Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Biżuteria Artemiro

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Buty na obcasie a nauka chodzenia

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
48 odpowiedzi w tym temacie

#41 BarbaraM

BarbaraM
  • Użytkownik
  • 16 postów

Napisano 22 marzec 2016 - 12:34

Trening czyni mistrza,jak to sie mawia ;-) Im częsciej bedziesz próbować chodzić w szpilkach,tym lepsze będą wyniki.

Nie zapomnij dodać o minusach jakie wynikają z chodzenia w wysokim obuwiu. Wiele kobiet ma problemy z kręgosłupem, haluksami, ścięgnem Achillesa. Jak każda z kobiet dostrzegam zalety chodzenia w szpilkach jednak jeśli przedstawia się czegoś zalety to wypadało by przedstawić wady. 

#42 sasarka

sasarka
  • Użytkownik
  • 18 postów

Napisano 01 kwiecień 2016 - 11:07

owszem istnieją zagrożenia, ale jak będziemy w nich chodzić dzień w dzień, 24 godziny na dobę :) jak od czasu do czasu będziemy chodzić w szpilkach to raczej nic nam się nie stanie. szpilka dodaje kobiecie seksapilu 

#43 0lenka

0lenka
  • Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 05 kwiecień 2016 - 09:01

uwielbiam szpilki tylko moja praca jest stosunkowo ruchliwa więc niestety obcasy odpadają :(

#44 mmichalska

mmichalska
  • Użytkownik
  • 9 postów

Napisano 25 wrzesień 2016 - 10:00

Najlepiej przestawiać się na coraz to wyższe obcasy - tak nabiera się wprawy w chodzeniu na "wysokości" ;)

#45 anka.jonska

anka.jonska
  • Użytkownik
  • 63 postów

Napisano 29 wrzesień 2016 - 15:11

Ja zaczynałam w szkole od takich 4-5 cm i to też tylko na jakieś gale typu zakończenie roku, teraz to spokojnie śmigam w wysokich, ale najbardziej jednak lubię takie 8 cm, bo są wygodne dla mnie. Na platformach jakoś się nie czuję dobrze.

Miłego dnia ;)

#46 ineqs8

ineqs8
  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 19 październik 2016 - 11:26

Ja mam podobny problem na cienkim obcasie czuje sie nie za dobrze natomiast dobrze sie czuje w grubym obcasie...nawet jakby miał 20 cm to nei miałabym problemu. Może ktoś doradzic jak nauczyć sie chodzić na cienkiej szpilce?

#47 wloczykijka

wloczykijka
  • Użytkownik
  • 1089 postów

Napisano 19 październik 2016 - 21:01

Ja teraz musze zaczac znow duzo chodzic. Przez caly okres ciazy czlowiek sie jak by oduczyl...

#48 justynam1

justynam1
  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 12 listopad 2016 - 12:04

Trzeba po prostu zwyczajnie praktykować i częściej chodzić w takich butach :) To jest jedyne rozwiązanie moim zdaniem. Też miałam z tym problem, ogólnie raczej nie lubię butów na obcasie, ale czasami trzeba (np. wesele). Na szczęście to tylko jeden dzień.

Pozdrawiam, Justyna

najlepsza fotografia na ślub!

#49 kokotka

kokotka
  • Użytkownik
  • 35 postów

Napisano 08 listopad 2018 - 21:12

zgadzam się :) zazwyczaj ubieram buty na niskim obcasie, ale od czasu do czasu szpilkami nie pogardzę.