowanie i trwałą oraz zainwestuj w komplex witamin wzmacniający włosy,skórę i paznokcie (specjalne tabletki dostępne w aptekach)
Dołączona grafika

#7 NudnaBaba

NudnaBaba
  • Użytkownik
  • 2192 postów

Napisano 29 lipiec 2007 - 14:54

Ja jeszcze polecam WAX, ale bardzo podrażnia skórę głowy, ale za to w jakim tępie mi rosły.... :-D

#8 Czarodziejka

Czarodziejka
  • Użytkownik
  • 12 postów

Napisano 29 lipiec 2007 - 21:34

Stosowałam Wax przez miesiąc ale nie widziałam żadnej poprawy i zrezygnowałam.Teraz chyba do niego wrócę,bo może za krótko używałam żeby było widać zmianę....

#9 Emiliana

Emiliana
  • Użytkownik
  • 313 postów

Napisano 31 lipiec 2007 - 11:25

odżywka Wax jest bardzo dobra, w moim przypadku wcale nie miałam podranionej skóry głowy, natomiast efekt zachwycajacy. Lśniące i miękki włosy. Nakładam ją raz na 2 tygodnie i w zupełnosci wystarczy, bo słyszałam, ze nie mozna jej stosować zbyt często,chyba ze włosy są na prawdę bardzo zniszczone.

#10 Nimfetka

Nimfetka
  • Użytkownik
  • 568 postów

Napisano 01 sierpień 2007 - 14:03

Noo, WAX jest super, a do rozczesywania i wygładzenia włosów dobre są odżywki Joanny, są naprawdę good. :-D

#11 Amelia

Amelia
  • Użytkownik
  • 30 postów

Napisano 21 sierpień 2007 - 08:55

mój sposób na piękne włosy?
myje je codziennie, używam jednego szamponu, myjąc najpierw przez kilka minut wmasowuje szampon w skórę głowy po czym zostawiam go tam na kolejne kilka minut. spłukuje i nigdy nie susze suszarką!

efekt?
mam bardzo mocne, grube włosy, a co najważniejsze pięknie się błyszczą!:)

#12 Nimfetka

Nimfetka
  • Użytkownik
  • 568 postów

Napisano 21 sierpień 2007 - 13:44

Ale podobno szampon powinno sie trzymać jak najkrócej na włosach, to jak to jest?;>

A suszarką też nie suszę. No może czasem, jak już trzeba, bo nie ma czasu. ;-)

#13 Emiliana

Emiliana
  • Użytkownik
  • 313 postów

Napisano 21 sierpień 2007 - 17:26

ja tez w ostateczności suszę włosy suszarką, bo nawet widze po moich włosach, ze jak tak same wyschną to sa bardziej delikatne i swiecące, a włosy myję co drugi dzień, a w czasie okresu codziennie. Staram sie zmienieć szampony, wiec mam kilka i uzywam tak na zmianę :-)

#14 Czarodziejka

Czarodziejka
  • Użytkownik
  • 12 postów

Napisano 21 sierpień 2007 - 22:54

Amelia a jakiego szamponu używasz??Myślę że masz takie włosy dzięki genom,a nie szamponom.Zazdroszczę :(
Też słyszałam,że najlepiej żeby szampon jak najkrócej miał kontakt z włosami i skórą głowy,przecież to chemia.......

#15 Madzia81

Madzia81
  • Użytkownik
  • 4508 postów

Napisano 27 sierpień 2007 - 14:35

Też słyszałam,że najlepiej żeby szampon jak najkrócej miał kontakt z włosami i skórą głowy,przecież to chemia.......

też tak słyszałam i tego się trzymam. a może to jakiś przeżytek? :roll: wie któraś coś więcej w tym temacie??

FORUM DLA MAM

img-2006082601201230.png

200901181556.png

#16 Nimfetka

Nimfetka
  • Użytkownik
  • 568 postów

Napisano 27 sierpień 2007 - 19:43

Ja uważam, że szampon powinno sie trzymać jak najkrócej na włosach, bo jakby nie było, jest to środek myjący i na pewno nie jest obojętny dla naszych włosów. Są jednak wyjątki, np. szampon mocno regenerujący lub szampon leczniczy, choćby Nizoral, który nalezy trzymać trochę dłużej na głowie.

#17 fasOlka

fasOlka
  • Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 30 sierpień 2007 - 15:46

A ja polecam tabletki na poprawę kondycji włosów np. Skrzypovita albo Silica. Mi pomogły baardzo :) Pomagają tez na paznokcie.

#18 oOmikuniaOo

oOmikuniaOo
  • Użytkownik
  • 430 postów

Napisano 30 sierpień 2007 - 23:09

ja używałam olejku ale nie tego rycynowego.. polecił mi fryzjerka(przyjaciółka) kupiłam u niej w salonie.. mała buteleczka.. hmm bardzo mała jak kciuk :-P za 10 zł... ale jest naprawde dobry... wystarczy niewielką ilość wmasować w mokre włosy i spłukać.. efekt... miekkie i lśniące włosy... mi pomógł bo po rozjasnianiu miałam suche i takie dziwne.,..
najlepiej to poradzić sie u fryzjerki.. niech ona zobaczy twoje włosy i napewno najlpeiej ci doradzi..
Mówią że jeśli rodzi się człowiek, - z Nieba spada dusza. Rozpada się na dwie części, Jedna trafia do kobiety, druga do mężczyzny... Natomiast całe życie polega na odnalezieniu tej drugiej połowy, połowy swej duszy.... połowy samego siebie...

#19 NudnaBaba

NudnaBaba
  • Użytkownik
  • 2192 postów

Napisano 03 wrzesień 2007 - 18:20

a co to za olejek? Może go wypróbuję :-D

#20 chocolate

chocolate
  • Użytkownik
  • 214 postów

Napisano 14 wrzesień 2007 - 11:16

Dziewczyny mam problem:) Chodzi o to ze ostatnimi czasy przez to ze caly czas pracowalam w knajpie..zle sie odzywialam..pilam troche alkoholu, ciagle zwiazywalam wlosy, nie mialam tez za bardzo czasu nakladac odzywki i dbac o nie tak jak trzeba co musze dopiero nadrobic:).. Chodzi o to, że ze mam wlosy po ramiona i okropnie zaczely mi wypadac, maja rozdwojone koncowki i sa po prostu okropne. zaczelam brac teraz witaminy..ALE .. Chcialm iśc do fryzjera zeby zrobic sobie balejaz (ciemna czekolada i siwy blond..) tylko boje sie ze jak je rozjasnie to beda jeszcze slabsze i juz bedzie masakra..troche napewno musze przyciac bo wygladam jak kura jak jest ich tak malo..sa strasznie zadkie po prostu i cienkie.. co moge zrobic?:(
..gdy jest bardzo smutno, to kocha sie zachody słońca..