Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Biżuteria Artemiro

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Buty na obcasie a nauka chodzenia

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
48 odpowiedzi w tym temacie

#1 viola

viola
  • Użytkownik
  • 8330 postów

Napisano 27 wrzesień 2010 - 08:28

Ostatnimi czasy,coraz więcej widzę kobiet i dziewczyn chodzących na wysokich obcasach.Problem w tym,ze nie każdej to dobrze wychodzi.Niektóry panie wyglądają wręcz śmiesznie ,koślawo stawiając nogi.Może z tym darem chodzenia na obcasach trzeba się urodzić?.Co sadzicie na ten temat.

#2 magdaaaaa

magdaaaaa

..lekko próżna flirciara..

• Użytkownik
  • 23947 postów

Napisano 27 wrzesień 2010 - 13:31

często widze dziewczyny , które chodza w takich butach jakby sie miały połamać. jeszcze teraz jest moda na takie z szeroka podeszwai wtedy obcas jest jeszcze wyzszy i teraz widze duzo takich "bocianów" jak to nazywam , które z pwodu tego ze nie potrafia dobrze stopy postawic to zginają kolana :mrgreen:

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko

#3 viola

viola
  • Użytkownik
  • 8330 postów

Napisano 27 wrzesień 2010 - 13:41

Moim zdaniem należy najpierw nauczyć się chodzić na 5 centymetrowych obcasikach,by potem móc wskoczyć w 10 -cio centymetrowe obcasy.Niektóre dziewczyny od razu próbują chodzić na bardzo wysokich obcasikach,zapatrując się na gwiazdy ze szklanego ekranu.Zginają nogi w kolanach i to wygląda śmiesznie.Po za tym chodząc w tak wysokich butach nie powinno się dawać wielkich kroków niczym w obuwiu sportowym.A takie rzeczy też widziałam.Wysokie buty według mnie wymagają jakiejś gracji.Takie jest moje zdanie.

#4 Sajuri

Sajuri
  • Użytkownik
  • 11336 postów

Napisano 27 wrzesień 2010 - 13:54

często widze dziewczyny , które chodza w takich butach jakby sie miały połamać

:lol: no ale ona chce być
SEXI <fetysz1></span>
nie mając pojecia że wyglada dramtycznie
wiec najpierw

należy najpierw nauczyć się chodzić na 5 centymetrowych obcasikach,by potem móc wskoczyć w 10 -cio centymetrowe obcas

;-)
Prosilam o wszystko, zeby cieszyc sie zyciem.
Dostalam zycie, zeby cieszyc sie wszystkim

#5 misza25

misza25
  • Użytkownik
  • 26 postów

Napisano 20 październik 2010 - 10:24

Mój mężczyzna kiedyś powiedział bardzo mądrą rzecz widząc moją koleżankę ubraną w 10 cm szpilki, na których nie umiała chodzić i idąc za nami wolała ciągle "czekaaajcie" ;) ....mianowicie kobiety nie powinny zakładać szpilek jeśli nie umeiją w nich chodzić tylko dlatego, że chcą ładnie lub sexy wyglądać, bo z seksem to ma mało wspólnego ;) i teraz dobrze się czuję w mocih butach na 5 cm obcasie, bo chodze w nich normalnie a nie jak "bociany" ;) swoją droga bardzo trafne określenie ;)
Dołączona grafika

#6 xara

xara
  • Użytkownik
  • 905 postów

Napisano 21 październik 2010 - 09:48

Ja jestem raczej niska,wiec w mojej szafce jest sporo butów na wysokim obcasie.Moge w nich nawet biegac,ale obcas musi bys gruby.W szpilkach niestety nie daje rady,od razu mi sie stopy wykrecaja.
Zyc szczesliwie ,kochac mocno i...umierac mlodo
Dołączona grafika

#7 Fajna Baba

Fajna Baba
  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 20 listopad 2010 - 21:55

och, ja to uwielbiam obcasy - zwłaszcza moje piękne szpileczki reklama :) Fakt jest taki, że niektóre dziewczyny chodzą w nich lepiej, drugie gorzej ale generalnie szpilki do wygodnych nie należą. Za to nóżka w nich wygląda jak marzenie no i samopoczucie kobiety od razu jest inne. A my kobiety dla urody zniesiemy największe katusze;). Póki mogę to używam;)

#8 mloda

mloda
  • Użytkownik
  • 7695 postów

Napisano 22 listopad 2010 - 14:32

Może z tym darem chodzenia na obcasach trzeba się urodzić?.Co sadzicie na ten temat.

Myślę że nie. Wszystko zalezy od buta. Jeśli szpilka jest dobrze zrobiona i odpowiednio wyważona chodzi się jak w butach na płaskim. ;-) Przykład? Otóż w sklepie w którym pracuje są szpilki z dobrej polskiej firmy, skórzane, śliczne po porostu ale jak się je założy to człowiek chodzi jak robot, (pomimo platformy) natomiast ostatnio, przyszły nam śliczne czarne szpileczki-bagatela jakieś 8 cm! z lekką platformą-jak je założyłam to byłam w stanie w nich chodzić, wręcz biegać, pomimo wysokiego cienkiego obcasa-także myślę że jeśli but jest dobrze wyważony to nawet osoba ze stopami nieprzyzwyczajonymi do szpilek da radę. ;-)

#9 magdaaaaa

magdaaaaa

• Użytkownik
  • 23947 postów

Napisano 22 styczeń 2011 - 15:17

Jeśli szpilka jest dobrze zrobiona i odpowiednio wyważona chodzi się jak w butach na płaskim.

mam takie jedne kozaki zimowe , to najwyzszy obcas jaki miałam a chodzi sie w nich bardzo dobrze, nie czuje , ze to obcas.

#10 mała_mi

mała_mi
  • Użytkownik
  • 40 postów

Napisano 25 styczeń 2011 - 14:09

to prawda, też uważam że to zależy w dużej mierze od butów. Czy są dobrze dopasowane do stopy, wyważone , stabilne itd. W jednych butach 7cm nie mogę przejść paru metrów bo zaraz wykrzywiają się we wszystkie strony a w innych nawet na 12cm da się chodzić bez problemu. Dlatego buty na obcasie kupuje w sprawdzonych sklepach gdzie już wiem że mi pasują, mam np. kilka par z Aldo i chodzi się w nich bardzo wygodnie. No i jak to świetnie wygląda... jednak na niższym obcasie takiego efektu nie ma :D

#11 Anja90

Anja90
  • Użytkownik
  • 64 postów

Napisano 26 styczeń 2011 - 23:47

ja raz się na takie coś odważyłam zazwyczaj chodzę ok7cm obcasie ale założyłam 12cm szpile i skończyło się że nogi spuchły a teraz uczę się w niech chodzić po domu mam nadzieje że się nauczę bo szkoda mi bucików i przy okazji postanowienie noworoczne

#12 OriRose

OriRose
  • Użytkownik
  • 50 postów

Napisano 28 styczeń 2011 - 12:03

Zacznijmy od tego,że do butów na obcasie,szczególnie tym wysokim należy mieć odpwoiednia figure. Nie wyobrażam sobie,żeby kobieta do szpilek miała grube nogi i mówiąc ogólnie: była dosyć okrągłych kształtów:0

#13 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10527 postów

Napisano 28 styczeń 2011 - 16:12

Nie wyobrażam sobie,żeby kobieta do szpilek miała grube nogi i mówiąc ogólnie: była dosyć okrągłych kształtów:0

biorąc pod uwagę, że szpilki wydłużają i wyszczuplają optycznie (nie tylko nogi) - nie rozumiem, czemu niby kobieta bardziej przy kości ma w nich nie chodzić? poza tym nie znam kobiety, która w szpilkach nie wyglądałaby korzystnie. Niezależnie od figury...

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 

#14 viola

viola
  • Użytkownik
  • 8330 postów

Napisano 28 styczeń 2011 - 16:17

Nie wyobrażam sobie,żeby kobieta do szpilek miała grube nogi i mówiąc ogólnie: była dosyć okrągłych kształtów:0

Każda kobieta,bez wyjątku wygląda dobrze w szpilkach.Tym bardziej taka przy kości.Obcasik wydłuża wówczas nogę.

#15 magdaaaaa

magdaaaaa

• Użytkownik
  • 23947 postów

Napisano 28 styczeń 2011 - 19:51

Zacznijmy od tego,że do butów na obcasie,szczególnie tym wysokim należy mieć odpwoiednia figure. Nie wyobrażam sobie,żeby kobieta do szpilek miała grube nogi i mówiąc ogólnie: była dosyć okrągłych kształtów:0

ja bym predzej odradzała baleriny , a nie włąsnie szpilki , jesli potrafi w nich chodzic to dlaczego nie , jak dziewczyny pisały : szpilki to najlepszy przyjaciel kobiety w wysmuklaniu sylwetki. ;-)

#16 Anja90

Anja90
  • Użytkownik
  • 64 postów

Napisano 28 styczeń 2011 - 23:36

nie zgadzam się ze szpilka nie pasuje do okrąglejszych kobiet taka Dorota Wellman nie należny do szczupłych a w obcasach wygląda rewelacyjnie

Załączone miniatury

• 1005z3.jpg

Heinrich Heine Nigdy nie można oznaczyć z pewnością, gdzie się w kobiecie anioł kończy, a diabeł poczyna.

#17 Yemen

Yemen
  • Użytkownik
  • 86 postów

Napisano 19 luty 2011 - 17:30

Uwielbiam obcasy :-)
Nosze zawsze ( nawet na zmie kupila sobie na obcasie - grubej wygodnej podeszwie i grubym obcasie) bo zwyczajnie zle sie czuje w plaskich

I jak juz pisalyscie kluczem jest dobrze wyprofilowany but. Jesli ciezar opiera sie na piecie i palcach to nawet 12cm obcas bedzie wygodny. MAm takie szczudla od nine west i swietnie sie chodzi. dodatkowo jak jest jakies mocowanie wokol koskti to tez pomaga

Mam kilka swoich sprawdzonych marek butow

PCzywiscie nei twierdze ze nozki nei bola... ale coz, jak to mawiala moja babcia - Jak sie chce byc pieknym trzeba cierpiec" :-)

#18 Eva23

Eva23
  • Użytkownik
  • 23 postów

Napisano 25 wrzesień 2011 - 15:19

Kobieta prezentuje się sexy w butach na obcasie pod warunkiem, że czuje się pewnie w obcasach. Wbrew pozorom nie wygląda estetycznie nóżka, która jest dziwnie pokrzywiona w zbyt wysokich szpilkach. Ponadto kobieta w zbyt wysokich obcasach chodzi chwiejnie co nie wygląda dobrze (w dodatku gdy stawia ogromne susy).
Zgadzam się z poprzedniczkami, najlepiej się uczyć chodzić w obcasach dość niskich i stabilnych, dopiero potem sięgać po wyższe i z cieńszym obcasem. Wysokość obcasa nie jest najważniejsza - Najważniejsze to czuć się komfortowo, o czym tak wiele z nas zapomina. :-)

#19 Limo

Limo
  • Użytkownik
  • 40 postów

Napisano 26 sierpień 2012 - 21:07

Jak się człowiek za młodu nie nauczy to na starość nie będzie umiał. Ja się nie nauczyłam i obcasy dla mnie są udręką. 5 cm to jest maksimum moich możliwości, a i tak dochodziłam do nich stopniowo. W wyższych chodzę jak kaleka i zgadzam się z Wami, że lepiej chodzić na płaskich niż kuleć na szpilach, bo fatalnie to wygląda

#20 viola

viola
  • Użytkownik
  • 8330 postów

Napisano 27 sierpień 2012 - 08:51

W wyższych chodzę jak kaleka i zgadzam się z Wami, że lepiej chodzić na płaskich niż kuleć na szpilach, bo fatalnie to wygląda

Trening czyni mistrza,jak to sie mawia ;-) Im częsciej bedziesz próbować chodzić w szpilkach,tym lepsze będą wyniki.